Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Ex sozlum yengec burcu

linamira

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2021
143
-44
28
Merhaba,

Ex sozlum yengec burcu, o beni terk etti hakli oldugum halde ama ailesi kafasini karistirdi baski filan. Oda pisirik. Beni terk ettigi gun bende ondan tamamen uzaklastim ve iki hafta sonra numarami eklemisti (is telefonuna? Cok garip) ama adim attigi yok. Pismanligini gormek istiyorum barismak icin degil aslinda. Cogu kisi yengecler adim atamaz, senden bekliyo diyolar ve dogru. Iliskide hep ben adim atardim ve yine benden bekliyo ve sanki inadina ekledi kafami karistirmak icin. Normal numarasina eklese anlicamda is telefonu nedir ya? Bu yengec burclari nasil pisman olup nasil donerler? Haftaya dogum gunum, insan nekadar gururlu inatta olsa dogum gunu ozel gunu diye adim atarmi? Bana goren eger gercekten sevdiyse, deger veriyosa onu firsat olarak kullanir ve sogukta olsa kutlar bana gore. Hem terk ediyo, hem iki hafta sonra ekliyo, bana gore gururlu insan terk ettigi an eklemezdi tekrar haksizmiyim?

Aman işiniz gücünüz mü yok helede bi yengeç burcu için uğrasmaya değer mi a desen alınır b desen küser ay cok yorucu

Bazilari mesela diyorki sen adim at, o ondan sonra 100 atar sana ama hayir ya. Kendim degersiz olurum demi? Cubku adim atan hep ben oldum

Benim eş kişisi yeangec, valla daha önce aslan balık erkekleri gördüm hepsinden daha sahiplenici ve ilişkide daha adım atıcı olarak biliyorum böyle şeyleri burçlara bağlamayın....

eSimin ayı terazi yükseleni başak bilmem ondan mı?

Evet...
Yengeç eğer gerçekten ilişkisine inanıyorsa zaten saftır bırakmaz ki🤷 koç aslan oğlak inattir falan ama yengeç aile yuva ilişki insanı
Dogru ama ailesi icin beni birakti diyebilirim, ama numarami eklemesi kafa karistirici iste. Kara kara dusunur plan yapar onu biliyorum, dogum gunumu firsat olarak kullanirmi? Seviyorsa tabi

Bir yengeç olarak diyorum ki bitirdiyse daha dönmez geri acısından ölse de dönmez, ölmese zaten dönmez. Bundan sonra ne hissettiğini bilemezsin.

Pısırıksa burç ne yapsın ailesi yüzünden iş telefonuna kaydetmiş işte ailesini seçer sizi değil yazmaz yani

Dünyada 12 tip insan var
Koç sinirli
Boğa tembel
İkizler geveze
Yengeç anaç
Aslan kendini beğenmiş
Başak titiz
Terazi kibar
Akrep kinci
Yay maceracı
Oğlak maddiyatçı
Kova özgürlükçü
Balık duygusal
🤦🏼‍♀️

Aklı kalmıştır ama aileside görmesin diye iş telefonuna kaydetmiştir sizin dediğiniz gibi ailesi yüzünden sizdrn ayrıldıysa başka bir durum yok
29 yasinda adamin telefonunu gercekten kontrol ediyorlarmi cok ilginc. O bana hic sebeb vermedi aile falan, ben duydum baskasindan. Benden sebebsizce kaciyodu

Ayrılmanıza sebep oldularsa yönetirlerde
Oo kesinlikle. galiba ailesi dediki: terk et seni birakmaz seviyor falan, ama ben topu geri vurdum kacmakla. Cunku bizi ayiran aile uyesi, buyuk abimin bebegini gormeye gitti daha yeni, sanki nabzimizi olcmek icin, ozelikle de beni sormus naptimi vs. Tuaf degilmi olanlardan sonra hemen bebek gormeye gittigi? En azindan yilbasindan sonra gitseydi bu acele ne diyorum

Oo kesinlikle. galiba ailesi dediki: terk et seni birakmaz seviyor falan, ama ben topu geri vurdum kacmakla. Cunku bizi ayiran aile uyesi, buyuk abimin bebegini gormeye gitti daha yeni, sanki nabzimizi olcmek icin, ozelikle de beni sormus naptimi vs. Tuaf degilmi olanlardan sonra hemen bebek gormeye gittigi? En azindan yilbasindan sonra gitseydi bu acele ne diyorum
Bazıları arsız olur 😅 takılmazlar öyle şeylere

X