Evlat Edinme Evlat edinme hakkında

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

eladuruu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2022
4
1
27
Merhaba hanımlar evlan edinme hakkında biraz bilgi almak istiyorum sizlerden internette araştırma yapsam da her soruma cevap bulamadım mesela ilk başvuru için evlilikte 5.yılı doldurmak mı gerekiyor yoksa 5.yıla girmek yeterli mi

Merhaba, KKda bir topik var, 2009'dan beri aktif. Zamanında yazan neredeyse herkesin evlat edinme anının postu da var😇😇
Bu konuda gezerseniz çoğu sorunuza cevap alacaksınızdir.hala aklınıza takılan şey olursa siz de yazın,elbet diğerleri biliyordur.
Şimdiden hayırlı olsun ^^

Merhaba, KKda bir topik var, 2009'dan beri aktif. Zamanında yazan neredeyse herkesin evlat edinme anının postu da var😇😇
Bu konuda gezerseniz çoğu sorunuza cevap alacaksınızdir.hala aklınıza takılan şey olursa siz de yazın,elbet diğerleri biliyordur.
Şimdiden hayırlı olsun ^^
Evet baktım konuya ama benim soruma cevap bulamayınca yeni bir konu açmak istedim teşekkür ederim

Merhaba hanımlar evlan edinme hakkında biraz bilgi almak istiyorum sizlerden internette araştırma yapsam da her soruma cevap bulamadım mesela ilk başvuru için evlilikte 5.yılı doldurmak mı gerekiyor yoksa 5.yıla girmek yeterli mi
Merhaba 30 yaş doldurmak önemli evet değilse 5yılı doldurmak gerekiyor.Daha ayrıntılı bilgi için bulunduğunuz ildeki Sosyal Hiz İl Müd arayıp randevu alıp görüşme yapabilirsiniz detaylı olarak sorularınızı cevaplayacaklardır.

Evlilikte 5 yılı doldurmak veya her iki eşinde 30 yaşını doldurması gerekiyor. Biz de başvurduk onay bekliyoruz 🤗

Merhaba bende sıraya girdim bekliyorum 4 yıllik evliyim 4 yıl bile yeterli oluyor çunku zaten sıra anca 2-3 yıl sonra size geldihi için 5 yılı çoktan geçmiş oluyorsunuz

X