EXO ya da Güney Koreli Şarkıcı veya Müzik Gruplarını Biliyor musunuz?

koreangirl8812

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
6
5
27
exo-meets-36-000-in-tokyo-concert-jo-in-sung-attends-concert-support-former-co-star-d-o.htm
Ben aşırı derece de Güney Kore fanıyım. Exo grubu en sevdiğim gruplardan birisi... Dinlemenizi tavsiye ederim... Ben de arkadaşlarım sayesinde alıştım...
Önerdiğim şarkıları: Call Me Baby
Playboy
Growl

:KK75::KK36:

Bende büyük bir güney kore hayranıyım :KK36: Ama müzik gruplarını pek bilmiyorum genelde dizilerine takıntı yapmış durumdayım :) yinede tabi gruplarını da tanımak isterim önerdiğin şarkıları dinleyeceğim.:KK39:

Bende büyük bir güney kore hayranıyım :KK36: Ama müzik gruplarını pek bilmiyorum genelde dizilerine takıntı yapmış durumdayım :) yinede tabi gruplarını da tanımak isterim önerdiğin şarkıları dinleyeceğim.:KK39:

Merhaba öncelikle:emir_bebek: Film önerebilirim isterseniz:KK52:

1. (Exo üyelerinin oynadığı) Exo Next Door
2. Boş Ev
3. My Boy
4. Playful Kiss
5. Cennetin Postacısı
6. Older Brother (Exo dan D.O oynuyor)
7. Pure Love (Exo dan D.O oynuyor)

Daha bir sürü var ama aklıma gelenler bunlar... Ama Boş Ev'i izlemenizi öneririm. Çok güzel ve anlamlı bir film. Yönetmen: Kim Ki Duk:KK53:

Merhaba öncelikle:emir_bebek: Film önerebilirim isterseniz:KK52:

1. (Exo üyelerinin oynadığı) Exo Next Door
2. Boş Ev
3. My Boy
4. Playful Kiss
5. Cennetin Postacısı
6. Older Brother (Exo dan D.O oynuyor)
7. Pure Love (Exo dan D.O oynuyor)

Daha bir sürü var ama aklıma gelenler bunlar... Ama Boş Ev'i izlemenizi öneririm. Çok güzel ve anlamlı bir film. Yönetmen: Kim Ki Duk:KK53:
Vayy çok teşekkür ederim :) Playful kiss i izlemiştim zaten şuan ji chang wook a kafayı takmış durumdayım :-) Onun dizilerini izliyorum birde arkadaşımın tavsiyesi üzerine a love to kill e başladım ayrıca remember a da bakıcam artk zaman yetmiyor ya :KK70:ama boş evi de izlicem merak ettim :KK39:

Vayy çok teşekkür ederim :) Playful kiss i izlemiştim zaten şuan ji chang wook a kafayı takmış durumdayım :-) Onun dizilerini izliyorum birde arkadaşımın tavsiyesi üzerine a love to kill e başladım ayrıca remember a da bakıcam artk zaman yetmiyor ya :KK70:ama boş evi de izlicem merak ettim :KK39:
Ayrıca bir film daha var ama hint filmi: Aamir Khan' ın P.K adlı filmi.
Çok güzel bunu da tavsiye ederim.

X