Evleneceğim mobilyalar geldi , ancak o kadar uyumsuz ki düşünemeden alınca böyle oldu ;( sizce ne yapmalıyım

Tabi kişisel tercihtir ama bence asıl oda onu beğenmemiş bende uyumlu bir seçim görmedim renk değil hadi adı da aynı yada farklı önemli degil benzer gibi ayrı gibi ama goz tirmalayan bir şey olmuş sandalyeleri değiştirse sorun çözülür bence
Orada da birseyler olmuş ama anlamadım
Her zamanki gibi Zorunlu ve tercihleri… 😁

Ceviz mobilyama beyaz kitaplık olar mı sen onu söyle 😂şark köşesine beyaz post halı almak gibi bir şey bu 😂
Aslında tatil beldelerinde satılan o hediyelik süs eşyası zigon sehpaların üzerinde mütemadiyen duruyorsa -inşallah durmuyordur- ceviz mobilyaya da beyaz kitaplık olabilir neden olmasın. 🥲

Kardeşimin evde bir tane yeşil chester var kadife kumaşlı, bir tane düz köşeli kanepe var keten kumaşlı. Şık bir berjerle kombinlemişler. Ham cevizden masa yaptırmışlardı 60 bine 😵‍💫, sandalyeler çam. İkea’dan siyah camlı vitrinimsi bir kitaplık almışlar. Anlatırken çok alakasız. Ama öyle elegan bir havası var ki. O evi görseler yüreğine iner bizim bu kızların. 😁
Screenshot_20231004_145454_Google.jpg

Ben bu kadar karışıklığa bile okeyim.

20231004_145912.jpg

Şu müttejem koltuğuma uydurcam bir sonraki mobilyaları 🤣

Şahsen bu renkleri ben tercih etmezdim ama güzel duruyor, uyumsuz değil. Sadece zevksiz🤓 senin gibi zevkine düşkün birine yakıştıramadım zorunlu:KK49:

;(
Zorunlu şu ifadeyi kullanmaktan vazgeç lütfen
;(
;(
Anladık abi kendine has bi ifade bulmuşsun
Banlanmak istemiyorum büyük harfle yazıcaktım abdjd

X