Evde üst bacak&basen ve kol inceltme egzersiz önerileri

Pebuk

Yerin üstünde, göğün altında- bir yerlerde...
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2013
102
41
Merhaba hanımlar,

Kendimi yenileme, eski pebuku bulma konularımdan biriyle daha buradayım.

pandemi dönemince evden çalışırken yememe içmeme dikkat eder, evde leslie, chloe, işte uygulamadan kol&bacak çalışırdım ve gerçekten şu halimden daha fittim. sonra bazı sebeplerden dolayı kendimi eve kapatıp yememi içmemi saldım, hatta uzun bir süre cips, bisküvi, kraker vs tarzı beslendim; son 6-7 aydır falan yavaş yavaş toparlıyorum yeme düzenimi.

şimdi benim boyum 180, kilom 75 ve kemiklerim iri maalesef :/
dışardan bakıldığında normal görünüyorum ancak benim üst kollarım ve üst bacaklarım bayağı yağlı maşallah.

her gün uyandığımda akşam yürüyüşe gidicem diyorum ama akşam eve gelip de o yorgunluk çökünce kalakalıyorum :KK43:
o nedenle sizden evde yapabileceğim, üst bacak ve kol inceltebilecek hareketler, videolar, efendime söyleyim yağ yakıcı çaylar vs önerileri istiyorum.

daha önce leslie falan yaptığım için nedense şu an çok cazip gelmiyor bana.

var mıdır önerileri olan?

Aynı durumdayız üst bacak basen ve kollarda yağlanma var çok sıcak diye motive olamıyorum hareket edip spor yapasım da gelmiyor

Aynı durumdayız üst bacak basen ve kollarda yağlanma var çok sıcak diye motive olamıyorum hareket edip spor yapasım da gelmiyor
sıcak olduğu için ben de şimdi yapamam zaten ama hiç değilse fikirleri toplayıp eylülde havalar serinlemeye başlayınca yaparım diye düşünüyorum. gerçi fikir geldiği de yok ama :KK43:

X