Esra Erol Mevla Salih ve Nilüfer ...

Bu tarz programları izlemiyorum sosyal medyada bir video dolanıyordu çocuğu komşusundan çıktı diye göbek atıyordu kadın. ZEKA çok önemli birşey

Hepsimi bilmiyorum ama çoğu kurgu. Kim çıkıp kendini rezil ederki orda onca insan izliyor.

Aynen yarışmacılar tek tek ifşaladı. Onuda zuhalide hepsi aynı düzmece.
Fazla izlemem zaten öyle şeyleri sinirimi bozmak için arada bakarım 😄 böyle mallar varsa ne diyim Allah bildiği gibi yapsın onlar yüzünden sinir kalmadı 😁

Maalesef var böyle olaylar dayım da karısından Boşanamadı kaç senedir. Başkasıyla evlendi nikahsız tabi. Nikahla karısı boşamam diye tutturdu. Var yani böyle olaylar

Bi ara show TV de gelinler vardı unuttum tam adını sosyal medyada gelinin biri sayfasına yazmış şunları şunları da söyleyin diye izlenmek için söylettiyorlar örneğin yarışmadan çekilirsen de bilmem kaç TL para ödüyormuşsun
Gelin evi galiba onu diyosun evet bende öyle bişey hatırlıyorum onun için

Maalesef var böyle olaylar dayım da karısından Boşanamadı kaç senedir. Başkasıyla evlendi nikahsız tabi. Nikahla karısı boşamam diye tutturdu. Var yani böyle olaylar
Acun da 2.eşinden kaç sene boşanmadı belki de kadın boşanmadı Şeyma ile birlikte yaşadı ya kaç sene

Kurgu olduğunu sanmıyorum ben ne hayatlar var ve o kadar iyi oluyoki bunları görmemiz ibretlik olaylar hep, ben seviyorum esrayı da mügeyi de, ha reyting için uzatıyo esra olayları yayıyo günlerce ama ülkenin kısmen aile zihniyetini de ortaya koyuyo

Acun da 2.eşinden kaç sene boşanmadı belki de kadın boşanmadı Şeyma ile birlikte yaşadı ya kaç sene
Evet kadın boşanmak istemeyince nasıl işliyor süreç bilmiyorum ama boşanamadılar. Tekrar mahkeme açması gerekiyormuş

Bacım konu ne açtı yorumlar ne oldu 😁😄

O kadınlar da anlamıyorum yani ne istiyorlar geri dönmesini sanırım. Beni istemeyen adamın soyadını ne taşıyacam ya
Aynen öyle ben de salıveririm gitsin beni istemeyeni ben mi isticem tutturuyorlar nikahımı vermem de vermem adam gitmiş ne nikahı yahu 😂

Bugün gördüm konuyu bilmiyorum arada denk geliyorda iki dk dayanabiliyorum Dallas gibi kimin eli kimin cebinde belli değil Esra’da deşeliyor Reyting için çok çirkin ..

X