Evidea Alışveriş Sitesi!!!!

CathyLizzie

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.777
13.668
15 gündür gönderilmeyen tabaklarım için ürün iptali istedim,milyon tane mail attım! ücret iadesi istedim,şikayetvar .com a yazdım ,mecbur kaldılar herhalde ki telefon edip iban numarası istediler ama bir icraat var mı hala yok!......elimden gelen her şeyi yaptım ancak benim mailime hala ve hala attıkları cevap şu arkadaşlar:

Sorunuz kayıt altına alınmış olup,17.08.2016 tarihinde ilettiğiniz T10169990 numaralı talebiniz üzerinden takip edilecektir.
İncelemelerimizi tamamlayıp, size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ve hala sonuç yok! ben eğer bu hafta içerisinde sorunum çözülmezse direk Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım..bunu onlara da söyledim açık açık!. Artık alışveriş yapar mısınız yapmaz mısınız bilemem ben kötü reklam yapıp da davada aleyhime kullanılsın istemiyorum(o yüzden buradan almayın demedim demem) ama bunu yayınlamak istedim ÇÜNKÜ herkes bilsin neler olduğunu bu siteyle ilgili ...!

Ücret iademi yaptılar özür de dilediler:))))

DSC_0730.JPG

Son düzenleme:
ayyy ordan neler beğenmiştim allah razı olsun yazmışsın da almam artık. kaç para tutarlardı allah bilsin baya üzülürdüm.

inşallah halledersin canım üzüldüm can sıkan bi durum biliyorum

ayyy ordan neler beğenmiştim allah razı olsun yazmışsın da almam artık. kaç para tutarlardı allah bilsin baya üzülürdüm.

inşallah halledersin canım üzüldüm can sıkan bi durum biliyorum
ay çok feci ya kaç gün bekledim ben kargoyu hala daha temin edememişler, (14 ağustosa sipariş vermiştim) ki 6 eylüle kadar bekleyecekmişim.....
bir de ücret iadesi yapmamak için hediye çeki kakalamaya çalışıyorlar...
bak yaz şikayetvar.comda herkes benzer şeylerden şikayetçi keşke baştan orayı okusaymışım...

Kızlar site özür dilemiş,kahve göndermiş :)) benim de hoşuma gitti
sorunu da hallettik bu arada..
sanırım yoğunluktan gecikme olmuş,gönlümü aldılar valla heheheh :KK70:
DSC_0730.JPG

X