Etlik Şehir Hastanesi Burun Estetiği

ezgi0706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2022
23
4
28
Arkadaşlar Merhaba yakın zamanda Etlik Şehir Hastanesinde burun estetiği olan var mı acaba varsa geçirdiği süreci bizimle paylaşabilir mi?

Şu an çok büyük çıkmazdayim yardımcı olun lütfen:KK43:

Ay valla ben oldum aşşiriii memnunum ne ağrı çektim ne sızı plastik cerrahi bölümünden oldum Merve hanima burnum kırıktı kemik eğriliği vardı kavisli şekilde , burun ucumda düşüktü gülünce resmen dudagimi opuyodu şimdi öyle güzel burnum varkii 💖

fotoğraf atabilir misiniz ben de düşünüyorum da merve hanima
Ay valla ben oldum aşşiriii memnunum ne ağrı çektim ne sızı plastik cerrahi bölümünden oldum Merve hanima burnum kırıktı kemik eğriliği vardı kavisli şekilde , burun ucumda düşüktü gülünce resmen dudagimi opuyodu şimdi öyle güzel burnum varkii

Ay valla ben oldum aşşiriii memnunum ne ağrı çektim ne sızı plastik cerrahi bölümünden oldum Merve hanima burnum kırıktı kemik eğriliği vardı kavisli şekilde , burun ucumda düşüktü gülünce resmen dudagimi opuyodu şimdi öyle güzel burnum varkii 💖

4.600 ödedim ama ben odayı kendime iki gün ayırdığım için ekstra ücret oldu normalde daha uyguna tutuyor Merve aslan Akdoğan

Gatada Dr Sinan Özturk mu Etlik şehir hastanesi Merve Hanım mi ?burun estetiği için hangisini tavsiye edersiniz

4.600 ödedim ama ben odayı kendime iki gün ayırdığım için ekstra ücret oldu normalde daha uyguna tutuyor Merve aslan Akdoğan
Merhaba bende birkaç aya olucam inşallah aramalarını bekliyorum ameliyat süreci nasıl oluyor çok bilgim yok açıkçası tedirginim 😣

Arkadaşlar Merhaba yakın zamanda Etlik Şehir Hastanesinde burun estetiği olan var mı acaba varsa geçirdiği süreci bizimle paylaşabilir mi?

Şu an çok büyük çıkmazdayim yardımcı olun lütfen:KK43:
Ben 2gun önce gittim 6.200 fiyat verdiler ve 1ay sonra gel dediler şuan sırada çok hasta varmış hazirana falan yapılır dedi bnde heyecanla bekliyorum korkuyorum bir sorun olursa diye

X