Makyaj Ürünleri Eyeliner önerileriniz (kullandığınız ürünler)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
physicians formula jel olsun kalem olsun mükemmel sürümleri çok kolay üstelik hiçbir şekilde akmıyorlar yazın ben kalemlerimi sürüp denize havuza bile rahatlıkla girdim üstelik alerjide yapmıyor ben memnunum

Ben mac jel eyeliner kullaniyrm memnunum benm goz kapaklarm yagli eyelineri cok cabuk emiyodu bu sorunu mac cozdu gozumde kalan tek o.
Loreal de kullandm kecelilerdende maybelline i de ama onlar gozumde kalmiyodu

ben de MAC'in jel eyeliner'indan cok memnunum ama fiyat olarak biraz pahali. Daha uygun bir urun alternatifi olarak Sephora'nin keceli eyeliner'i olan Fine Liner'i var, cok basarili.

ben de MAC'in jel eyeliner'indan cok memnunum ama fiyat olarak biraz pahali. Daha uygun bir urun alternatifi olarak Sephora'nin keceli eyeliner'i olan Fine Liner'i var, cok basarili.
bana jel dışında bir şey gitmiyor malesef
evet mac pahalı ama çok bereketli geçen yıl mart-nisan gibi almıştım hala bitmedi dibini bile görmedim daha

bana jel dışında bir şey gitmiyor malesef
evet mac pahalı ama çok bereketli geçen yıl mart-nisan gibi almıştım hala bitmedi dibini bile görmedim daha

benimki de ayni sekilde, her gun onu kullaniyorum cok memnunum. akma dagilma hicbir sey yok. konu sahibi 35-40 tl civari diyince sephora'yi onerdim.

bu arada hangi firca ile suruyosun eyeliner'i? ben mac 209 kullaniyorum, senin cok kolay kullandigin bi firca var mi?

benimki de ayni sekilde, her gun onu kullaniyorum cok memnunum. akma dagilma hicbir sey yok. konu sahibi 35-40 tl civari diyince sephora'yi onerdim.

bu arada hangi firca ile suruyosun eyeliner'i? ben mac 209 kullaniyorum, senin cok kolay kullandigin bi firca var mi?

ben 35-40 lira kısmını kaçırmışım. Ben real tecniques in bir fırçasını kullanıyorum adı fine liner brush diye geçiyor

X