Evde yaplan Lazerli Di Beyazlatclar hakknda

leylek82

çok zor bazen....
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
5.647
22
41
kızlar hani eskiden televizyonda reklamları çıkıyodu.bu ara kayboldu
araştırdım gitti gidiyorda falan evde yapabikleceğimiz lazerli diş beyazlatıcılar var onlar bi işe yarıyor mu
yada zararlı mı
kullanan varsa bilgi verirse sevinirim

ben kullanmıştım gerçekten işe yarıyor hatta bir süre sonra kullanmayı bıraktım abartı bir beyazlık olmasın diye fakat dişe zarar verir mi bilemiyorum

slm canim ben de kullandimm gg den aldim hem de cok pahali degildi 10 ytl mavi isik veren bir lazer cihazi vardi iki adet damaklik ya da dislik gibi bi seyi bi de jeli vardi jeli suruyosun o disliklere sonra onlari agzina gecirip lazer isigi tutuyosun 10 dk boyunca yatiyosun agzinda onunla gercekten ise yariyor her goren sen dislerine bi sey mi yaptirdin beyazlatma falan ya da dis macununu mu degistirdin diyordu

canim bi de yeni gordum zararli mi diye sormussun o jeli hic bir sekilde dis etine degdirmemeye calisacaksin yani sadece dislerine degecek onun disinda bir zarari yok ki zaten hep derler karbonatla dis beyazlatma surecinde bile karbonatin dis etine degmemesi gerekir direk kanatir cunku ona dikkat edersen baska sorun yok canim

diş minesine bi zararı yokmuymuş ben bu hafta dişçiye idecem sorayım bi marksaı adı san ne bunun bilen varsa yazarmısınız

kızlar bu bahsettiğiniz beyazlatıcılardan eczanelerde satılıyor.bende denemek istiorum.çay kahve hep leke yapıo!!!

canım sordunmu var mı zararı falan bi de eczanelerde ben bulamadım gitti gidiyordan almama izin vermiyor eşim
diş minesine bi zararı yokmuymuş ben bu hafta dişçiye idecem sorayım bi marksaı adı san ne bunun bilen varsa yazarmısınız

ya bende denemek istiyorum ama işe yararmı bilmiyorum marka verebilirmisiniz yada benzer bişey. şimdiden teşekkürler

slm canim ben de kullandimm gg den aldim hem de cok pahali degildi 10 ytl mavi isik veren bir lazer cihazi vardi iki adet damaklik ya da dislik gibi bi seyi bi de jeli vardi jeli suruyosun o disliklere sonra onlari agzina gecirip lazer isigi tutuyosun 10 dk boyunca yatiyosun agzinda onunla gercekten ise yariyor her goren sen dislerine bi sey mi yaptirdin beyazlatma falan ya da dis macununu mu degistirdin diyordu

markası ne söyleyebilirmisin.?

10 tl çok ucuz?

gerçekten beyazlatıyora denemek lazım :)) bilen arkadaşlar marka verebilirlerse sevinirim..

ben lazerle diş beyazlatmanın zararlı olduğu için yurt dışında yasaklandığını duymuştum..ki gerçekten zararsız olsaydı 10 tl ye satılmazdı diye düşünüyorum...iyice araştırmadan kullanmayın... diş bu Allah korusun... ömür boyu lazım..

X