Eve internet bağlattım mağdurum

tazegelin22

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
284
51
33
Mrb bayanlar daha önce ttnet abonesıydım tahatumuz bıtcek dıye turcel superonlıne abonesıe satın aldım basıma neler geldı modem kurmaya gelen arkads ttnet hattı na kurmuş aradım ttnete arıza kaydı oluşturdular bana gerı döndüler bızlık bişey Yok onların gelmesı gerekir baştan sağma ıs yapmışlar dedı geri aradım türceli elektrikçi çağırıp hat cekmenız gerekıyo böyle bı sacmalık var mı y delırdım bu süreç 5 6 kere oldu bi eleman yollamadılar ya delırdım kaç kere 20 aramam var her defasında farklı musterı temsılcısı haydı aynı seylerı tekrar anlat kriz gecırdım kullanmadıgım ınternete de 229 lira cayma bedeli vercekmısım evımde internet Yok dedıkleri lafa bak en sonunda olmayan ınternetımı ıptal edıyorum 5 kurusta para vermıcem artı sızı sıkayet edıcem dedım tamam özel olaaak ılgılenıcez dedıler ıns gelırler yazdım evıne bağlatmak isteyen bi daha düşünsünler ıslerını hıc ıyı yapmıyorlar

Superonline'dan memnun olan pek kişi tanımadım gerçi bütün internet servis sağlayıcıları aynı. Ben ttnet kullanıyorum ama o da iyi değil o kadar. Yine de superonline çalışanları kadar sıkıntı yaşamadım.

Aynı sürecin daha beterini TTNet ve vodafonla yaşadım. Hepsi berbat.
En sonunda teledunyayi aradım. Başvurunun ertesi günü internetim bağlandı. Hizmet 10 numara tavsiye ederim.

15 gun icerisinde yasal olarak cayma hakkiniz vardir aldiginiz herseyde heleki kusur sirketten kaynakliysa bunu soyleyin bidahaki aradiginizda

Superonline'dan memnun olan pek kişi tanımadım gerçi bütün internet servis sağlayıcıları aynı. Ben ttnet kullanıyorum ama o da iyi değil o kadar. Yine de superonline çalışanları kadar sıkıntı yaşamadım.
Satan turvel bayisi ballandıra ballandıra anlattı Yok kullanıyorum çok memnunum ağladım sınırden çok kötü bı durum defalarca aramak

Ttnet 2 sene kullandım pek sıkıntı yaşamadım ya resmen oyun oynuyorlar sanki ınsanlar hayrına verıyolarda

Aynı sürecin daha beterini TTNet ve vodafonla yaşadım. Hepsi berbat.
En sonunda teledunyayi aradım. Başvurunun ertesi günü internetim bağlandı. Hizmet 10 numara tavsiye ederim.
Sınır krizi gecıetıyoalr ya dıyorum bi eleman yollayın baksınlar hat ceksınler neymıs ben elektrikçi cagırcakmısım böyle bı sacmalaık olamaz

Sınır krizi gecıetıyoalr ya dıyorum bi eleman yollayın baksınlar hat ceksınler neymıs ben elektrikçi cagırcakmısım böyle bı sacmalaık olamaz
Bana da israrla aynı şeyi söylediler. İsimleriyle şikayet ettim ama sonuç çıkmadı. Kablolu yayın varsa teledunyayi şiddetle tavsiye ederim.

Komşunun TTnet ini değil de telefonunu kopartmıştı süperonline ekibi

Aynı dediğiniz gibi siz hat çektirin o zaman evinizde tek hat var biz ne yapalım
Demişlerdi

Geçmedim geçmeyeceğim diyorum her kapıya geldiklerinde

Komşunun TTnet ini değil de telefonunu kopartmıştı süperonline ekibi

Aynı dediğiniz gibi siz hat çektirin o zaman evinizde tek hat var biz ne yapalım
Demişlerdi

Geçmedim geçmeyeceğim diyorum her kapıya geldiklerinde
Bende sımdı ıptal etseemmi dıyorum dakıkamı bıle bıtırdıler arayamıyorum

Satan turvel bayisi ballandıra ballandıra anlattı Yok kullanıyorum çok memnunum ağladım sınırden çok kötü bı durum defalarca aramak

Müşterisiniz siz elbette ballandıra ballandıra anlatacak satmak için ki sizden prim kazansın :) Yasal yollardan arayın haklarınızı onlardan herhangi bir durum olmazsa.

Canım hepsi TTNET altyapısı kullanıyor,uğraşmak gerek en son bizde servis sağlayıcı şirketi değiştirdik ,arıza kaydı oluşturup duruyorlardı,eşim bizim bölgede görev yapan TTNET elamanı buldu adama para verdik hafta sonu geldi yaptı en son,allah kolaylık versin uğraşmak ömür törpüsü

Canım hepsi TTNET altyapısı kullanıyor,uğraşmak gerek en son bizde servis sağlayıcı şirketi değiştirdik ,arıza kaydı oluşturup duruyorlardı,eşim bizim bölgede görev yapan TTNET elamanı buldu adama para verdik hafta sonu geldi yaptı en son,allah kolaylık versin uğraşmak ömür törpüsü
Ama onlar işini düzgün yapmıyorlar resmen adilik para verıyorus sonuçta mağdur oluyoruz haksızlk

süperonline dan ttnete geçtim, ttnet anamı ağlattı, müşteri temsilcileri bir halttan anlamıyor resmen dalga geçiyorlar. bir poku beceremedikleri gibi birde bizden üstüne para istediler, düşünün internetim yok, bağlamayı beceremiyorlar ve üstüne para istiyorlar! bin tane arıza kaydı bıraktırdım, yine beceremediler. en sonunda bu işten anlayan bir akrabaya anlattım durumu, geldi o yaptı hayrına. bana kalsa bende ttnete hesap soracaktım ama eşim engel oldu.

süperonline dan ttnete geçtim, ttnet anamı ağlattı, müşteri temsilcileri bir halttan anlamıyor resmen dalga geçiyorlar. bir poku beceremedikleri gibi birde bizden üstüne para istediler, düşünün internetim yok, bağlamayı beceremiyorlar ve üstüne para istiyorlar! bin tane arıza kaydı bıraktırdım, yine beceremediler. en sonunda bu işten anlayan bir akrabaya anlattım durumu, geldi o yaptı hayrına. bana kalsa bende ttnete hesap soracaktım ama eşim engel oldu.
Superonlıne dan sorun yaşadınız mı

X