Düğün EVLİLİĞİ ERTELEYEN CORONA!

Htcsvbn

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2020
97
202
32
Bu yıl ağustos ayında düğünümüz vardi. Hersey o kadar mükemmel bir şekilde giderken karşımıza covid denen can alıcı çikti. Saçlarim dökülmeye başladı bunu kafaya takmaktan.. Yayınlanan genelge zaten saçma sapan bu şartlarda düğün yapmak imkansız. Ertelemek bir sonraki seneye birakmak daha da kötü..
Aynı durumdan muzdarip olan varmı?

Benim düğünümde ağustos ayında ve bu genelgeyle moralim bozuldu Kina ve düğün salonumuz tutuldu ama bu şartlar değişmezse boş yere o kadar parayı asla salona vermem zaten kimse de vermez bizde napacagiz sasirdik

Bu yıl ağustos ayında düğünümüz vardi. Hersey o kadar mükemmel bir şekilde giderken karşımıza covid denen can alıcı çikti. Saçlarim dökülmeye başladı bunu kafaya takmaktan.. Yayınlanan genelge zaten saçma sapan bu şartlarda düğün yapmak imkansız. Ertelemek bir sonraki seneye birakmak daha da kötü..
Aynı durumdan muzdarip olan varmı?
Niye ertelemek daha da kötü olsun önce sağlık, su akar yolunu bulur, kendinizi bu kadar perişan etmeyin bence. Nasibinizde bu sene evlenmek varsa ne olursa olsun evlenirsiniz, hem sizin gibi olan yüzlerce gelin adayı var şuan, geç olsun güç olmasın lütfen sabırlı olun ve kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin...

benim abimin düğünü de eylülde bakalım nasıl olucak hakkınızda hayırlısı önce can sağlığı olsun illaki içinizde ukte kalıcaktır ama hayırlısı buymuş demekki sağlığınıza ve kendinize güzel bakın hiçbir şey sizin kadar değerli değill 😘

benim abimin düğünü de eylülde bakalım nasıl olucak hakkınızda hayırlısı önce can sağlığı olsun illaki içinizde ukte kalıcaktır ama hayırlısı buymuş demekki sağlığınıza ve kendinize güzel bakın hiçbir şey sizin kadar değerli değill 😘

Teşekkür ediyorum 😘

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine “Düğün Törenlerinde Uygulanacak Tedbirler” genelgesi gönderdi.

benim düğünde 30 ağustos da nişanlım da Fransız...Davetlilerin bir kısmı yabancı olduğundan uçaktır, oteldir sorun olmasın diye her şeyi önceden ayarladık ve şu anda elimizde patlamak üzere... otelin parasını indirim olduğu için erkenden ödemiştik..şu anda resmen ne yapacağımızı bilmez şekilde ortada kaldık... her şey düzelecek mi daha mı kötüye gidecek önümüzdeki 70 gün içinde bilemiyoruz...ertelesek gelecek yılda da her şey devam edebilir...ertelemesek dansız, maskeli düğün mü olacak ...hiç kavga etmediğimiz şu süreçte bunun yüzünden sinirleniyoruz ve kavga ediyoruz...çok mutsuzum

X