Eveet işte o Gün Geldiii

E

EU2

Ziyaretçi
Evet kızlar bir çoğumuz yaşadı bir çoğumuzsa yaşamak üzere az kaldı ( Benim gibi)
Kızlar Eşleriniz sözlüleriniz nişanlılarınız kısacası sevdiğiniz adam sizi ailesiyle istemeye geldiği ilk güne geri dönelimmi?
Ya ben hep diyorumki ben kapıyı açamam çıkamam karşılarına utanırım diyorum yani zile bastıklarında diyafondan kimo dediğimde benim yada biz dediklerinde işte bende kalp çarpıntıları başlar herşeyi birbirine karıştırırm yani kapıda anne baba abla enişte ve benmi beklicez?? kapıdamı öpücem ellerini oturdukları zamanmı?? yani benimki hem ailelerin tanışması hemde isteme olucak dolayısıyla bizden annem babam ablam eniştem dayılarım ve yengelerim olucak onunsa annesi babası 3 ablası enişteleri ve büyük dayısı gelebilir.. eminimki ben tek değilimdir bu heyecan konusunda benim gibi olan olucak olanda vardır?? ne dersiniz biraz rahatlatmak adına yada heyecanıma heyecan katmak adına bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?? her anlamda....
Bu arada şöyle bişi var benim ufuğumda çok utangaç çok heyecanlı biridir inşallah ikimizde o akşam birimizden biri bayıılmaz kaydirigubbakcemile3:asigim:

bir de şöyle birşey var kızlar ufuğumda :) biri ona uzun uzuuun dikkatli baktığı zaman gülesi geliyor kıkır kıkır gülüyor çok eğlenceli geçeceği kesin o günün :) :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
ayni sorular benimde kafamda dolanip duruyor canim.. kafa kalmadi bende..

evet canım çok garip bir duygu cidden...ben önceden tanıştığım halde yinede heyecanlanmıştım.....dilersen hayatım ilk önce bir tanışma düzenleyin dışarıda bir yemek yada sen onlara bir ziyarette bulunabilirsin....biraz daha rahatlıyor insan o zaman.....

evet canım çok garip bir duygu cidden...ben önceden tanıştığım halde yinede heyecanlanmıştım.....dilersen hayatım ilk önce bir tanışma düzenleyin dışarıda bir yemek yada sen onlara bir ziyarette bulunabilirsin....biraz daha rahatlıyor insan o zaman.....

canım 5 yıl boyunca ailesi evine çok davet etti gerek oturmaya gerekse iftar yemeğine gerekse ablaları kendi evlerine davet etti fakat ben çekindim laf söz olur diye gitmedim.. ailesiyle ani tüm sülalesiyle halasının nikahında nikah salonunda teker teker tanıştım kaydirigubbakcemile3ben nedense herşey evimde ailemin gözünün önünde aynı heyecanda yaşansın istiyorum evin en küçü ve son kızıyım benden önce ablamı verdik 4 ay önce ve ben son tekne kazıntısıyım doğal olarakta üzerime çok düşerler işte bu yüzden herşey ailemin gözünün önünde yaşansın mutluluğumu heyecanımı gösrünler paylaşsınlar istiyorum:nazar:

Bende çok heyecanlanmıştım bizde önce bir tanışma olmuştu daha sonra isteme ve söz oldu Allah yardım ediyor canım hiç sıkma kendini babanın yanında insan biraz tuhaf hissediyor tabi kendini ama çok değişik çok heyecanlı güzel birşey :1hug: Birde ben ceketlerini aldım astım oturdular ondan sonra ellerini öptüm a.s. Bak duygulandım birden sözüm aklıma geldi kaydirigubbakcemile3

canım 5 yıl boyunca ailesi evine çok davet etti gerek oturmaya gerekse iftar yemeğine gerekse ablaları kendi evlerine davet etti fakat ben çekindim laf söz olur diye gitmedim.. ailesiyle ani tüm sülalesiyle halasının nikahında nikah salonunda teker teker tanıştım kaydirigubbakcemile3ben nedense herşey evimde ailemin gözünün önünde aynı heyecanda yaşansın istiyorum evin en küçü ve son kızıyım benden önce ablamı verdik 4 ay önce ve ben son tekne kazıntısıyım doğal olarakta üzerime çok düşerler işte bu yüzden herşey ailemin gözünün önünde yaşansın mutluluğumu heyecanımı gösrünler paylaşsınlar istiyorum:nazar:

Bencede cnm ailenle sevdiklerinle paylaş doya doya yaşa o kadar çabuk geçiyor ki anlamıyosun bile :1hug:

ahh .. cnm benim şimdi sen böyle yazınca sene 1995 e döndüm ve seni çok iyi anlıyorum.
aynı duygular içerisindeydim gerçi bizimkisi bide görücü usulüydü yani heyecan daha çoktu haliyle..
bana etrafımdaki insanlar içerde beklememi söylemişti bencede doğrusu buydu herkes salona oturup yerleştikten sonra ben girdim.gerçi o andada tüm gözlerin sizin üzerinize dönmesi heyecanı hat safhaya çıkarıyor ama çok hoş bir duygu.büyükten başlayarak hoşgeldiniz demiştim sona damat adayını bırakarak :)
hal hatır soramamıştım vallahi ben okadarda gücüm yoktu yani tek tek sorcak kadar..zaten büyükler konuşuyor genelde ve yaklaşık 10 dk. sonra mutfağa kalkıp kahve yapma işine girişmiştik bir akranımla sonrasıda zaten oluruna kalıyor. benim için çok güzel ve unutulmaz bir akşamdı ..
Allah tamamına erdirsin cnm sizinkinide..

ahh .. cnm benim şimdi sen böyle yazınca sene 1995 e döndüm ve seni çok iyi anlıyorum.
aynı duygular içerisindeydim gerçi bizimkisi bide görücü usulüydü yani heyecan daha çoktu haliyle..
bana etrafımdaki insanlar içerde beklememi söylemişti bencede doğrusu buydu herkes salona oturup yerleştikten sonra ben girdim.gerçi o andada tüm gözlerin sizin üzerinize dönmesi heyecanı hat safhaya çıkarıyor ama çok hoş bir duygu.büyükten başlayarak hoşgeldiniz demiştim sona damat adayını bırakarak :)
hal hatır soramamıştım vallahi ben okadarda gücüm yoktu yani tek tek sorcak kadar..zaten büyükler konuşuyor genelde ve yaklaşık 10 dk. sonra mutfağa kalkıp kahve yapma işine girişmiştik bir akranımla sonrasıda zaten oluruna kalıyor. benim için çok güzel ve unutulmaz bir akşamdı ..
Allah tamamına erdirsin cnm sizinkinide..

işte burası yaa iştee burasında ben titrerimmm​

çok güzel yaaa elma yanaklı heeee süper yaaaa :))) peki güzelim kapı çaldığında kapıda karşılarkenki bölüme geçelim nedersin??

çok güzel yaaa elma yanaklı heeee süper yaaaa :))) peki güzelim kapı çaldığında kapıda karşılarkenki bölüme geçelim nedersin??

cnm o bölümde ben yoktum mutfakta bekledim ..yakınlarımın tavsiyesine uyarak sonrasında salona geçtim..

canım ben onları kapıda kim karşıladı onu hatırlamıyorum bile :)) zatii ev kalabalık oluyo herkes kapıya çıkıyo sen arada kaynayıp gidiyosun .. ama kapıda durman lazım tabii, saygı gereği tatlım... o an heyecan meyacan kalmıyo valla rüyada gibi oluyosun bi garipp :))

hımm mutfakta bekle diyorsun yaniii:))))

cnm. ben sadece kendi yaşadığım günü anlattım tercih senin herkes farklı düşünür bu durumlarda bizim koşullarımızda böyle yaşamıştık her haliyle anıyla çok güzeldi Allah her genç kıza nasip etsin :Saruboceq: bakalım bizim kızlarımız koluna takıp getiricek galiba kaydirigubbakcemile3

canım ben onları kapıda kim karşıladı onu hatırlamıyorum bile :)) zatii ev kalabalık oluyo herkes kapıya çıkıyo sen arada kaynayıp gidiyosun .. ama kapıda durman lazım tabii, saygı gereği tatlım... o an heyecan meyacan kalmıyo valla rüyada gibi oluyosun bi garipp :))

canım benimm ev kalabalık olucak bizimde ee onlarda kalabalık gelicekk ben gözükmem arada dimi :eek: neyse yaa dediğin gibi ben kapıda bulunim hoşgeldiniz diyim mutfağa geçerim sonrada el öpmeye salona geçerim​

valla canım ben yaklaşık 1.5 ay oldu sözleneli. daha öncesinde aileler tanışmıştı, onun için pek yabancı stresli bir atmosfer olmadı; aksine çok eğlendik, sözlümün dedesi istedi beni ve çok matrak biriydi çok güzel vakit geçirdik...daha öncesine gelinceee..
sözlümün "aşkım biz yola çıktık geliyoruz" mesajından sonra benim elim ayağım boşaldı resmen, yerimde duramıyorum böyle acayip bi heyecan, ancak anlatılmaz yaşanır yani..sonra bizi salonda herkesin görebileceği bi şekilde yanyana oturttular o zaman da çoook heyecanlanmıştım.
yüzüklerin takılmasına dair hiçbi şey hatırlamıyorum yemin ederim fotoğraflarda videolarda baktım sözlümle ben zaten heyecandan iptal olmuşuz:asigim:tüm resimlerde aşkımın yüzü kulakları kıpkırmızı heyecandan...

gece bitince keşke bu kadar bile heyecanlanmasaydım da tadını bol bol çıkarsaydım dediğimi hatırlıyorum canım...
Allah sana ve sevdiğine hayırlı sağlıklı bir yuva nasip etsin:Saruboceq:

ay git otur önlerinde karşısında istesinler snei ben öyle yaptım bir de bizimkiler üç kez istettieler utanmadan güldüm benimki görmüş sonra da verdik diyince herkesin elini öp bitsin he bir de bir kaç cezven olsun tek birtane yetmes ben iki üç cezveyle kahveleri yapmıştım:)

canım benimm ev kalabalık olucak bizimde ee onlarda kalabalık gelicekk ben gözükmem arada dimi :eek: neyse yaa dediğin gibi ben kapıda bulunim hoşgeldiniz diyim mutfağa geçerim sonrada el öpmeye salona geçerim​

tabii canım zaten her iki tarafta cümbür cemaat , kimse sana pür dikkat bakmayacaktır heyecana gerek yok kaydirigubbakcemile3 bi de kapıda karşılamazsan gelenleri de göremezsin :roflol: kim gelmiş, nasıllar acaba falan diye daha da bi heyecan sarar insanı bence.. sonradan salona girersen bu defa tüm bakışlar üzerine toplanacaktır..o zaman daha fazla heyecanlanır insan tahminimce.. a.s

ayy bende gecmıse döndum bı an
ılk tanısmaya gelmıslerdı.kaynanm kayınpederım nısanlım ve amcası
cok heyecanlıydım Allahtan kaynanam hemen odadan cıkıp yanıma gelmıs heyacanımı yatıstırmıstı oyuzden cok sevıorum kayınvalıdemı.
ısteme gunu venısan bı aradaydı öglen ıstendım aksamada nısanım oldu.
ah ah ne gunlerdı.
nısan gunu bayagı kalablık gelmıslerdı teyzeler enısteler amcalar falan bayagı zor gundu neyse atlattım cok sukur.not:)ben kahve yapmadım yane ıkram etmedık :)
mutfakta beklerken nısanlım yanıma gelmıstı cay almaya kendıne ozaman konusabılmıstık.

valla canım ben yaklaşık 1.5 ay oldu sözleneli. daha öncesinde aileler tanışmıştı, onun için pek yabancı stresli bir atmosfer olmadı; aksine çok eğlendik, sözlümün dedesi istedi beni ve çok matrak biriydi çok güzel vakit geçirdik...daha öncesine gelinceee..
sözlümün "aşkım biz yola çıktık geliyoruz" mesajından sonra benim elim ayağım boşaldı resmen, yerimde duramıyorum böyle acayip bi heyecan, ancak anlatılmaz yaşanır yani..sonra bizi salonda herkesin görebileceği bi şekilde yanyana oturttular o zaman da çoook heyecanlanmıştım.
yüzüklerin takılmasına dair hiçbi şey hatırlamıyorum yemin ederim fotoğraflarda videolarda baktım sözlümle ben zaten heyecandan iptal olmuşuz:asigim:tüm resimlerde aşkımın yüzü kulakları kıpkırmızı heyecandan...

gece bitince keşke bu kadar bile heyecanlanmasaydım da tadını bol bol çıkarsaydım dediğimi hatırlıyorum canım...
Allah sana ve sevdiğine hayırlı sağlıklı bir yuva nasip etsin:Saruboceq:

ayy okurken bile heyecanlandım yaa kendimi biran sizin yerinize koydum benim aşkımda mesaj atar çıktık ve yaklaştık die..ayrıca salonun ortasına görüncek yere oturtmaları ayrı bir heyecan verici olay

X