Evlilik

Çok mantıklı

Haklısınız galiba fikirleriniz için teşekkürler en doğrusu bu erkekler düşünemiyor...
Kesinlikle erkekler düşünmüyor. Biz eşimle severek evlendik. Aramızda aşk sevgi olduğu halde düşünen taraf benim Ben düşünmesem inanın hayatı monoton tek düze yaşarız. Ev , iş evin işileri , bu döngü devam eder. Evdeyken bile birlikte kısa dizilere başlayalım diyorum. Birlikte dizi bitiriyoruz. Haftada Birgün hadi bugün komedi filmi izleyim güleriz diyorum sarılarak uzanıp film izleyip gülmek bile bir şeyler paylaşmaktır. Evdeyken bile birlikte yapabileceğiniz bir şeyler ayarlayın. Yoksa tek düze monoton yaşamak ikiniz dede alışkanlık yapar zamanla siz anlamadan depresyona girersiniz

Kesinlikle erkekler düşünmüyor. Biz eşimle severek evlendik. Aramızda aşk sevgi olduğu halde düşünen taraf benim Ben düşünmesem inanın hayatı monoton tek düze yaşarız. Ev , iş evin işileri , bu döngü devam eder. Evdeyken bile birlikte kısa dizilere başlayalım diyorum. Birlikte dizi bitiriyoruz. Haftada Birgün hadi bugün komedi filmi izleyim güleriz diyorum sarılarak uzanıp film izleyip gülmek bile bir şeyler paylaşmaktır. Evdeyken bile birlikte yapabileceğiniz bir şeyler ayarlayın. Yoksa tek düze monoton yaşamak ikiniz dede alışkanlık yapar zamanla siz anlamadan depresyona girersiniz
Vaaavvv harika çok doğru bende depresyona girmeye başladım zaten...

Siz bu evliliği bitirmeyecekseniz Düzeltmek için o zaman sürekli benim yapmam gerekiyor diye düşünmeyin. Siz ayda en az 2 kez dışarıda yemek ayarlayın hatta o gün telefonları evde bırakın sadece eşinizin gözlerine bakarak sohbet edin. Alkol alıyorsanız alkollü düzgün nezih bir mekana gidebilirsiniz. Arada sosyalleşe bileceğiniz sinema olur konserler olur yada benzeri etkinlikler olabilir internetten araştırırsınız gidersiniz ikinize de iyi gelir. Birlikte şehir turlarına ve ülke turlarına katılın hem birlikte yeni çevre edinirsiniz hem de birlikte gezip bir şeyler paylaşmış olursunuz. Aranızdaki tutkuyu canlandırmak içinde seksi gecelikler , Fanteziler , yada eşinize yapabileceğiniz özel danslar vb. şeyler yapabilirsiniz. Bunları neden ben yapıyorum derseniz erkekler bunları düşünemezler. Yani eşinizden beklemeyin siz yapın zamanla bende senden şöyle yapmanı bekliyorum diye kendinizi ifade edersiniz. Ya siz düzeltmek için bireyler yapacaksınız yada böyle devam edeceksiniz yada bitireceksiniz.
Fikrinizi çok beğendim bana öğrenme ve gelişim fırsatı oldu yeni fikirler ve tecrübeler benim için çok kıymetli... Yapamadıklarımı yada bu konudaki hatalarımı gördüm fark ettim şimdi de bunu düzenlemem gerek yani uygulamaya geçersem süper olur...

Başkalarını görmek değilde bana yetmiyor bunu söyledim ama eşim çok pasif ve nötr bir insan
Eğer size eşlik edecekse istediğiniz her şeyi yönetin derim.
Tamam yorucu olabilir ama adamın öyle bir zevki ya da gayesi yoksa ondan da beklemek manasız.
Dediğim gibi eşlik edecekse bir sürü organizasyon, kaçamak, eğlence, kültür, sosyal aktiviteye katılabilirsiniz.
Size iyi gelecektir.
Ha gelmiyor mu, katılmıyor mu size, kendiniz yapın.
Hayat bu, ömür geçiyor en azından mutlu mutlu yaşarsınız çünkü evliliğinizi yıkın, boşanın demek çok da akıl karı bir iş değil şu çerçevede.

Eğer size eşlik edecekse istediğiniz her şeyi yönetin derim.
Tamam yorucu olabilir ama adamın öyle bir zevki ya da gayesi yoksa ondan da beklemek manasız.
Dediğim gibi eşlik edecekse bir sürü organizasyon, kaçamak, eğlence, kültür, sosyal aktiviteye katılabilirsiniz.
Size iyi gelecektir.
Ha gelmiyor mu, katılmıyor mu size, kendiniz yapın.
Hayat bu, ömür geçiyor en azından mutlu mutlu yaşarsınız çünkü evliliğinizi yıkın, boşanın demek çok da akıl karı bir iş değil şu çerçevede.
Doğru söylüyorsun organizeyi ben yapıcam başka türlü olmuyor çünkü. Hayat akıp geçiyor geçmişime baktığımda zaten pişmanlıkla dolu bir sürü anı en azından bundan sonrası daha iyi olsun

X