Ev sahibi beni evden şutluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şuan gayet ciddi bir tavırdayım. Ve bir önceki konunuzda size söylediğim herşeyin arkasındayım. Adamın evini rahat bırakıp çıkın lütfen
bende gayet ciddiyim tapu benim üzerimde. ben bu arada kadin degil erkegim. kiraci aynen boyle cikti ve herkez o kisiye suan burada naletliyor helal

Sizin gibi bencil ve haksız olduğu halde hukukun yanında olmasını bekleyen çıkarcılar yüzünden benim de içinde bulunduğum ihtiyaç sahibi ev sahipleri evlerine geçemiyorlar. Aynı sıkıntı bende de var, hayatımda kimseye bu kadar ağır beddua etmemiştim ama çıkmadığı her gün için kendi kiracıma ediyorum. Mahkemeliğiz şu an defolup gittiği gün davul zurna çalacağım.
buna benzer insan cok. kiraya verenin ben..... kendime küfr edesim var.

cikacam zaten baska secenek yok hukuk benim tarafimda durmuyor bu konuda. sadece soru soruyorum , yukarda ki sordugum sorulara neden cevap vermiyorsunuz
İyi de hep konu açıp soruyorsunuz başka bişi yok. Gidip bir avukata sorun. Burdan sürekli aynı konuyu açıp elinize ne geçecek.
Adamın evini gasp etmeyin çıkın. Tek evi var ve adam gelecek oturacak sizinle uğraşıp sinir harbi yaşıyorlar. Yazık günah

3 günlük. ancak biraz sizinle sakalasmak istedim güldürmek istedim okadar. ciddi olacaksak yukarda ki yaziyi oku.
Size samimi bir tavsiyede bulunmak istiyorum ve tabii site düzeni için bir uyarı gibi de alın yazacaklarımı, bundan sonra açacağınız konularda ciddi ciddi yardım edilmesini, tavsiye verilmesini ve yol gösterilmesini istiyorsanız sizde samimi ve dürüst olmalısınız yoksa açtığınız her konuyla dalga geçilir.

Geyik yapmak şakalaşmak istediğinizde buna uygun bölümümüz var orada konu açar geyiğinizi yaparsınız.

İlk açtığınız ev sahibi konusunun içeriği bence doğruydu, kiracısınız ve ev sahibiniz çıkmanızı istiyor, sonrasında şizofreni vs diyerek kopup gittiniz.

Bunlar gibileri yüzünden insanlar gerçekten psikolojik hastalığı olanlara inanmıyor dalga geçiyor.
Daha ilk konusunda belliydi şizofren olmadığı, psikoloji eğitimim yok ama yıllarca iç içe yaşadığım şizofreni raporlu komşum oldu, çok da şizofren tanıdım, tanı koyamam ama şizofren birini hemen tanırım.

Hiçbir doktor bu tedavi edilemez demez, ilaç tedavisi devam eder akli melekeleri yerinde olmadığı için vasi tayin edilir, kanunen de sürekli takip de olur, hele de evlenmesine çocuk sahibi olmasına doktoru asla müsade etmez zira çocuklardan birinde aynı hastalığın görülme ihtimali yüksektir.

İlk hikayesinin doğru olduğunda ısrarcıyım, erkek mi belli olur ama dikkat çekmek isteyen biri olduğu muhakkak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X