Nakış Etamin için ip önerisi

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

raintimex

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2013
213
45
Merhaba ben can sıkıntısı etamin yapıyorum ama ipleri 5 tl olduğu için biraz pahallı oluyor tabi ki sizin kullandığınız ip nedir yada nette 5tlden daha ucuza alabileceğimiz bi yer var mı

merhaba. ben dmc minik çileleriyle işliyorum. onlar da en son 2.75 oldu galiba. kukalara göre daha pahalıya geliyor biraz.
ben goblen.com dan tedarik ediyorum malzemeleri. hem site var hem de kadıköy altıyolda mağazaları var. daha ucuza satan bir yer varsa bilmiyorum, eminönünde bile bu kadar ucuza yer bulamadım.

merhaba. ben dmc minik çileleriyle işliyorum. onlar da en son 2.75 oldu galiba. kukalara göre daha pahalıya geliyor biraz.
ben goblen.com dan tedarik ediyorum malzemeleri. hem site var hem de kadıköy altıyolda mağazaları var. daha ucuza satan bir yer varsa bilmiyorum, eminönünde bile bu kadar ucuza yer bulamadım.

site vermek yasak bilmiyorum ama bende madamella ve hobium sitesinde buldum fiyat olarak çok uygunlar ve ip hoş duruyor işlemede sizde deneyin derim :)
https://www.madamella.com/kartopu-etamin-el-orgu-ipi-k010

X