Evet transfer sonrası negatif aldım şoktayım bi kaç sorum var bakarmısınız

Sonra ne kadar süre sonra oldunuz peki neler yaptınız. Atlatıcam galiba bi kaç güne ihtiyacım var en çok ta eşimin gözlerinde ki hüzün mahfetti beni. Allah affetsin neden neden dedim ama biliyorum ki en güzel zamanda olacak…
Seni çok iyi anlıyorum.. benim ilk denemem kimyasal gebelikle sonuçlandı var gibi görünüp sonra da yok olması.. bazen oturup düşünüyorum o günleri o kadar zordu ki .. birde doktorun odasına girip sebep ararken doktorun elle tutulur bir cevap veremediğinde bende kocamın gözündeki o çaresizliği gördüğümde bir kez daha yikilmistim. Aradan 4 ay geçti yeni yeni toparlaniyorum.. sana tavsiyem seni anlamayan hiçkimseye yakının da olsa içini dökme.. derman olmak isteyen kadar , yaranı kanatacak da çok insan vardır ben süreçte çok iyi ayırt ettim..

Seni çok iyi anlıyorum.. benim ilk denemem kimyasal gebelikle sonuçlandı var gibi görünüp sonra da yok olması.. bazen oturup düşünüyorum o günleri o kadar zordu ki .. birde doktorun odasına girip sebep ararken doktorun elle tutulur bir cevap veremediğinde bende kocamın gözündeki o çaresizliği gördüğümde bir kez daha yikilmistim. Aradan 4 ay geçti yeni yeni toparlaniyorum.. sana tavsiyem seni anlamayan hiçkimseye yakının da olsa içini dökme.. derman olmak isteyen kadar , yaranı kanatacak da çok insan vardır ben süreçte çok iyi ayırt ettim..
Çok haklısın canım kimseye anlatmıyırum malesef başta anlatmıştım tüp bebek sürecinden bahsetmedim

Çok haklısın canım kimseye anlatmıyırum malesef başta anlatmıştım tüp bebek sürecinden bahsetmedim
İyi ki bahsetmemişsin canım. Şu anki durumun için de sadece zamana ihtiyacın var.. inşallah en kısa zamanda toparlanirsin .. Allah ummadığın biranda kendiliğinden nasip etsin 🥹🙏

Arkadaşların dediği gibi rahimde perde vs. gibi faktörler var, yatmamanızın kesinlikle alakası yok, tüm güncel yabancı araştırmalar da yatanla yatmayan arasında fark yok diyor. Eğer rahimde ekstra bir faktör yoksa, ki ona bakılmıştır diye düşünüyorum rahim filmiyle, bakılmadıysa da bir sonraki transferden önce bakarlar muhtemelen, naçizane ben şunu düşünüyorum; her 5. gün, 3. gün iyi kalite embriyosu belki canlı devam edecek, o canlılığın gerekliliği elektrik akımını oluşturacak ve devamlılığı getirebilecek hücreler içermiyor olabilir. bazen 3. gün orta kalite devam ediyor ama 5. gün edemeyebiliyor. ben bilimin bu bebek sürecinde hala yetersiz olduğunu düşünüyorum. yılmayın tüp bebek ya da normal devam. inşallah olacak. şimdi kendinizi bu süreçte tuttuğunuz şeylerle ödüllendirin biraz, saç boyamadır, arkadaşlarla bira içmektir. hepimiz için yıpratıcı bir süreç. ilkler hep şok oluyor. bol şans ilerisi için ama normal ama tedavili :)

X