Lekeler, Çiller expiğment acnelyse lakosil karışım kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Selam Can'ım, ben bıraktım devam kremini. Sadece geceleri k vital gündüzleri koruyucu kullanıyorum. Dr gel başka bi uygulamayla destekleyelim dedi ama gitmedim. Gitmeyide düşünmüyorum :KK43: cosmelan kesin çözüm dediği için ben yaptırdım çünkü dr uma gerçekten çok güveniyordum... her anlamda çok üzdü ve yordu beni bu süreç. Bir daha asla boyle bir işlem yaptırmıycam. Vitamin kullanacağım bundan sonra sadece.
canım benim ya çok merak ettim en azından arada yazınız.yazık oldu sizlere.gerçek üzülüyorum.evet yapmayın bir şey dediğim gibi cildi güçlendiriniz inceldi çünkü.ama araştırıyorum.soymayan bir krem var dediler.sayfamda gördünüz mü bilmem.alıp deneyip yazacağım.lütfen herkes denememi beklesin almasın derim.aman keşke olsa da şuna çözüm olsa.lekesiz olsa herkes.çok uğraşıyorum.bekleyip göreceğiz.sabredelim .dua edelim...

Selam Can'ım, ben bıraktım devam kremini. Sadece geceleri k vital gündüzleri koruyucu kullanıyorum. Dr gel başka bi uygulamayla destekleyelim dedi ama gitmedim. Gitmeyide düşünmüyorum :KK43: cosmelan kesin çözüm dediği için ben yaptırdım çünkü dr uma gerçekten çok güveniyordum... her anlamda çok üzdü ve yordu beni bu süreç. Bir daha asla boyle bir işlem yaptırmıycam. Vitamin kullanıcam bundan sonra sadece.
bencede hep fasa füso yuzeysel lekeler gitti ama derin olanların gidecegi yok gittikce soyuldukca kılcal damarlar cıkıyo bende vazgectim artık lekelerle barısık yasamak zorundayız

YAA NOLURSUNUZ BANA DA YARDIMCI OLUN.TÜM YAZIŞMALARI OKUDUM.BEN ANKARADA İYİ BİR CİLT DOKTORU TAVSİYESİ İSTİYORUM.BENİM DE CİLDİMDE KÜÇÜK KÜÇÜK GÜNEŞ LEKELERİ ÇİLLER VAR.ŞİMDİ BİR DE LEKE TEDAVİSİ İÇN PLAZMADAN KALAN YANIK GİBİ KAHVERENGİ BİR LEKE:KK43: ÇOK KÖTÜYÜM.MECBUREN BİR TEDAVİ İÇİN EYLÜL EKİMİ BEKLİCEM SANIRIM AMA ÖNCESİNDE BİR MUAYENE OLMAK İSTİYORUM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.HERKESE GEÇMİŞ OLSUN
merhaba benim annemin doğum lekeleri vardı güneştede kaldıkça yıllar geçtikçe çoğaldı sizin lekeleriniz içinde faydası olurmu bilmiyorum ama annem sonuç aldıysa herkes sonuç alır çünkü anneminki kötünün kötüsüydü ama tedavisini fatma yıldız yaptı biz çok memnun kaldık tavsiye ederim inşallah sizde memnun kalırsınızda bana dua edersiniz

arkadasşlar derin lekeler için dermalen yapılmalı. En kötüsü bile lekeler %80 gidiyor. Evet sancılı bir süreç ama ben değeceğine inanıyorum devam kremini asla bırakmayın. lekeler fazlası ile geliyor en az 6 ay kullanmalısınız.Benimde ufak tefek lekeler kaldı onlarıda devam lekeleri ile destekliyorum. Hatta sadece peeling yaptırmadan cosmelan devam kremi kullanan biri ile konuştum onun lekeleri bile geçmiş o_O çok memnun kaldım diyor peeling yaptırmadım dedi bende şaşırdım

arkadasşlar derin lekeler için dermalen yapılmalı. En kötüsü bile lekeler %80 gidiyor. Evet sancılı bir süreç ama ben değeceğine inanıyorum devam kremini asla bırakmayın. lekeler fazlası ile geliyor en az 6 ay kullanmalısınız.Benimde ufak tefek lekeler kaldı onlarıda devam lekeleri ile destekliyorum. Hatta sadece peeling yaptırmadan cosmelan devam kremi kullanan biri ile konuştum onun lekeleri bile geçmiş o_O çok memnun kaldım diyor peeling yaptırmadım dedi bende şaşırdım
hopa canım sen hala devam kıremnı kullanıyomusun kıpkırmızı kabuklu bir suratla nasıl geziyosun ben surdugum zaman sankı yuzume kızgın yağ dökülmüsde yanmıs gıbı geziyom onun içinde kullanamıyom

hopa canım sen hala devam kıremnı kullanıyomusun kıpkırmızı kabuklu bir suratla nasıl geziyosun ben surdugum zaman sankı yuzume kızgın yağ dökülmüsde yanmıs gıbı geziyom onun içinde kullanamıyom

Canım benim ben dermalen devam kremini sürdüğümde kızarmıyor zaten fondoten gibi ve azıcık sürüyorum. oda soyduruyor. Kızarıyor sonra normale dönüyor vs filan alıştım artık beni çok etkilemiyor. ben kullanmaya devam .

canım benim ya çok merak ettim en azından arada yazınız.yazık oldu sizlere.gerçek üzülüyorum.evet yapmayın bir şey dediğim gibi cildi güçlendiriniz inceldi çünkü.ama araştırıyorum.soymayan bir krem var dediler.sayfamda gördünüz mü bilmem.alıp deneyip yazacağım.lütfen herkes denememi beklesin almasın derim.aman keşke olsa da şuna çözüm olsa.lekesiz olsa herkes.çok uğraşıyorum.bekleyip göreceğiz.sabredelim .dua edelim...
Merakla bekliyorum
Birde bıyık üstü lekesi için elecon pomat kullanıp sonuç alanlar varmış, senin bi fikrin var mı bu konuda?

bencede hep fasa füso yuzeysel lekeler gitti ama derin olanların gidecegi yok gittikce soyuldukca kılcal damarlar cıkıyo bende vazgectim artık lekelerle barısık yasamak zorundayız
Devam kremini 2 ay kullandım ben, ilk bir aydan sonra biraz normale dönüyo ama bende leke yapmaya başladığı için bıraktım. Dr da başka bi tedavi önerince devam etmenin bi anlamı olmadığını anlayarak bıraktım. A,c,e vitamin kapsüllerini karıştırıp kullanıyorum cildim toparlansın diye :KK43: kendi kendine bırakma bence dr unla bi görüş , onca zahmetin emeğin boşa gitmesin :)

Merakla bekliyorum
Birde bıyık üstü lekesi için elecon pomat kullanıp sonuç alanlar varmış, senin bi fikrin var mı bu konuda?
Canım nerelerdesiniz.ya özledik sizi :) o kadar çok şey okudum duydum ki anlatamam.bunu da duydum.o krem özellikle egzama için deniliyor.ama inanın artık kimyasallar ya da o içerikli şeyler beni yordu.üzülüyorum.keşke şöyle sür bitsin olsaydı.ama halen araştırıyorum.bana krem yollayacak bayan da bu gün yollayacaktı.ama haber yok..

Canım nerelerdesiniz.ya özledik sizi :) o kadar çok şey okudum duydum ki anlatamam.bunu da duydum.o krem özellikle egzama için deniliyor.ama inanın artık kimyasallar ya da o içerikli şeyler beni yordu.üzülüyorum.keşke şöyle sür bitsin olsaydı.ama halen araştırıyorum.bana krem yollayacak bayan da bu gün yollayacaktı.ama haber yok..

Ben onu araştırıyorum, bi denemek istiyorum, kısa vadede sonuç alınabiliyor olması avantaj dite düşünüyorum. Deneyimlerini bekliyoruz umarım güzel sonuçlar alırsın :)

Ben onu araştırıyorum, bi denemek istiyorum, kısa vadede sonuç alınabiliyor olması avantaj dite düşünüyorum. Deneyimlerini bekliyoruz umarım güzel sonuçlar alırsın :)
Canım İNŞALLAH inanın herkes lekesiz olun çok istiyorum :)

baktımda bulamadım soymadan lekeleri geciren krem nedir acaba ismi

Arkadaşlar, elocon pomat kullanıp faydasını gören var mı? Bıyık bölgesinde ki lekelenmeler için kullanan arkadaşlar olumlu ve olumsuz deneyimlerini paylaşabilirlerse çok memnun olurumm ....

X