Evlilikte cinsel sorunlar

İncir çekirdeği yağı aklımda. Bu aralar genel ülke gidişatından mı nedir, burada da böyle konular çok sık açılıyor. Haftada bire düştük. Eşimi de kendimi de toparlam lazım. :olamaz::confused::KK70:
Hepimizin hali benzer aslında, inşallah çabuk toparlanırsınız.

Benim eski eşimde böyleydi. O istemiyordu. Ama bende istemiyordum. Durumun kötü olduğunu fark ettiğim için 10. Gün bende söyleniyordum. İstediğimden değil böyle olmamalı diye.. o zamanlar eşimi seviyordum da yani sorun sevgisizlik de değildi. Neyse tarihi ileri sarıyorum boşandım. Başka ilişkilerim oldu. Meğer ben bayağı libidosu yüksek biriymişim🫢 kesinlikle kasilmanizjn nedeni aradaki boşluk.

Benim eski eşimde böyleydi. O istemiyordu. Ama bende istemiyordum. Durumun kötü olduğunu fark ettiğim için 10. Gün bende söyleniyordum. İstediğimden değil böyle olmamalı diye.. o zamanlar eşimi seviyordum da yani sorun sevgisizlik de değildi. Neyse tarihi ileri sarıyorum boşandım. Başka ilişkilerim oldu. Meğer ben bayağı libidosu yüksek biriymişim🫢 kesinlikle kasilmanizjn nedeni aradaki boşluk. Sık birlikte olunmazsa böyle oluyor.
Eşimin varikosel ameliyatından 2 ayı geçti. Doktor isteksizligi yüksek derecede duzeltecegini 6 ayda durumunun oturacagini soylemisti. Umarım öyle olur. Bu ara eşim sıklaştırmaya başladı bende de otomatikman duzelme oldu.umarim yine geçici değildir. Evet dediğiniz gibi aslında isteksiz kadın yoktur isteksiz erkek vardır, veya kadına yatakta nasıl davranacağını bilmeyen erkek vardır🙈

Eşimin varikosel ameliyatından 2 ayı geçti. Doktor isteksizligi yüksek derecede duzeltecegini 6 ayda durumunun oturacagini soylemisti. Umarım öyle olur. Bu ara eşim sıklaştırmaya başladı bende de otomatikman duzelme oldu.umarim yine geçici değildir. Evet dediğiniz gibi aslında isteksiz kadın yoktur isteksiz erkek vardır, veya kadına yatakta nasıl davranacağını bilmeyen erkek vardır🙈
bizde aynı sorunları yaşıyoruz en son varikosel ameliyatı yapan doktora gittim. cünkü yaptıgı ameliyat bir bka yaramamıştı ve yaşadıgım caresizligi aglayarak anlattım ona, sonra onun tavsiyesiyle bi ilaca baslattı bize cnsel gcü artırııcı bir ilactı onuda bir süre kullandı sonra ates basıyor beni diye tekrar bıraktı ilacı. şu an rahibe gibi giden bir hayatım var kendimi kör kuyulardan cıkmaya calışan bir kurban gibi hissediyorum... bi terapist arayışındayım her yolu deniyorum bu kadar seneyi çöpe atmamak adına. cocugumuz da olmadı bu sebep dolayısıyla sizin cocugunuz oldumu acaba ?

Eşimin varikosel ameliyatından 2 ayı geçti. Doktor isteksizligi yüksek derecede duzeltecegini 6 ayda durumunun oturacagini soylemisti. Umarım öyle olur. Bu ara eşim sıklaştırmaya başladı bende de otomatikman duzelme oldu.umarim yine geçici değildir. Evet dediğiniz gibi aslında isteksiz kadın yoktur isteksiz erkek vardır, veya kadına yatakta nasıl davranacağını bilmeyen erkek vardır

Merhaba eşinizin cinsel isteğinde artış oldu mu acaba? Eşimde de aynı sorun var. Doktor varikosel tedavi için sadece bir umut dedi.

Merhabalar. 5 yıllık evliyim. 33 yaşimdayim. Eşimde evlendigimizden beri isteksizlik var 10 günü geçiyor genelde.bazen iki haftayıbuluyor. Ben en azından haftada bir beklentiye giriyorum ancak umdugumu bulamayinca hormonal olarak gergin oluyorum. Kaç senedir bu mevzuyu tartisiyoruz ve duzetecegim diyor. Ancak bu duzeltme 1 ay sürüyor. Bu sekilde 5 sene oldu. Ve gecen 2 ay önce eşim varikosel ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra 6-7hafta ilişki yasak. Tabiki bu süreyi doldurduk ve gecirdik. 9. haftada eşimle birlikte olmaya çalışırken bu defa benden kaynaklı olmadı. Hiç birsey hissetmedim ve kasildim. Hayatım boyunca hiç böyle olmamıştı. Gayet normal istekli biriydim neden oldu böyle? Eşime senin yüzünden bu hale geldim diye cikistim tabi. Bu durumum gecicimidir? Bir destek almamız gerekirmi? Gerekirse işe yararmi? Sadece esimin isteksizliginde bile bu kadar uzulmuyordum ama kendim böyle olunca gerçekten çok canım sıkıldı.cunku eşim 10gundede istese ilişki sırasında tatmin olmama gibi bir durum olmuyordu ama benim bu hissizligim gercekten bir sorun benim için. Lütfen doğru bilgi ve yonlendirme yapacaklar olursa çok müteşekkir olurum🙏
Merhaba ameliyattan sonra eşinizin cinsel isteğinde artış oldu mu acaba? Eşimde de aynı sorun var da

X