Euro almanın sırası mı?

Yurtdışında kullanacaksanız Euro alın şimdiden.
Benim gezi paralarım eurodadır ara ara küçük küçük alırım o parada kafamda hep gezi içindir.
Hoş şimdiye kadar böyleydi ekonomi fena vurdu 😅
Ama yine de ben de geziye gideceksem Euro alıp koyardım kenara yurtdışı parası olurdu o

Düşmezzzz hee faiz kararına bağlı amaa yine düşmez düşse bile en fazla olduğu yerde durur bi müddet , sonra tekrar çıkmaya devam eder
1 haftadır deli gibi videolar izliyorum gündemi takip ediyorum eski olanlarada bakıyorum

Yurt dişi turlarina katilmak için euro biriktiriyorum daha düşer mi euro bekleyeyim mi alayim mi?
Düşmez, aksine yükselmeye devam edecek bu politikalarla.
Şu an alın. Yarın bugünden daha yüksek olacak hep.
(Eşim finansçı, yakından takip ediyor para gelişmelerini)

düşmez canım döviz düşer mi sence bu yönetimle? yurtdışı turuna katılmayacak olsan direk borsaya yatır derdim. çünkü hiçbir yatırım borsa kadar kazandırmıyor :KK43:

Yorum yapmak için grafiğe bakiyim dedim 1 temmuzda yükselerek ilerlerken 2 temmuz da bilerek hop düşürülüp 3 temmuz aynı seviyeye çıkmış. Böyle birşeyin başka ülkede olması mümkün değil, devlet oynuyor resmen kimleri daha da zengin ettiler acaba. Neyse konumuza dönelim düşürüldüğüne göre euro alınmış diye yorumlarsak euro yükselerek devam edicek.

X