Etkili detoks tarifleri

Fazla kilonuz var mı spor yapmanızı öneririm ben spor yaparak göbeğimi oldukça erittim kalçam mesela yayvandı🤭şimdi dikleşti yukarıda bazen hayret ediyorum sporla nasıl oldu böyle diye spor hem sıkılaştırıyor
Evet spor yapıyorum ama bu noktadada eksiklerim var. Spor öncesi spor sonrası ne yapmalıyım mesela. Korse takmalimiyim takmamalimiyim çok ince düşünüyorum bazen

Ayy inan ki destek olalım sahurda ne yedim biliyor musun 😱yapamadım ya yapamadım iftardan kalan börek ve 2 dilim baklava 😱😱😱😱ama bugün başlıyorum diyorum akşama cozutuyorum 😭
Ya ben burdan haberleşmede çok zorlanıyorum buranın bi özel mesaj bölümü varsa insta da ekleyip birbirimizi o şekil irtibat kuralım yani daha etkili olabilir çünkü buraya fazla adapte olamadım gibi

Evet bende 27 Nisan evlilik yildonumu ve eşimin doğum günü azda olsa sekillenmesini istiyorum vücudumun ben böyle değildim 😔😔
IMG-20230404-WA0001.jpg
bu elma tozu çok etkili. 20 gün yap 1 hafta ara ver. 8 kilo düştü bı abla o hiç kilo veremiyordu 100den aşağı inmedi hiç şimdi hedefi 85 oldu kadın eridi resmen. Bende yeni başladım bakalım ben ne kadar vericem. İştah kesiyor birde yediklerine dikkat etcen tamamdir

Eki Görüntüle 3231244 bu elma tozu çok etkili. 20 gün yap 1 hafta ara ver. 8 kilo düştü bı abla o hiç kilo veremiyordu 100den aşağı inmedi hiç şimdi hedefi 85 oldu kadın eridi resmen. Bende yeni başladım bakalım ben ne kadar vericem. İştah kesiyor birde yediklerine dikkat etcen tamamdir
Ya gerçekten fayda ettiğini görüp bilsem alirim bide sağlıklı olup olmaması da önemli tqbi. Yediklerkme dikkat ediyorum spora da başladım evde yürüyüşte yapıyorum detoks sularıyla destekliyorum bunları. Ramazandn ötürü sadece iftar sonrası yapabiliyorum herseyi o yüzden sadece yeşil cay içebilirim diger aldığım caylara daha başlayamadım iftardan sahura vakit biraz dar malesef. Gerçekten etki ediyorsa almayı düşünebilirim çünkü ilk defa gördüm bu attığınizi

Eki Görüntüle 3231244 bu elma tozu çok etkili. 20 gün yap 1 hafta ara ver. 8 kilo düştü bı abla o hiç kilo veremiyordu 100den aşağı inmedi hiç şimdi hedefi 85 oldu kadın eridi resmen. Bende yeni başladım bakalım ben ne kadar vericem. İştah kesiyor birde yediklerine dikkat etcen tamamdir
Nerde bulabilirim bide bunu internette cikmiyo bi baktım da

Ben gördüm başkasında ise yaramış kendimde deniyorum. Nette var aynı ismini yazın. İçinde farklı bişi yok içeriğini sonra atayım size aklınız kalmasın. Reklam flan yapıyor diye düşünmeyin bende yeni deneyimliyorum. Lokman hekim aktardan aldım ben

İftardan 2 saat sonrasi 1 limonu sıkıp içine 1 çay kaşığı toz zencefil atın ve için ☺️ inanılmaz derecede yağ yakıyor benim göbeğim gözle görünür derecede gitti ☺️ hatta eşim aynı şekilde 5 kilo verdi ☺️

Ben gördüm başkasında ise yaramış kendimde deniyorum. Nette var aynı ismini yazın. İçinde farklı bişi yok içeriğini sonra atayım size aklınız kalmasın. Reklam flan yapıyor diye düşünmeyin bende yeni deneyimliyorum. Lokman hekim aktardan aldım ben
Peki teşekkür ederim müsait bi zamanda bakıp araştırıcam mutlaka

Bir elma
Bir limon
Ceviz buyuklugu zencefil
Biberiye
3 tane karanfil
3 tane karabiber
1 cubuk tarçın
1 lt suda demle, gun boyu ic, ertesi gune taze yap tekrar.
Herhangi bir maddeye alerjiniz varsa karismam, dikkat edin😂
Ya bu karışımı yapacaktım da elmayı soyarak mı ekliycez bide bi bütün elmami olmami yoksa yarım yeter mi

Selam kızlar dün bir detoksa başladım.. ve hemen verimde aldım bugünde devam ediyorum..
Çok basit ve açlık hissi bende fazla oluşmayan bir yöntem oldu.

3 öğün sadece yoğurt. tarçın ve suda ısladığımız 7 hurma yiyoruz. Bu kadar basit.. sabaha 1,25kg eksilerek uyandım :))

X