Etkinlik arkadaşı

WunJo

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
5.442
4.162
Arkadaşlar merhaba, böyle bir konu açtım hemen açıklayayım :)

Etkinlik arkadaşı arıyorum , aslında hepimizin böyle bir arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
Konser, sinema, tiyatro, etkinlik ve aktivite ne olursa olsun bu başlık altında bulabileceğimizi düşündüm.
Örneğin x kişinin konserine gitmek istiyorum fakat benimle aynı düşünce de aynı tadı alan kişi yok hemen buraya gelip sormak isterim..
Böyle işte, bu tür aktivitelere gitmek için ideal bir arkadaşımdır :KK49::KK49:
Yeri gelir sezen aksu konserine yeri gelir rock konserine gidebilirim. sizlerde zevkinize uygun etkinlikte beraberce eğleneceğiniz bir arkadaş bulabilirsiniz...

Arkadaşlar merhaba, böyle bir konu açtım hemen açıklayayım :)

Etkinlik arkadaşı arıyorum , aslında hepimizin böyle bir arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
Konser, sinema, tiyatro, etkinlik ve aktivite ne olursa olsun bu başlık altında bulabileceğimizi düşündüm.
Örneğin x kişinin konserine gitmek istiyorum fakat benimle aynı düşünce de aynı tadı alan kişi yok hemen buraya gelip sormak isterim..
Böyle işte, bu tür aktivitelere gitmek için ideal bir arkadaşımdır :KK49::KK49:
Yeri gelir sezen aksu konserine yeri gelir rock konserine gidebilirim. sizlerde zevkinize uygun etkinlikte beraberce eğleneceğiniz bir arkadaş bulabilirsiniz...
İstanbul'daysan bana uyar.

Evet istanbuldayım :) neler yaparsın genelde, gezmeyi vs severmisin?
Evet, gezmeyi, yeni tatlar, yeni yerler, yeni mekanlar öğrenmeyi severim. Tiyatro, konser, sinema ilgi alnımdadır. Gerekirse fuar, sergi de olabilir. İlgimi çeken herşeye açığım. Anadolu yakasındayım.

Merhabalar ben de istanbuldayım Anadolu yakasındayım :) konser dışında gezmek yeni yerler yeni tatlar keşfetmek sinema tiyatro gibi etkinliklere katılmak isterim :))

Kızlar ben de anadolu yakasındayım :) eğer yakın tarihte etkinlik yapmak istersek fikirlerimizi paylaşabiliriz.
Ben de aynı şekilde, yeni yerler görmeyi, konserleri, yeni tatlar denemeyi, seyahatleri çok severim.
Zaman probleminiz olur mu? mesela bana şu gün şuraya gidelim gezelim derseniz gelirim şehir problemi olmadan :KK24:

Benim için sorun yok. Türkiye'nin çoğunu gördüm. Birkaç yer var görmediğim. Gitmek istiyorum ama arkadaşlarımdan bekar olanının ya babası müsaade etmiyor yada yeterli paraları olmuyor geziye harcayacak. Evli olanların da aralarına girmek istemiyorum kara kedi gibi. Yurt dışına gitmeyi de bu yüzden sürekli erteledim ve erteliyorum, keza sosyal etkinlikleri de:KK43:

slm lulu bende severek katılırım cumtesi öğleden sonram ve pazarlarım boş ben Avrupa yakasındayım etkinliklerimizi ortada bir yerlerde ayarlarız yol şehir benim içinde farktmez aslında yeterki kafalarımız uyuşsun:KK54:

Arkadaşlar kafamda bir plan yaptım, yalnız gitmek için fakat buraya sunuyorum gelmek isteyen olursa beraber gidebilirim ; jolly jokerde gerçekleşecek olan yaşar konserine gideceğim. 24 ekim cuma akşamı.biletix de görebilirsiniz. jolly joker e cok giderim cok da severim eglenirim yalnız arkadaslarımla hıc farketmıyr ambiansını cok seviyorum. Gelmek isteyen bana msj atabilir :))

Konserlere gelemeyebilirim ama hafta içi heryere gelirim gezer dolaşırız ohh :KK70:

Istanbul'a yeni tasindim.Burda tek bir arkadasim yok.
Beni de araniza alir misiniz?
Ben de etkinliklere katılmak istiyorum.

olur canım eger plan yapmak ıstersen öncü de olabilirsin
buraya yazarsın
genelde neler yaparsın gunduz aksam aktıvıtelerı vs ?
aksam cıkar mısın?

Siir dinletileri ve konserler ilgimi cekiyor, alternatif müzik seviyorum, haftaici gündüz calisiyorum.Haftasonu gündüz gece farketmez çıkabilirim.
Zeytinburnu'nda yasiyorum.

merhaba ben de avrupa yakasındayım, aranıza katılmak isterim,pek kafama uygun arkadasım yok malesef

Süper bir başlık olmuş:) anadolu yakasindayim zevkle çoğu organizasyona katilirim :)

X