Evlenemiyorum

teacher788

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
24
5
25
Arkadaşlar üniversiteden mezunum işsizim şuan çalışmıyorum artık birisi olsun istiyorum hayatımda. Gel görelim ki karşıma kimse çıkmıyor. Güzel olduğumu söylerler. Sıcakkanlı bir insanim. Her gören sevgilim var sanıyor. Ama yok görücü bilr gelmiyor. Nasibim beni nasıl bulcak endişeleniyorum

Arkadaşlar üniversiteden mezunum işsizim şuan çalışmıyorum artık birisi olsun istiyorum hayatımda. Gel görelim ki karşıma kimse çıkmıyor. Güzel olduğumu söylerler. Sıcakkanlı bir insanim. Her gören sevgilim var sanıyor. Ama yok görücü bilr gelmiyor. Nasibim beni nasıl bulcak endişeleniyorum
Don't panic :) bir evlenen bir evlenmeyen dertli
Olur olur 20 de olmaz 30 da olur... mesele mutlu olacağın huzurlu olacağın hayırlı bir eş olsun...
Acele etme işini gücünü kazanmaya bak, ye iç gör dünyayı 🌸

Ay boşver ne endişeleniyorsun evlenip napcaksın 😂

Don't panic :) bir evlenen bir evlenmeyen dertli
Olur olur 20 de olmaz 30 da olur... mesele mutlu olacağın huzurlu olacağın hayırlı bir eş olsun...
Acele etme işini gücünü kazanmaya bak, ye iç gör dünyayı 🌸
Çok güzel yazmışsın çok teşekkür ederim 🥰yaş 25 olunca Bi panik yaptım galiba en önemlisi bu tabiki🤗

Belki atanıp öğrenmen olacaksınız hala görücü gelmedi diyorsunuz.
Bu ne vizyonsuzluk ya, hem de 25 yaşında .
Ne diyeyim, kpss kasın, atanın. O zaman görücüler kapıda kuyruk olur. Öğretmen gelin makbuldür görücü camiasında. Tatili çoktur, az saat çalışır, çok para kazanır, eve erken gelir çekip çevirir yemek yapar kocasına bakar diye

Yahu daha 25 yaşındasın gençliğini yaşamak dururken evlenemiyorun diye üzülmen çok saçma. Ayrıca evlilik öyle senin düşündüğün gibi aman aman iyi bir şey değil

Bulursun ben 25 yaşın da bulmuştum 26 yaşımda evlendim ama şuan bile hala nasıl evlendiğime inanamıyorum 😂 öyle bir oluverdi ki inan şaşırıyorsun ayrıca Rabbim gerçekten beyfendi saygılı eşine değer veren birini çıkartsın karşına evlenmek öyle güzel evlenmeden önce harika adamlar evlendikten sonra başka bir şeye dönüşüyorlar çünkü mesleğine önem ver öğretmenmişsin ne güzel iş bul zaten karşına çıkcak nerdeyse herkes eşinş çalışırken buluyor bende de öyle oldu mutlu ol önemli olan o ❣️

😂😂😂güzel de ne bilim ya aday yok bisey yok tanımak vs nasil olcak bütün arkadslarim evlendi hiç istemeyenler bile ya:)
Tam benim mod. Biraz da seçicilikten böyle oluyoruz galiba. Çevremde bir anda evlenenlere bakıyorum sırf evlenmek için evleniyorlar gibi. Sonuçta evlenince bir ömür paylaşılıyor. Allah hayırlı güzel seçimler yaptırsın

Bekarlar evlenmek evliler bekarlığı arıyor o_O bence ikiside ayrı ayrı güzel gençsiniz karşınıza umarım sizi mutlu edecek biri çıkar

Nasibin varsa gelir yemenden nasibin yoksa ne gelir elden. (Komşumuzun kızı gerçekten de evlenip Yemen'e yerleşti. Hatta annesi ben yemeni hep masallarda geçiyor sanıyordum gerçekten öyle bir yer varmis demişti😂)

Tam benim mod. Biraz da seçicilikten böyle oluyoruz galiba. Çevremde bir anda evlenenlere bakıyorum sırf evlenmek için evleniyorlar gibi. Sonuçta evlenince bir ömür paylaşılıyor. Allah hayırlı güzel seçimler yaptırsın
Yaa ben de bunu sorguluyorum bir ömür boyu geçireceğim insan en azından kafana uygun olsun dedim. Ya beni seviyorlar ama ısınamıyorum ki tipi felan değil böyle konuşmaları hep batıyor aile kültürümüz benzer ama çok şiveli konuşuyor bu bile itiyor ben mi seçiciyim acaba:/

X