evde doğal çamaşır makinesi deterjanı

Aysegullls

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2017
247
152
merhaba,ben çamaşır sodası,karbonat ve biraz arap sabununu karıştırıp sirkeyle çamaşırları yıkamayı denedim fakat lekeler yeterince çıkmadı.kimyasallara tekrar dönmek istemiyorum.başka bir yolu yok mu?

merhaba,ben çamaşır sodası,karbonat ve biraz arap sabununu karıştırıp sirkeyle çamaşırları yıkamayı denedim fakat lekeler yeterince çıkmadı.kimyasallara tekrar dönmek istemiyorum.başka bir yolu yok mu?
merhaba instagramda sağlıklıyaşıyoruz hesabı var onlar doğal temizleyiciler paylaşmıştı bi bakın onlara derim. hem çamaşır hem bulaşık için hem de. ama tam aklımda değil nasıl yapıyorlardı

Merhaba
Ben de çeşitli denemelerden sonra yılın başında doğal içerikli bir marka ile tanıştım. Önce şüpheli yaklaştım ama 4 aydır ürünleri kullanıyorum. İnanılmaz sonuçlar aldım. Şiddetle tavsiye ederim.

Web satışı herkese açık değil. Üye referansı ya da üye olmak gerekiyor ama referanslı linki paylaşıyorum. Tıklarsanız alışveriş yapabilirsiniz. Üyeler %20 indirimli alışveriş yapıyor. Buradan yormayacağım, merak eden benimle özelden iletişime geçebilir.

Kısaca bizzat tecrübe ettiklerim:
-Bulaşık makinesi tableti harika. Tamamen doğal içerik. Hatta 1 tableti ikiye kırıp kullanıyorum. Yani paketteki adet x2 oluyor.
-Yağ Kir çözücü bir mucize. Davlumbaz hatta fırınım 5 dakikada yeni gibi pırıl pırıl oldu.
-PowerS çok amaçlı temizleyici. Evde elimde onunla geziyorum diyebilirim. Pimapenler bembeyaz.
-Derz Temizleyiciyi evde yedekledim. O kadar söyliyim :)
-Yumuşatıcının kokusuna bayılıyorum!
-Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı daha önce denediklerime kıyas kabul etmez.

Hepsini çok az kullanmak yetiyor. Hem doğal hem bu kadar güzel temizlemesini beklemiyordum. Çok memnunum.

Ayrıca Hijyen bölümünde yer alan :
Çay Ağacı Kremi doğal eczane gibi. Yanık, uçuk, böcek ısırması, vaginal hassasiyet hatta diş etlerine bile sürülebiliyor.
Salyangoz Kremi yara izlerini cidden azalttı.

Siteden Avrupa sertifikalı organik kozmetik de satın alınabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
X