Eveet işte o Gün Geldiii

özloşcum yoksa daha derli toplu elbisemi alsam şöle içine gömlek giyerim değişik olur yeni elbiseler çıktı yada v yaka alim eğildimde sorun olmasıny ada gerek yokmu

canım o da olabilir ama ben bu durumlarda elbise tercih ettim hep...çok daha şık olur bence....nasılsa fiziğinde müsait....
ama tercih senin yinede tatlım...
bu arada hayırlı olsun şimdiden canımmmmma.s.

kızlar yaa ne olur bana akılverin ben ne giycemmm?? Tanışmaya geldiklerinde??

bunlarmı??

15122008527en7.jpg

15122008528gq0.jpg

bumu?

16122008539tr9.jpg

16122008540gf6.jpg

yoksa bumu?

08122008487yh6.jpg

[sıze="3"]

yokmu fikir veren?????[/sıze]

bence hepsi güzel ama renk konusunda siyaha fazla kaçma biraz daha hoş canlı renkler tercih edebilirsin...

canım bence elbıse tercıh etmelısın bıde daha acık tonlarda bı elbıse daha guzel olur dıye dusunuyorum

bizim aileler daha önceden tanışmıştı isteme ve söz bir arada olmuştu. ben kapıda karşılamıştım. saçma gelmişti bana herkez oturunca el öp yzük takılınca gene el öp falan. bende kapıda karşıladım öptüm sonra kahve yapma telaşesi:asigim: kahveleri vereceğim tam dedim önce babişkomamı veriim yoksa k.pederimemi yakınında kim gelirse ilk ona ver dediler bi girdim içeri babişkomla k.peder aynı koltukta yan yana oturuyor:roflol: kime vereceğimi şaşırdım k.pederime uzattım ilk oda babaana ver dedi babam kayın pederine ver dedi. belim iki büklüm kaldı orda sırnaşık şey
babama bi çapkın bakış attım al babacım artık der gibi:smiley-cool: sonra diğerlerinin kahvelerini vermiştim lülülülülülü
en sona kocişimi bırakmıştım ve biberli, tuzlu, naneli bi kahveyi ona büyük bi nezaketle verdim ve içti yüz ifadesi görülmeye değerdi sırnaşık şeysırnaşık şey

Benimde isteme muhabbetim 1 ay önce oldu,nişanım da 3 gün önce,daha öncesinde sık gidip geldik tabi,gerçekten isteme günü o ilk zile basılış anında bayağı bir heyecan stres yaşıyorsun,ama inan çok güzel bir mutlulukmuş,bende naapıcam deyip duruyordum,allah tüm bekar bayanlara nasip etsin bu güzel duyguyu,şimdi de düğün telaşım başladı bakalım nolacak???Giyim tarzı dersen fazla abartıya kaçmayan şık bir elbise giyinebilirsin....En güzel an da laz_kızı'nın dediği gibi acılı,tuzlu kahveyi içtiği andaki yüz ifadesiydidelikafadulden hatta kuzenim o anın fotosunu bile çekmiş bi hayli komik:jeyyar:

Son düzenleme:
bencede şık bi elbise seçmemelsiin abartıya kaçmayacak şekilde sade bir makyaj saç on numara olursun fiziğinde müsait çünkikaydirigubbakcemile2:eek:

eger isteme olacaksa elbise giy derim ben... oldukça zarif görünürsün.. siyah alma zaten zayıfsın şöyle büyük desenli siyah beyaz olabilir bir elbise alabilirsinn... benim istemem ve söz birarada oldu siyah elbise giydim dar acayip üstüme oturan hatları belli eden bir elbiseydi.. bu arada belinaycımm senin resmini gördük ufugunla resminizide koysana meak ettim merak eden arkadaşlarda vardır eminim :nazar:

Canim güzele hersey yakisiyor. O yüzden sen kendini hangisinde daha rahat hissediyorsan onu giy. Cünkü zaten yeterince heyecanli stresli olacaksin. Giydigin kiyafetin icinde kendini rahat hissetmezsen o zaman dahada zor olur...

bence de elbise olmalı... çok üzerine yapışmayan hafif bol koyu renk olabilir ama siyah olmasın böyle bir özel günde canım bence mürdüm olmalı tercihin yada haki yeşili gibi çok şık olmayan çokta günlük değil zarif ve sade olmalısın o gece bence.... ah ahhhhhhhhhhhhhhh 7 yıl geçti be koskoca 7 yıll....
bende bu heyecanı yaşamıştım çok güzeldi ALLAH İATEYEN HERKESE HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN ÇÜNKÜ HER GENÇ KIZ GELİNK GİYİP VE ANNE OLMAK İÇİN YARATILMIŞTIR BENCE... HAKIMIZI EN GÜZELİ VE EN ZARİF HALİYLE YAŞAYALIM VE CANIM ŞİMDİDEN MUTLULUKLAR DİLER HEYECANININ BİR ÖMÜR BOYU SÜRMESİNİ TEMENNİ EDERİM......
SEVGİLERİMLE.....

eger isteme olacaksa elbise giy derim ben... oldukça zarif görünürsün.. siyah alma zaten zayıfsın şöyle büyük desenli siyah beyaz olabilir bir elbise alabilirsinn... benim istemem ve söz birarada oldu siyah elbise giydim dar acayip üstüme oturan hatları belli eden bir elbiseydi.. bu arada belinaycımm senin resmini gördük ufugunla resminizide koysana meak ettim merak eden arkadaşlarda vardır eminim :nazar:

tatlım çok teşekkür ediyorumm.. ufuğumu görmek istemişssin canım buyur işte bu linkte biz varız aşkımla

http://www.kadinlarkulubu.com/ilisk...icinden/229160-biz-boyleydik-boyle-olduk.html

X