Eylül ayına girdik saçım dökülüyor

Tamammm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
5
2
23
Öncelikle merhaba ben saç dökülmesi yaşıyordum 1 yıldır saçlarım dökülmesi durmuştu son 2 aydır fln eylül ayına nasıl girdik saçım tekrardan dökülmesi başladı sabah kalktığımda yastığımın heryeri saç gün içerisinde kıyafetimin heryeru saç oluyor nedeni ne olabilir yaşayan varmı yardımcı olur musunuz lütfen??

Öncelikle merhaba ben saç dökülmesi yaşıyordum 1 yıldır saçlarım dökülmesi durmuştu son 2 aydır fln eylül ayına nasıl girdik saçım tekrardan dökülmesi başladı sabah kalktığımda yastığımın heryeri saç gün içerisinde kıyafetimin heryeru saç oluyor nedeni ne olabilir yaşayan varmı yardımcı olur musunuz lütfen??
O kadar çok sebebi olabilir ki biz nasıl bilelim burdan. Kan testi verin değerlerinize bakılsın

Merabalar benm de 4 aydır saçlarım dökülüo ama öle böle değil azaldı yani saçım ne yazık ki demirim düşük gelmişti benm kan demir ilacı alıyorum ama hiç bir azalma olmadı bi de ben zoretanin sivilce ilacı kullandm öncesinde 1 ay sonra saçım başladı dökülmeye dr a gittim ilaca devam dedi ni karışım yazdı yolladı, ama hala aynı özele gitmeyi düşünüyorum artık siz çözüm buldunuz mu

X