Evlendikten sonra fark etmeden çok kilo aldım kendimi çok kötü hissediyorum ne yapıcam nasıl yapıcam ? 😞

Doktora gittim kadın doğuma bu konu için birkaç defa evlenmeden önce Adetim gayet düzenliydi evlendikten sonra böyle problem yaşadım ilk 2 ay normaldir stres diye önemsemedim ama 8 aydır devam ediyor Doktorum dupaston verdi ilk kullandığım ay Adetim çok erken geldi gittiğim doktor ilaç başlama tarihini erken söyledi bana başka bir doktora gittim O da Adetim bittikten 15. gün sonra başla dedi o da Daha başlamadan 15 gün adet oldum O ay kullanmadım bu ay hiç kullanmadım geçen ay erken geldi zaten diye Ama şimdi tam bir hafta gecikmem var 4 gündür tekrar kullanmaya başladım ilk ilacı verdiği zaman kan değerlerime baktı ama hormonlar da bir sorun yok dedi çözemedim hala
tamam da canım kafana göre neden alıp bırakıyosun zaten en büyük hatayı orda yapmışsın ben duphastonu 6 ay kullandım adeti düzenliyor öyle kafana göre alıp bırakma hiç bir ilacı bence inositolde kullan sadece öneri

Ayy bende evlendiğimde 60 kiloydum ne olduysa anlamadım ama suan olmusum 75 kilo nasıl verecem bilmiyorum bende masa bası işte çalısıyorumm aksam eve gec geldıgm ıcın ve evde yemek olkmadıgı ıcın esımle hep aparatıf seyler yıyoruz atıyoryum kumru yapıyorum hamburger yapıyoryuz vs boyle dıye dıye üstüne bebek yapma calısmasında ilçalar kullandımm o ilaçlar da bana kilo yaptım 80 kiloyu gördumm nasıl olduıysa 75 e düştüm ama 60 düşmem lazım nasıl yapıcam bılmıyorum acaba zayıflama surecınde esımı kayınvalıdememı göndersem onun boğaz düşkünlüğü yüüznden bende yiyorum :KK70:

X