evli,çocuklu,çalışan ,dertleşmek isteyenler buyrun topiğime

tanışalımmı ? benim topik adımda olduğu gibi evli,çalışan çocuklu birisiyim.

Son düzenleme:
kreşte öğretmen mi,stajermi öncelikle Allah sabır versin valla çok zor çocuklarla uğraşmak benim oğlumda kreşe gidiyor 1 saat içeride beklerken gürültüden kendimi kapıya atıyorum
Evet gerçekten çok gürültü oluyor insanın başı ağrıyor yardımcı ablalık
diyelim çocuklarla ilgileniyoruz yoruluyor insan
Amin teşekkür ederim

Son düzenleme:
Evet gerçekten çok gürültü oluyor insanın başı ağrıyor yardımcı ablalık
diyelim çocuklarla ilgileniyoruz yoruluyor insan
Amin teşekkür ederim

her iş zor canım,kolay para yok ama vakit çabuk geçer çocuklarla.bende 18:30 olsada eve gitsem diye dört gözle bekliyorum çok yoruldum ruhen

Son düzenleme:
Birde cumartesi pazar gitmiyorum evdeyim dinleniyorum öyle konuşmuştuk evde boş oturmaktansa para kazanırım diye düşündüm öğretmenlerin işi zor gerçekten kolay meslek değil

bende sekreterim canım 15 yıldır telefonlarlayım hiç susmuyor beynimde çınlıyor akşamları

Son düzenleme:
Ben de katılabilirmiyim :) sohbete bende çalışıyorum 1 kızımvar 2,5 yaşında ve ondan işe gideken ayrılmak zor oluyor tüpbebekle oldu ve çalışmayada mecburum seviyorum çalışmayıda hiç boşduramıyorum zatende pek boşgünüm olmuyor ev temizligine gidiyorum bende :)

Selamm ben de katılayim :) çalışıyorum henüz çocuk yok 2 yıllık evliyim...iş ev yorucu oluyorçok şükür ki bugun cuma iki günlük tatil var o yuzden mutluyum..:KK53:

X