Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Everyday minerals kullananlar?

saful

aşkımın meyvası berenim..
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.328
0
arkadaşlar everyday minerals türkiye satış sitesi açıldı bayadır..kullananlar memnun kalanlar varmı? i.d. bare minerals den daha kaliteli ve doğal die duydum ama kararsızım alıp almamakta kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

merhaba,ben bir yıl i.d. kullandım.ama biliyorsun artık türkiyede satışı yok.bende tavsiye üstüne everyday minerals aldım. emturkiye
denemek için sample kit var orda tatlım.hemde çok ucuz,6 tl.ben çok beğendim:) hatta ordada yorumum var,memnun kaldım.
orda kapatıcılık olarakta seçme şansın var (mat,yoğun kapatıcı,orginal..) tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 2-3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunun öle fondöten sürmüşsün gibi durmuyo yüzüne acayip bi canlılık geliyo ve bırakmayıda hiç düşünmüyorum hatta bi ara estee louder double wear fln aldım vet çok ii kapatıyo güzel ama everyday e alıştıktan sora çok ağır geliyo everydayde yüzümde hiç bi ağırlık hissi olmuyo ve asla bırakmam:KK66:

özelden msj atamıyorumda o yüzden burdan yazıyorum.tabi kapatıcılıktan ne beklediğinede bağlı benim sorunlu bi cildim yok.benim için bana daha canlı bi görünüm vermesi ve doğal durması önemli öle bi kilo fondöten sürüp cıkmış gibi olmayı sevmiyorum.oyüzden çok memnunum 3 yıldırda kullanıyorum allıklarından kapatıcısına kadar heralde bidaha da değiştirmem.enkapatıcı olanı intensive.ama toz oldukları için aynı zamanda formüllerini birbiriylede karıştırabiliosun.ben genelde intensive ve original gloyu karıştırarak kullanıyorum.original glonun ısıltıdı çok güzel.canlı bi görünüm kazandırıyo.aynı zamnda cildimi de yormuyo günlük makyaj için vazgeçilmezim.allık renklerinde süper ötesi ve bitcek gibi değil bende 5 tane fln var ama bi ömür yeter heralde:KK66:

ya benimde cildim aşırı hassas ve makyajın verdiği ağırlık hissinden nefret ediyorum üstelik tam bir makyaj aşığıyım..Everday minerals almayı çok düşündüm kızlar yok mu başka kullanan merak ediyorum bu ürünü bayadır..

bende verdim siparişi deneme kiti alıcam kapıda ödeme seçeneğini seçtim ben de 18 tl tuttu bakalım önceden id nin fondötenini kullanan bi arkadaşım vardı ondan bi kaç kez tırtıklamışlığım var:KK1: fondöten kullanmadığım için id nin allığını almıştım inanılmaz güzeldi ama bitti:2::2: everyday id ayarındaysa btn malzemeleri atıp everyday kullanmaya başlarım valla fiyatlarda çoookkk uygun bence fondöteni 38.50 tl:KK76::KK76:

bende yılbaşına yakın deneme kiti alayım ozaman ya..yılbaşı indirimleri güzel oluyor :KK70:

kızlar yılbaşından sonra burada ürünle ilgili fotoğraf ve yorumlarımı paylaşacağım ama lütfen sizde foto ve yorum paylaşın

kızlar bişi sormak istyorumm şimdi görnce şu smple kitten alıym dedm 6 lira bşi deil die.
ama anlamadm pek ne var onda tam olarak hepsi fondotenmi yoksa fondoten allık set fln şeklndemi yada başka bişi?
bide mesela beyazdan bugdaya , bugdaydan esmere dönük için fln dio. tonları nasılki acaba...
yardımcı olurmusunuz almak için karar vermemde?

kızlar bişi sormak istyorumm şimdi görnce şu smple kitten alıym dedm 6 lira bşi deil die.
ama anlamadm pek ne var onda tam olarak hepsi fondotenmi yoksa fondoten allık set fln şeklndemi yada başka bişi?
bide mesela beyazdan bugdaya , bugdaydan esmere dönük için fln dio. tonları nasılki acaba...
yardımcı olurmusunuz almak için karar vermemde?

canı orada sadece fondötenler var sanırım kendine en uygun olanını seçmen için 6 tane renk gönderiyorlar yanlış hatırlamıyorsam tabiki.Beyaz tenliysen beyaz tenliler için olanı buğdaysan diğer kiti seçip alıyorsun onlar geniş renk seçeneği sunduğu için içlerinden kendine en uygun olanı bulup kullanmaya başlıyorsun.

peki fırça işini naptınız kızlar avonun kabulu frçası vardı görmüştüm onu alsam olurmu? siz ne kullanıyorsunuz?
buarada gelen ürünler minik poşetlerde gelio anladıgım kadaryla,öle sürmek zor olmuomu yanlş anlamadıysam ıvırzıvırcıda böle küçük yuvarlak yuvarlak boş far kutuları fln vardı anrm böle toz olanlar için,onlardanmı kullanmalı?

peki fırça işini naptınız kızlar avonun kabulu frçası vardı görmüştüm onu alsam olurmu? siz ne kullanıyorsunuz?
buarada gelen ürünler minik poşetlerde gelio anladıgım kadaryla,öle sürmek zor olmuomu yanlş anlamadıysam ıvırzıvırcıda böle küçük yuvarlak yuvarlak boş far kutuları fln vardı anrm böle toz olanlar için,onlardanmı kullanmalı?

bencede poşetten sürmek tabiki zor olup bi kutuya döküp sürmek daha pratik kabuki fırçan varsa onu kullanabilirsin..taksit olayı yapmamışlar olsa daha iyi olurdu tek çekim hep.

avonun kabukisi çok dandik ben aldığıma pişman oldum semsert berbat bi fırça boşuna para vermeyin kızlar..

Merhaba kızlar bende geçen hafta theme park allığını denedim okadar güzel duruyodki ciltte,fakat bende avonun fırçasını kullanmıştım doğru düzgün süremedim daha kaliteli bi kabuki fırça aldım onunla sürünce gerçekten çok daha güzel duruyo yanakta.Bende tavsiye ederim:) Fiyatı 33 lira tabi benim kredi kartım olmadığı için 45 liraya mal oldu ama aldığıma hiç pişman değilim içinde mika olduğu için güvenle sürülebilir:KK16:

kullananlar memnunmusunuz?? bende almak istiyorum ama hangisini alacağımı bilemiyorum yardımcı olsanız şekerlerrr

Sanirim kargo haric... Ama samplelar bitmis :KK43:

Ben de bir suredir arastiriyorum. Sanirim everyday minerals alacagim. Ancak multitasking neutral ile
beige neutral arasinda ne fark var bilen var mi? Sitesinde ikisi icin de ayni seyi yazmis.
Aciktan bugdaya donuk tenler icin..

Bir de fircasini alan oldu mu fondoten icin. Memnun musunuz?

Edm fırçaları çok pahalı bence fondoten fıyatıyla aynı nerdeyse :KK43: aynı görevı üstlenen ve fıyat olarak daha uygun fırça önerılerınız var mı?

X