Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Evleniyorum mobilya tavsiyeleri

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

ceydaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
300
110
28
Arkadaşlar evim için mobilya tavsiyesi ve şikayetlerinizi bekliyorum marka ve model önerileriniz lazım uygun fiyatlı sağlam mobilya arıyorum evim geniş bana yardımvı olur musunuz

Arkadaşlar evim için mobilya tavsiyesi ve şikayetlerinizi bekliyorum marka ve model önerileriniz lazım uygun fiyatlı sağlam mobilya arıyorum evim geniş bana yardımvı olur musunuz
Dogtas. Kelebek veya Yatas en saglamlari bunlar bence

Valla hayatım bn mobilya deyince bellona derim. Keşke bnde bellona alsaydım. 6 yıldır evliyim gerçi şikayetim yok ama bellonaya baksaydım keşke

Evet bellona güzel ama çok ağır yani temizlikte kaldırmakta çekmekte zorluk yaşarım diye düşündüm

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, ben düğün alışverişlerimi trend mobilyadan yaptım. Aslında önce vivenseden yada evidieadan yapacktım. Ancak vivense resmen insanları kandırıyor. Meslea koltuk takımlarının dışarıdan gözüken fiyatları uygun gibi gözüküyor ancak ürünün içine girince sadece, bir üçlü koltuk bir de berjer seçili. Genellikle takımlarda yer alan ikili ya da üçlü koltuğu eklediğinizde fiyat doğal olarak artıyor. İşte bende başka siteleri araştırdım. Trend mobilyadan koltuk takımı ve yemek odası takımımı satın aldım, 2 haftada gönderdiler.

X