Evlenecek olanlara yepyeni bir fikir!!!

green olive

Guru
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
891
7
39
resimleri kaldırdım arkadaşlar...

Fotoğraf bence çok önemli çünkü dğün biter elinizde yıllarca sadece resimler kalır.
ben bir prodüksyon şirketi ile anlaştım. ve benim düğünümde sabah saah 8 de kuaförde çekimlere başladırlar ve ben düğünden çıkıp eve gidene kadar çekim devam etti.
peşimde 2 kamera ve fotoğrafçı dolandı durdu bütün gün. Kendimi en ünlü modellerden bile daha ünlü hissettim:))))))
şimdi sizinle kuaförde hazırlıklar yapılırken çeilen bir kaç fotoğrafı paylaşacağım.
katolog çekilirken de yine diğer yandan kameramanlar da çekime devam etti. bu görüntüler de internette var ama o site şuanda yasaklı (isim vermek yasakmı bilmiyorum)
kızlar sıradan albümler bitti artık
o gün yaşadığınız hher kareyi attığınız her anı görüntüleyin
ileride çok güzel hatıralar olacak
sevgilerrrr

Son düzenleme:
canım cok güzel olmuşsun allah mutlu etsin.konuyla alakasız ama bende izmirdeyim dügünüm agustosta kuaföre nereye gittin .şimdiden tesekürler

çok harika bir fikir benimde aklımda böyle bir şey vardı evlenirken yapacağım diye....allahım nasip etsin işallah cümlemize....çok hevesleniyorum böyle evlenenlere,çocuğu olanlara...çok mutlu oluyorum ağzım 5 karış açılıyor birden gülümserken.......:teytey:

bende böyle yapıyoruuum..
hayırlısı; Bülent uluçay ile çalışıyorum ben.. 800'e hallettik sağolsun çok yardımcı oldu :)

Ayyy süper bi fikir tam benlik resim çekilmeye bayılırım :))) ama çok pahalı işte :KK43:(( o biraz hayal işiydi yapamadım öle bişii ben napiim:KK43:((..

Ayyy süper bi fikir tam benlik resim çekilmeye bayılırım :))) ama çok pahalı işte :KK43:(( o biraz hayal işiydi yapamadım öle bişii ben napiim:KK43:((..

PANAROMİK DÜĞÜN ALBÜMLERİNİ İZMİRDE 500 YTL DEN YAPIYORLAR. BENİM BAHSETTİĞİM FİYATTA ALBÜMDE İÇİNDE. YAPILAN İŞE ŞÖYLE BİR BAKARSANIZ BENCE AZ BİLE. BİRDE YAPTIRACAĞINIZ ŞEYLER SINIRSIZ. HAYAL ETTİĞİNİZ HERŞEYİ YAPTIRABİLİRSİNİZ. BEN HAKAN EROĞLUYLA ÇALIŞTIM. BANA SUNDUĞU BİR SÜRÜ SEÇENEK VARDI.
1. ÇEYİZ ALIŞVERİŞİNİ ÇEKMEK
2. EVİ HAZIRLARKEN ÇEKMEK
3. WALTZ YAPMIŞTIK. DANS DERSLERİNİ ÇEKMEYİ
4. TANIŞMA ANIMIZN YENİDEN ÇEKİLMESİ
5. YAKINLARIMIZLA RÖPORTAJ YAPMAK
6. VE TÜM BUNLARIN DÜĞÜNDE SİNEVİZYONLA YAYINLANMASI
7. ALBÜM ÇEKİMLERİ YAPLIKEN VİDEOYA ÇEKMEK
8. TÜM GÜN BOYUNCA ÇEKİLEN PROFESYONEL FOTOĞRAFLAR HARİCİNDE ŞİPŞAK FOTOLAR
VS VS..........
SİZDE YARATICI OLUP BİŞEYLER YAPABİLİRSİNİZ. TÜM BU İŞLERİN FİYATI DEĞİŞİYOR. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN TÜM GÜN ARKAMDAN KAMERAMAN VE FOTOĞRFÇILARIN GEZMESİYDİ. ONLAR BANA HEDİYE OLARAK TA BİRKAÇ KİŞİYLE RÖPORTAJ YAPTILAR.:smiley-cool:
VE BİZİM MOTİVASYONUMUZ ARTTI O GÜN. ÇOK NEŞELİYDİK. ÇOK EĞLENDİK.
ONLARA ÇOOOOOOOOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMa.s.

bende stüdyoda çekim yerine doğada çekim yaptırıcam bi fotoğrafçıda görmüştüm çok güzeldi yapay fon değil gerçeği olucak allah nasip ederse...

merak Ettim Bende Manisadayım Hangi Kuafördü Ben Dilek Haanımla Anlaştım Ama Fikir Değiştirebilirim

Dilek Te Iyi Diyorlar Ama Herkesin Memnun Kaldiği Tek Bir Yer Var Sema
Adliyenin Sirasinda Subay Lojmanarinin Karşisinda. çok Memnunum Gerçek Porselen Makyaj Yapan Tek Yer. Sema Hanim çok Profesyonel çalişiyor. Kullandiği Malzemelerde Son Kalite. Kesinlikle Sema Ile Görüş Derim
Sevgiler

tam benlik bi fikir harika bayıldım sende çok hoş olmuşsun ..
pekiii maliyeti ne oldu bu fotoların?

Benim dayım profesyonel kameraman ve fotoğrafçı.Anlıyacağınız bana beleşe mal olacak :sm_cool:.
Eğer böyle bi imkanım olmasaydı başka bi şirkete 1500ytl veremezdim herhalde.:bbo:
Verirdim kardeşimin eline makinayı.Her anımı çekerdi.Sonrada photoshopla istediğim gibi yapar çıkarttırırdım.:sm_confused:

canım cok güzel olmuşsun allah mutlu etsin.konuyla alakasız ama bende izmirdeyim dügünüm agustosta kuaföre nereye gittin .şimdiden tesekürler

cnm bende eylülde evlenim sana düğün fotolarımdan ekleyeyim benim kuaförede çok iyidir
alsancakta soho fiyatda prova manikür pedikür ve makyaj provasıda dahil saç + porselen makyaj 300 olmus ama değer ben 250 ye yaptırmıstım

hangi sirket oldugunu falan aciklarmisin aceba bu konu beni ilgilendiriyorda boyle birseyi bende cok isterim tsk ederim bunun icin simdiden

X