EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

biz germering e gelcez
eşimin işi orada olacak
o yüzden sordum
bi sorum daha olcakk

almanyaya istanbuldan ev taşıma ile bi fikriniz varmı
nakliye vs taşıyan varmı
fiyat bileniniz varmıı yoksa oaradan yenimi almak uygun olur?

selam arkadaslar ,

bende münih olmasada mnih yakinlarinda kaliyorum ...
esimden ayrildim oglumla birlikte yasiyorum ...
münih ve cevresinde yasayanlar ile tanismak isterim ...
cvplariniz icin simdiden tsk.

selam arkadaslar ,

bende münih olmasada mnih yakinlarinda kaliyorum ...
esimden ayrildim oglumla birlikte yasiyorum ...
münih ve cevresinde yasayanlar ile tanismak isterim ...
cvplariniz icin simdiden tsk.

münih in cevresi oluyormus burasi ama 1 saat yol var neden oraya baglamislar anlamadim eichstätt dayim :)

öyle bir sey duymamistim. sinameki nin ampülü demi varmis. bitki cayi olarak arastirsan bulursun bence.

merhaba arkadaslar bende yeni yazisiyorum cok dertlliyimde arkadas sizim ben munihten
munihte yasayan var mi

Selam ben Münihteyim, nasil yardimci olabilirim, icindemisin????

merhaba nasilsin arkadas ben burda cok yalnizim insala arkadas oluruzda dertlesiriz ben burda hala ir kursa gidemedim cocuk mocuk derken ben 31 yasindayim 3 cocuk annesi evde cok sikildim memlekete egtimliyidim ama burda esim hic destek olmadi ne okumaya ne calismaya benim sorum dili tam ogendikten sonra mesaala bir kinderarten calismayi cok arzuluyorum sizce bana uyar mi yasima veya ne gerektigini bilemiyorum

Herkese merhaba, :119:
Ben Venüs. Türkiye'de üniversite okuyorum. Almanya'ya master yapmak için gelmeyi düşünüyorum. :124: Fakat Almanya'da okuyacağım bölgenin bina çöplüğü olmasını istemiyorum. Hem yeşillik içinde, hem modern hayatın devam ettiği, kültürel - sosyal etkinlikler için de uygun olacak, okurken çalışabileceğim bir yer arıyorum. :116: Bayern eyaleti nasıl bir yer? Bu bölgede bana tavsiye edebileceğiniz bir şehir var mı? :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
X