evliliğim

gezginnet19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
6
0
50
arkadaşlar 15 senelik evliyim bir oğlum var ama eşimle hiç cinsel ilişkiye girmedim.Daha doğrusu cinsellik yaşamadım eşimin problemi olduğunu biliyordum yinede kabul ettim ilk başlarda sorun olmuyordu tabi cahillikte var ama şimdi bazı isteklerin oluyor eşinde anlayışsız olunca sorunlar yaşıyorsun.Eşime yansıtmamaya çalışıyorum ama yinede kendi içimde savaş veriyorum.Napıcamı bilemiyorum pisikolojim çok bozuldu,sinirliyim her zaman.Tabi ben eşimi bu şekilde kabul ettim diye o rahat,çünkü onu her türlü tatmin ediyorum ama ben bilemiyorum ya napıcamısenağlamasenağlama

ya 15 sene geçmiş keşke daha önceden napçanı düşünseydin sana da yazık valla bunca sene çok üzüldüm şimdi yaa peki eşinin rahatsızlığı düzelmeyecek cinsten mi doktora gittiniz mi o ne dedi bu duruma?15 sene be ablacım keşke daha önceden çözüm arasaydın

olsun kardeşim ben eşimi hala çok seviyorum.bu durumu bilerek evlendim ve severek evlendik.doktorlar tamamen pisikolojik diyorlar ama eşim gitmiyor doktora.

Iyide esinle hiç cinsel iliskiye girmediysen eger 1 oglum var diyorsun....15 yil diyorsun ustelik...Ben pek birsey anlamadim bir tutarsizlikmi var benmi anlamadim??

bende albesa gibi birşey anlamadım hiç ilişkiye girmediysen nasıl oluyorda oğlun oluyor ve sorun neden 15 yıl sonra ortaya çıkıyor

ya kislar alemsiniz yaa,bunu cvbi cok basit.iliskiye girmek icin cabalarken hamile kalmistir.ayni vaginismus vakalarinda oldugu gibi

eşini sevmen ayrı bişey.sen baştan kabul etmiş olabilirsin ama onunda sana aynı senin ona gösterdiğin ilgiyi gösterip tedavi olması gerekir.hangi çağda yaşıyoruz artık herşeyin çaresi var.bence zamanı gelmişte geçiyor.çünkü o da hayatın bir parçası .konuşmayı denesen.belki sana bunca seneden sonra hak verir.

kızlar ben de hıc bısey anlamadım gozde melek senınde dedıgın gıbı vaginismus vakalar dogru senelerce ılıskı yasamayan bıcok ınsan var ama cocuk sahıbı olmak ıcın tup bebek yontemı kullanıyorlar yanı ılsıkıye gırme cabasındayken nasıl hamıle kalınır kı ben 7 ay korunmadıgım halde hamıle kalamamıstım hıc bı sorun yokken bence bu 15 yılık evlılıgın ve cocuk meselesının baska bı acıklaması olmalı bu konuyu acan arkadas daha net bı acıklama yapmalıydı:uhm:

canim benim bende 5 aydir ugrasiyorum ama hamile kalamiyorum.fakat bazi insanlar bööle.biliyosun bu spermler hareketliler.olmus demekki.yani ben baska bi aciklamasi olacagina ihtimal vermiyorum.tabiki bu benim nacizhane fikrim...

ya demek bi kere falan girebilmişler ilişkiye ozaman da hamile kalmış..ben bişi sormadım böyle olabileceğini düşündüm çünkü tek tük ilişkiye girenler oluyo rahatsızlığa rağmen çocuk sahibi olayım en azından diye..

arkadaşlar eşimle severek ve durumu bilerek evlendim.bu zamana kadar sürtünme yoluyla cinsellik yaşıyoruz.çocukta spermi içime akıttı sadece ve oldu biliyorsunuzki kızlık bozulmadanda hamile kalınıyor benimde öyle oldu.bu olayı hiç kimse bilmiyor ne benim ailem nede eşimin ailesi içimde tutuyordum ne bilim birden burda paylaşmak istedim sadece.şimdide bu konuyu nasıl kapatabilirim diye düşünüyorum acaba paylaşmakla hatamı yaptım.

canım haklısın ama hanı o ısrarla ılıskıye gırmedık dıye yazmıssa ya acaba dedım tup bebek falan mı yaptılar ınan bana boyle bır suru cıft var cocuk sahıbı olan ama yatakta kardes gıbıler yanı baska bı acıklaması olmalı derken onu kastetmıstım ama sende haklısın hayatım spermlerın hareketlı olduklarını bıran unutmusum neyse canım allah sana da saglıklı bı evlat nasıp etsın ve güle güle buyut bebegını :emir_bebek:ve tabıkı fıkrıne saygım sonsuz haklısın a.s.

canim benim,iyi dileklerin icin sonsuz tesekkürler.rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.bööle dualar alinca öööle mutlu oluyorum ki...:teselli:sevgiyle kal...

arkadaşlar eşimle severek ve durumu bilerek evlendim.bu zamana kadar sürtünme yoluyla cinsellik yaşıyoruz.çocukta spermi içime akıttı sadece ve oldu biliyorsunuzki kızlık bozulmadanda hamile kalınıyor benimde öyle oldu.bu olayı hiç kimse bilmiyor ne benim ailem nede eşimin ailesi içimde tutuyordum ne bilim birden burda paylaşmak istedim sadece.şimdide bu konuyu nasıl kapatabilirim diye düşünüyorum acaba paylaşmakla hatamı yaptım.

ben yazını okuyunca çok üzüldüm bencede eşinle konuşman lazım böyle nereye kadar sürdürebilirsin acilen doktora gidin bence yinede canını sıkma inşallah herşey yoluna girer:teselli:

arkadaşlar sertleşme problemimiz var normalde gayet ii ama iş ilişkiye gelince anında yumuşuyor sorunuzmuz bu yani doktorlar bişey demiyor ilaçta vermiyor sadece pisikolojik diyorlar ama insan zamanla alışıyor bende alıştım artık birbirimizi idare ediyoruz napıcaksın bu saatten sonra değiştiremezsinki bide aramızda çok yaş farkıda var eşim 61doğumlu ben 73 doğumluyum. olsun böylede insan mutlu olabiliyor :1hug:

ya tabi hayatim nedir yani cinsellik falan. yani isin onemli olan kismi zaten sarilmak opusmek sevismek. o kocanin yapamadigi tarafinin bize zaten bi faydasi yok. hicc kafana takma hic te meraklanma! hem ne guzel. omrunuz hep on sevismeyle gecmis! valla adam duzelse, bunlari unutur ozaman keske duzelmeseydi dersin. sevgi herseyi cozer , allah mutlulugunuzu bozmasin evinize huzur versin insallah

evet gerçi o konuda haklısın ön sevişme önemli olan zaten bunuda gayet güzel yapıyoruz belki bundan dolayı bu kadar uzun sürdü evliliğimiz ve işallah bir ömür boyu sürecek gerçekten burda olmaktan çok mutluyum bana bazı şeyleri görüp anlamamda çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim hepinize

X