Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ev düzeni

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Ayshnm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
87
-31
22
Kızlar 21 yaşındayım gerçekten kötü bı süreçten geçtim ağır bı kayıp yaşadım ve hiç bir iş yapasım gelmiyor yine arada süpürüp siliyorum evimi ama gardrop yapılacak evde daha tam yapılmadı evin her yerinde kıyafet var yığın halinde sürekli onları topla katla bıktım bana olmayanları ayırdım vercem ama yine de çok kıyafetim var bide gurbetteyim yardım edecek kimsem yok her yer kıyafet dağınık falan söyleyin yardımcı olun lütfen nerden başlıyım napıyım bugün oturup ağladım resmen ev üstüme üstüme geliyor çok kıyafetim var ama giyerim diye vermek de istemiyorum pek yeni alcak durumumuz yok çünkü örnek olarak foto bırakcam beni bı kızınız kardeşiniz olarak görün artık ne kadar çaresiz hissetmişsem buraya kadar yazıyorum niye kalkıp da toplamadın demeyin yeni taşınınca dolap falan yeni ayarlanıyor eşyaları sürekli katla topla bıktım bide yavrumu kaybettim zor bı süreçten geçtim depresyon halindeyim hiç bı iş yapasım gelmiyor ama evde beni bu halde gerçekten boğuyor napcam ben bı akıl verin insanın yanında annesi de olmayınca bı basina napcagini şaşıyor😔😔😔😔😥😢😢Eki Görüntüle 2983011 Eki Görüntüle 2983012 Eki Görüntüle 2983013

Size yardım edebilecek herhangi biri yok mu? Birde yeni tasiniyorsaniz kıyafetlerin ortada ne işi var ki? Güzelce katlayıp, posetleyebilirdiniz. Yavaş yavaş yerlestirirdiniz ondan sonra. Depresyonda olabilirsiniz anlıyorum ama böyle yaparak iyice çıkmaza giriyorsunuz. Silkelenin, kendinize gelin, destek alın doktora görünün.

Size yardım edebilecek herhangi biri yok mu? Birde yeni tasiniyorsaniz kıyafetlerin ortada ne işi var ki? Güzelce katlayıp, posetleyebilirdiniz. Yavaş yavaş yerlestirirdiniz ondan sonra. Depresyonda olabilirsiniz anlıyorum ama böyle yaparak iyice çıkmaza giriyorsunuz. Silkelenin, kendinize gelin, destek alın doktora görünün.
Yok yeni derken yine iki üç ay oldu da gardrop yoktu

Hergün oda oda yapıp kendinize göre bir düzen oluşturabilirsiniz

Belki de dolap yaptırana kadar eşyalarınızı koliler halinde yazlık kışlık tül perde vs. Gibi ayırıp üst üste koyarsanız odanın bir köşesinde en azından şu poşet yoğunluğu ortadan kalkar

X