'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Bende ekliim bi tane lisedeyken bazen bos derslerde hocalar bizi bilgisayar sınıfına indirirdi bizde orda takılırdık bi gün yine öyle sınıf 30 kisi indik ben taktim kulaklığı sarkı dinliyorm yüksek sesle bide sarkıda yabancı o zamanlar nerde infilizce atmasyon tutmasyon sallıyorum sözleri bi ara iyi kaptırmısım baya yüksek sesle bağra çağra sölüyorum ama farkında deilm bi tek ben duyuyorm sanıyorum bide nasi sıkıyorum sözleri arkadas bi dürttü beni bütün sınıf bana bakıyor o an iste yer yarılsada içine girsem diyo insan :olamaz::-):-)

Önceki gün spor yapıyorum tabi bütün endamimla seksi seksi :KK70: eşimde boylu boyunca uzanmış tv de survivor izliyor işte tam yarış sırasında ben bi heyecan bi heyecan ziplarken o arada sporda yapıyorum bir an çok yüksek olmasada bir zirtttttt sesi eşim bana ben ona bakakaldım eşim anlamamazliga vuruyor ama ben gülme krizine girince eşimde bana katıldı offf ya gitti seksilik offf offf karizman çizildi resmen :KK70: :KK70:

Önceki gün spor yapıyorum tabi bütün endamimla seksi seksi :KK70: eşimde boylu boyunca uzanmış tv de survivor izliyor işte tam yarış sırasında ben bi heyecan bi heyecan ziplarken o arada sporda yapıyorum bir an çok yüksek olmasada bir zirtttttt sesi eşim bana ben ona bakakaldım eşim anlamamazliga vuruyor ama ben gülme krizine girince eşimde bana katıldı offf ya gitti seksilik offf offf karizman çizildi resmen :KK70: :KK70:

:KK70: :KK70: :KK70:

Bayağı bir okudum hepsi çok güzelmiş :-)
Benimde var bi tane . Ben ikiz bebeklerime hamileydim annemle hastahaneye gittik kontrole hamileliğimin ilk ayları olduğu için mide bulantıları çok şiddetli neyse annem karnim aç diye bana zorla tost yedirtti benim midem fena halde bulanmaya başladı koşa koşa hastahane de tuvalet arıyorum neyse tam buldum derken kapıya zorluyorum kapı kilitli ve daha dayanamadım kapının dibine :kusmuk:anneminde midesi hassas tabi uzaktan selpak atıp beni bırakıp kaçmıştı bende olay yerinden çaktırmadan uzaklaştım mecburen :anneadayı::oops: temizleyenler arkamdan neler dediler düşünemiyorum bile

Hayatımda en utandıgım an ,
Beni sinir eden kuzenim hakkındaki tüm nefretimi yazdığım birhayli uzun bi mesaji hemen yanımda beraber yürüdügüm aynı kuzenime göndermemdi.
Ve ogunde onların evinde kalmam gerekiyodu cok utandım hayatımda o anı silip atmak istiyorum :oha::oha:

Hayatımda en utandıgım an ,
Beni sinir eden kuzenim hakkındaki tüm nefretimi yazdığım birhayli uzun bi mesaji hemen yanımda beraber yürüdügüm aynı kuzenime göndermemdi.
Ve ogunde onların evinde kalmam gerekiyodu cok utandım hayatımda o anı silip atmak istiyorum :oha::oha:
Sonuç ne oldu peki :KK70:

9.sınıftayken amcamın kızının düğünü vardı ,mini etek üzerine dekolteli bir askılı ve deri yelek giymiştim ayağımda tabi topuklular vardı seke seke heryerde gezdiğim halde birşey olmamıştı tam oyun havası başladığında sahneye çıkarken ayağım takılıp yüz üstü düşmüştüm ve müzik felan herşey kesilmişti o an.Saf gibi tekrar ayağa kalkıp etrafıma bakmıştım öküxün trene baktığı gibi bana bakıyorlardı çok utanmıştım.

Sonuç ne oldu peki :KK70:
Kuzenim bu mesaji bana mı gönderdin ? Dedi baktım arkadaşıma gönderecegim yerde ona göndermişim hiç bişey diyemedim kalan bayacada uzun olan yolu konuşmadan tamamladık benimle bisure konuşmadı hala onu gördükce utanıyorum acaba hatırlıyomu diye
Gerci oda beni sürekli sinir ediyodu

Ama berbat bi durum umarım kimse yaşamaz

Kuzenim bu mesaji bana mı gönderdin ? Dedi baktım arkadaşıma gönderecegim yerde ona göndermişim hiç bişey diyemedim kalan bayacada uzun olan yolu konuşmadan tamamladık benimle bisure konuşmadı hala onu gördükce utanıyorum acaba hatırlıyomu diye
Gerci oda beni sürekli sinir ediyodu

Ama berbat bi durum umarım kimse yaşamaz
Evet ama olan olmuş boşver geçti gitti bu da sana anı olarak kaldı :)

ayy bende dayanamayıp anlatacağım:eek::eek:
eşimle sevgili olduğumuz zamanlar onu ziyarete gitmiştim
gece ben uyumak için yatmıştım, ama o hala ayakta birşeylerle uğraşıyordu
bende eşimle otur otur gaz birikmişti karnımda :KK73:
böyle uykuyla uyanıklık arasında benden pırt sesleri yükselmeye başladı
ama engel olamadım :KK70:hepsi özgürlüğüne kavuşmuştu
eşim geldii aşkım sen napıyorsun diye gülüyor:KK70::KK70:
ben hiç bozuntuya vermeden uyuyor takliti yapmıştım:KK71:
bu gerçekle yüzleşemezdim:confused::confused:

Bi tanede benden gelsin,
5 6 yaslarndaym Annemler beni komşuya bırakmıştı acil işleri çıkmıştı, komşumuzm eşi hakan amca bana senin amcan varmı diye sormuştu bende amcam yok emmim var demiştim, hiç unutmam aklıma geldikçe gülerim:KK70:

Hayatimin en rezil anı🙈 daha hic bir yakinima kocama dahi anlatmadim ama bende bunu yasadim birileri bilsin ;

Yaklasik 1-1 bucuk sene evvel eve internet baglaticaktik o donem calisiyordum uyelik basvurusunda bulundum izinli oldugum gun gelmelerini istedim. Neyse o gün geldi çatti. Dedim evi bi süpirim üsten gelen personele rezil olmayalım. Neyse hizli hizli evi supurdum. Eleman gelmeden aradi evde misiniz diye. Neyse geldi dedi internet girisi nerde modemi baglayalim.

Hic dusunmemistim prizler modem girisi falan 3lü koltugun arkasinda kaliyordu. neyse koltugu cektik prize modem fisini takti bi iki kontrol etti dedi aşağıda binanin internet kutusundan baglanti yapip gelim, indi asagi. Bende eleman inince dedim icimden insallah toz hav falan yoktur rezil olmamisim diye egilip koltugun arkasina bi baktim bide ne goreyim kullanilmamis folyosu acilmamis 1 tane prezervatif bana koltugun arkasindan el salliyor😂 o an dedim allahim keske bizim oglan oraya mıçıp biraksaydi b.k goturseydide o kondom orda olmasaydi.

Hemen alip kaldirdim. Tabi hic bisey yok gibi eleman gelince baglantiya devam etti bagladi gitti😂

Dipnot: bu arada o kondom oraya 2 sekilde dusmus olabilir. Bi keresinde bizim cocuk cekmece kurcalama caglarina geldiginde babasının cekmecesinden pre. kutusunu aşırıp salonun ortasina saçmıştı toplayip ulasamayacagi yere kaldırmıştım bi tanesi oraya kaymis olabilir. Ya da yine bizim ogluşu yatak odasinda uyutup uyanmasin diye ellemeyip salonda takıldığımız gunlerin birinde düşmüş olabilir 😂 supheli bir durum yok yani.

19 yaşındayım yeni atanmışım ilk işim olduğu için izin almaya çekiniyorum. Hastayım o gün de midem kötü, ishal olmuşum ama yine de işe gittim bütün günü wc de geçirdim tabi ohh akşam oldu bir sakatlık çıkmadı gün bitti diyorum. Evim işe 2 km falan yürüye yürüye gidiyorum derken sokağın başına geldim Allahım tutamıycam artık, ben koşmaya başladım ama nasıl ayağımda topuklular, hem koşuyorum, hem anahtar arıyorum, hem de dayanmak için kendimi telkin ediyorum derken olmadı, dayanamadım. Artık koşmayı bıraktım tabi altına yeni kakasını yapmış çocuklar gibi yürüyorum. Eve geldim kıyafetleri çıkarıp doğruca poşete ağzını bağlayıp çöpe 🤣🤣

X