Evleniyorum.

yok bişey demediler..korunmadık..zaten bi kere olmuştu ondada gebe kaldım .. acaba cinsiyetini ne zaman öğrenirim ?

sen şimdi haziran annesi olacaksın sanırım artık seni haziran anneleri bölümünden takip ederiz, oraya sorularını yöneltebilirsin

yok bişey demediler..korunmadık..zaten bi kere olmuştu ondada gebe kaldım .. acaba cinsiyetini ne zaman öğrenirim ?

walla şok oldum ailenin tepki vermemsi çok ilginç hiç alışı bir durum degıl de ondan şaşırdım.:1shok:..........tavrınızda çok rahat ben olsam çoktan sıyırmıştım sanırım:lepi:

walla şok oldum ailenin tepki vermemsi çok ilginç hiç alışı bir durum degıl de ondan şaşırdım.:1shok:..........tavrınızda çok rahat ben olsam çoktan sıyırmıştım sanırım:lepi:

canım herkesın karakter yapısı farklı kımısı daha soguk kanlı olyo boyle durumlarda
bende olsam heralde psıkoljm alt ust olurdu yanı hersey zamanında guzel ama olanla ölmusun ardından kendını yırtıp paralasanda fayda vermıyor :1no2:
ama ne mutlu kı esın yanında ve bı yuva kuruyorsunuz Allah bır omur boyuda yuvanızdan mutlulugu esırgemesın dargnesscıma.s.

güzelim mutluluklar dilerim her işte bir hayır vardır eğer anne olmaya hazırsan bene ortada hiç sorun yok. ben olsam üzülürdüm ama evlilik öncesi olmasından değil şu an anne olmak istemememden.

canım ne şanslıymışsın ki bu durumda yarı yolda bırakılmamışsın ömür boyu kuracağın aileyle mutlu yaşamanı temenni ederim.. Fakat gene de onaylamıyorum evlilik öncesi böyle birşey yaşamanı.. Yaşıyorsan bile en azından korunsaydın be gülüm neyse olan olmuş artık..Genç anneler kervanına katıldın bile :))

Canım Allah Utandırmasın..Bir Yastıkta Kocayın İnşallah :içelim:

Allah tamamına erdirsin.Umarım bebişinde sağlıcakla dünyaya gelir ve mutlu vede huzurlu aile ortamınızda büyür.Sevgiler...

teşekkürler kızlarrr x)) evet haziran annesiyim ben :)

evin eksiği hç bitmez canımm allahh ağzınızın tadını bozmasın bir ömür mutluu olman dileğiyle

hayırlı olsun canım,
allah bi yastıkta kocatsın mutlular diliyorum

ee darısıda bizim başımıza...
tatlım kış veya yaz okdr farketmez sonuçta senin en özel ve mutlu günün olacak tadını çıkar...
çokta sıkma canını herşey halledilir...

X