Evlenmeme iki ay var , gelinlikçi hala aramadı :(

Zevkler ve renkler tartışılmaz da ben birşeyi merak ettim.böyle şatafatlı bir gelinliği nasıl bir düğünde giyeceksiniz. yani öyle normal düğün salonluk değil bu.bayağı bayağı yalı falan lazım buna
Bir de bu çok ağır birşey olur taşıması eziyete döner iyi düşünün
Yalı düğünleri büyük lüks otel düğünleri için bu tarz olur ancak
Mahalle salonunda ise çok bayağı durur ki zaten çok takı da takılmaz iyice komik durur maalesef

Yalı düğünleri büyük lüks otel düğünleri için bu tarz olur ancak
Mahalle salonunda ise çok bayağı durur ki zaten çok takı da takılmaz iyice komik durur maalesef
Kesinlikle bunun satafatini devam ettirebilmesi için damadindan tutun tüm sulalenin sabancilar gibi giyinmesi lazım

Aşko Yılmazlar 1 düğün salonuna gitmez bu model, para bizdeeğğğ şöhret bizdeğğğ oyunu oynarsanız tam film olursunuz, çok haklı arkadaşlar.
Nerde yedin paraları daha çok uyar gibi video klip şarkıları olmasını tavsiye ederim 😅🤣

Yahu gelinlik 18 bin tl şu an dışarıda ben ne kadara bulacaktım onu bi desene bana

Bu sartlar çok pahalı değilmiş sanki okey 15- 50 bin arası gelinlikler.. İçine sinmesi de önemli yapacak birşey yok dandik de birşey olmamalı öyle yada böyle alınacak.
Saç modelin de kuaförle simdiden prova yaptır bu modele topuz gidiyor alttan topuz tarzın da bari duvak sade olsun. 😂

Bu sartlar çok pahalı değilmiş sanki okey 15- 50 bin arası gelinlikler.. İçine sinmesi de önemli yapacak birşey yok dandik de birşey olmamalı öyle yada böyle alınacak.
Saç modelin de kuaförle simdiden prova yaptır bu modele topuz gidiyor alttan topuz tarzın da bari duvak sade olsun. 😂
Gelinlikçilerin kampanyalı hazır gelinlikleri var misal geçen sezonun tasarımı diye , fiyat 5-6-7 bin arası 😀
Ben zorunluya söyledim de yok illa para vermezse içi rahat etmiyormuş

Kiralama ile satın alma arasında bir dönem çok küçük bir fark ( 500 TL gibi ) vardı. Bedene göre dikimi yapılmış gelinlikler arası farktı bu. Son durumu bilmiyorum. Kiralık olunca 1-2 gün içinde geri iade isteyen yerler de var. Fiyat farkı az olduğu için, satın almış olabilirler.
Yok canım onların ki gösteriş olsun du nerede taş tuş varsa onlardan olsun istediler

X