Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ya Vedud esması da çok kuvvetli hemen tesir ediyor:oops:ya musavvir çok tesirli böyle insanlar hayran kalıyor mizacın yumuşuyor ya Vâsi yine mizacı yumuşatıyor
Newplanet arkadaşım Ya Vedud ve Ya Musavvir sende nasıl etkili oldu,neler yaşadın mesela açıklarsan beni aydınlatmış olursun.Ben Ya Musavvir esmasını çalıştım ama sebat edemedim bu esmada neden bilmiyorum,özellikle zayıflamak ve vücudumun forma girmesi için okudum,1 ay kadar değildi fakat 21 gün okumuşumdur,daha çok iştahım açıldı😀.Ya Vedud tek okununca çok etkili olmadıda,Ya Cami Ya Vedud 1000 kere zikrettiğimde epeydir küs olduğum daha doğrusu bana küsen kuzenim sevdiğim bir ablam tam 5 yıldır küs bana,bir gün telefon açıp defalarca özür diledi benden "affet beni hakkını helal et
bana"dedi.Ya Latif beni kabz haline sokuyor okuduğumda bildiğin bunalım geziyorum,okudum bir müddet resmen kuyunun dibindeyim sanki.Ya Kerim esması 2 ay kadar sonra etki ediyor ama sürekli mutluluk hissi veriyor insana.Ya Hayyu Ya Nur esmasını 1000 kere zikrettiğimde acaip güzelleşiyorsunuz,sanki ay gibi parlıyorsunuz ve acaip enerjik oluyorsunuz.

Mesela benim çocuğum olmuyordu tam 10 sene,zenginlik için Ya Gani zikretmiştim,40 gün sonra hem ev sahibi oldum hemde hamile olduğumu öğrendim.Dilekler için çok güçlü bir esma Ya Gani,ama bırakıp tekrar okuyunca o etkiyi göremedim.
kunfeyekun__ kunfeyekun__ Sur-es Sur-es canlar bakın hemen🤗🤗🤗

Mesela benim çocuğum olmuyordu tam 10 sene,zenginlik için Ya Gani zikretmiştim,40 gün sonra hem ev sahibi oldum hemde hamile olduğumu öğrendim.Dilekler için çok güçlü bir esma Ya Gani,ama bırakıp tekrar okuyunca o etkiyi göremedim.
Şükürler olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ben 5 yıldır esmaları okuyorum.Ya Fettah esması çok güzel bir esma fakat acaip sert yaptı beni ve çok girişken oldum,ama dileğinizle ilgili mutlaka bir kapı açıyor.Ya Zülcelalivelikram esması muhteşem bu esmayı zikreden varmı çok merak ediyorum,insanlar size aşırı hayran oluyor,sizinle kınuşmak için can atıyorlar,komşularım benimle konuşmak beni evlerine çağırmak için can atıyorlardı fakat birden hiç sebep yokken eşimle bir tartışma içinde buldum kendimi ve neredeyse boşanıyorduk.Sonra öğrendim ki bu esma celalini çok şiddetli gösterirmiş.Ya Gani esmasını 40 gün 500 kere zikrettiğim ve bir ev sahibi oldum.Ya Kerim esmasını 2 ay 270 kere zikrettim günlük,hiç ummadığım yerden toplu para geldi.Ya Vedud esmasını kısa bir tecrübe ettim,eşimle kavgalarımız pek bitmedi,eşim çok sinirli,sanki bir şey söylesem adam kavgaya anında hazır.Ya Gani esmasını bıraktım ve tekrar başladım,ama aynı etkiyi göremedim.Ya Cebbar esmasını çok sevdim muhteşem bir özgüven veriyor insana,insanlar çok saygıyla yaklaşıyor sana fakat eşim daha da sinirli oluyordu ve ben bu sefer susmayıp bağırmaya başlıyordum.Esmaları hemen hemen herkes tecrübe ediyor,ama etkisi gider diye pek paylaşmıyorlar,ama benim gibi paylaşan olursa çok sevinirim
Kocamla pek anlaşamıyoruz,çok sinirli bir adam,"kem tereku min cennatin ve uyun"okudum,2000 ya vedud,1000 ya cami ya vedud,500 la ilahe illallahür rauf,100 ve huvel aliyyul azim,1000 ya veliyy okudum fayda etmedi.Şunu okudum eşim pamuk gibi oldu ve çok iyi anlaşıyoruz diyeceğiniz bir okuma varmı ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim,1 tane ufak çocuğum var,çocuğumun üzülmesini istemiyorum.
Ya Fettah esmasını kaç kere okudunuz. Bir gün 500 diğer gün 1000 okunur mu ki? Belirli bir sayısı var mı? Ne kadar sürede etki etmisti☺

Ya Kayyum esması 6.hissi kuvvetlendiriyor,ama öyle böyle değil,rüyamda yarın ne yaşayacağımı görüyordum birebir yaşıyordum.Zikretmeye başladığımda beynimde bir şeyler oldu sanki beynimin içindeki damarların hareketlerini hissettim ve zekam gelişti,keşke önceden bunu yapsaymışım,okulda matematikten bu kadar sıkıntı yaşamazdım.1 ay kadar zikrettikten sonra aklımdan geçirdiğim herşeyi önümde görmeye başladım,mesela evdeyim "keşke şu komşum gelsede kahve içip konuşup sohbet etsek diyordum,1 saat sonra kapı çalıyor o komşumu kapıda buluyordum",uykularım azaldı,sinirli oldum ve kapatmaya çalıştığım iştahım daha çok arttı,ama çok sevilen aranılan,el üstünde tutulan bir insan oldum 300 kere akşamları okuyordum.

Newplanet arkadaşım Ya Vedud ve Ya Musavvir sende nasıl etkili oldu,neler yaşadın mesela açıklarsan beni aydınlatmış olursun.Ben Ya Musavvir esmasını çalıştım ama sebat edemedim bu esmada neden bilmiyorum,özellikle zayıflamak ve vücudumun forma girmesi için okudum,1 ay kadar değildi fakat 21 gün okumuşumdur,daha çok iştahım açıldı😀.Ya Vedud tek okununca çok etkili olmadıda,Ya Cami Ya Vedud 1000 kere zikrettiğimde epeydir küs olduğum daha doğrusu bana küsen kuzenim sevdiğim bir ablam tam 5 yıldır küs bana,bir gün telefon açıp defalarca özür diledi benden "affet beni hakkını helal et
bana"dedi.Ya Latif beni kabz haline sokuyor okuduğumda bildiğin bunalım geziyorum,okudum bir müddet resmen kuyunun dibindeyim sanki.Ya Kerim esması 2 ay kadar sonra etki ediyor ama sürekli mutluluk hissi veriyor insana.Ya Hayyu Ya Nur esmasını 1000 kere zikrettiğimde acaip güzelleşiyorsunuz,sanki ay gibi parlıyorsunuz ve acaip enerjik oluyorsunuz.
Zayiflamak için ya Samed okumalısın canım günlük 520 tane. Bir ayda 5 kg verenler oldu😉
Ya Musavvir ben sürekli okuyordum herkes hayran kalıyordu, hanımefendiliğime övgüler geliyordu normalde çok öyle anılmam😅 ya vedud önce 2000 ya da 400 okuyacaksın sonra da günlük 20 tane. Bende aşk konusunda etki etti 😍 hem sürekli evlilik çıkma teklifi alıyordum hem kendim de o etkiye girdim sonra bıraktım😅😅

Ya Fettah esmasını kaç kere okudunuz. Bir gün 500 diğer gün 1000 okunur mu ki? Belirli bir sayısı var mı? Ne kadar sürede etki etmisti☺
Ben 313 kere "inna fetahna leke fethan mübina", arkasındanda 489 kere Ya Fettah okuyordum,sabah ve gece eşimin işinin açılması için ve tüm hayırlı kapıların açılması için,bir sürü güzel kapılar açıldı,ama ben koç burcu olduğum için zaten biraz sert mizaçlı olduğum için sanki daha da özgüven verip daha başkaldıran bir tip oldum,Ya Cebbar gibi.YaCebbar okuduğunuzda gelecek kaygınız olmuyor,kimseden korkmuyorsunuz,parasızlık korkutmuyor,sanki dünya sizin,siz çok güçlüsünüz acaip derece bir rahatlık veriyor kendinizi rahatça ifade ediyorsunuz,birazda sert ve patavatsız olabiliyorsunuz,sevmediğiniz insanlara da bu sensin diyebiliyorsunuz,ama hiç bir rahatsızlık duymuyorsunuz,tüm dertlerinizi üstünüzden atmış gibi,ama çok kavgacı oluyorsunuz bundan dolayı bıraktım,Ya Fettah esmasındada böyle oldum.

Ben 313 kere "inna fetahna leke fethan mübina", arkasındanda 489 kere Ya Fettah okuyordum,sabah ve gece eşimin işinin açılması için ve tüm hayırlı kapıların açılması için,bir sürü güzel kapılar açıldı,ama ben koç burcu olduğum için zaten biraz sert mizaçlı olduğum için sanki daha da özgüven verip daha başkaldıran bir tip oldum,Ya Cebbar gibi.YaCebbar okuduğunuzda gelecek kaygınız olmuyor,kimseden korkmuyorsunuz,parasızlık korkutmuyor,sanki dünya sizin,siz çok güçlüsünüz acaip derece bir rahatlık veriyor kendinizi rahatça ifade ediyorsunuz,birazda sert ve patavatsız olabiliyorsunuz,sevmediğiniz insanlara da bu sensin diyebiliyorsunuz,ama hiç bir rahatsızlık duymuyorsunuz,tüm dertlerinizi üstünüzden atmış gibi,ama çok kavgacı oluyorsunuz bundan dolayı bıraktım,Ya Fettah esmasındada böyle oldum.
Burçların esmalari olduğu soyleniliyor. Zaten ozguvenliyseniz sizde patlama yapmış demek☺ ne kadar sürede etki etti dilek için

Zayiflamak için ya Samed okumalısın canım günlük 520 tane. Bir ayda 5 kg verenler oldu😉
Ya Musavvir ben sürekli okuyordum herkes hayran kalıyordu, hanımefendiliğime övgüler geliyordu normalde çok öyle anılmam😅 ya vedud önce 2000 ya da 400 okuyacaksın sonra da günlük 20 tane. Bende aşk konusunda etki etti 😍 hem sürekli evlilik çıkma teklifi alıyordum hem kendim de o etkiye girdim sonra bıraktım😅😅
Ya Samed okudum önce iştahımı kapattı sonra acaip derece iştahım açıldı fakat bende şöyle bir etkisi oldu acaip bir bereket verdi,fakat insanlardan uzaklaşır oldum,esmanın açıklamasını da okursan "kimseye muhtaç olmayan herkes ona muhtaç"banada öyle oldu.Kimseyle konuşmak dahi istemiyordum,evimin bereketi arttı,ihtiyaçlarım ayağıma geldi,hiç canım sıkılmıyordu.Benim iştahımı kesen esma Ya Kebir esmasıydı,bilinç altını temizleyen bir esmadır,okuduğum zaman iştahım bitiyordu.Bu arada Ya Vehhab esmasını da 1 ay okudum aynı Ya Vedud esması gibi,siz o kadar sevgi dolu oluyorsunuz ki insanlarda size çok sevgi dolu oluyorlar,ama güzellik olarak Ya Hayyu Ya Nur esması beraber okuduğunuzda (bazen günde 1000 kere bazende ebcedlerinin toplamı kadar )okuduğumda ve dışarı çıktığımda herkes sürekli bana bakıp hayranlıkla iltifat ediyorlardı"ne kadar genç gösteriyorsunuz,çok güzelsiniz"diye,bunu söyleyenler hemcinslerim kadınlardı ve çok enerji dolu oluyorsunuz vede çok mutlu hissediyorsunuz sürekli.

Ben de açıkça söylerim sakınmam ama bu özellik çok baş ağrıtıyor🤦🏻‍♀️ ben de ikizler burcuyum sebat gösteremiyorum başladığım işi kısa sürede bitecek yoksa devam ettirirken dayanamıyorum , ya sabur ve ya azim tecrübe ettin mi

malesef burcumu bilmiyorum... bunu netleştirme yöntemi varmı... burcunu öğrenme konusunda... kimlikte ay yanlış galiba benim.. burcumu öğrenirsem çok sevinirim

Benim okul arkadaşım vardı güzel bir kızdı ben evlendim o bekar kaldı evlenmedi,ona "ve huvel aliyyül azim 100 kere günde okumayı"tavsiye ettim 1 ay sonra acaip derece kısmeti açıldı,herkesaramaya başlamış,evlilik teklifleri almaya başlamış,şimdi biriyle bir süredir görüşüyor "ciddiyiz"diyor İnşallah bu sefer evlenir.Ya Nur esmasını da önerdim annesiyle çok kavga ediyorlardı bu esmayı okuduğundan beri araları düzeldi iş hayatı iyi oldu,hatta kendine çok güzel bir işyeri açtı.

Ben de açıkça söylerim sakınmam ama bu özellik çok baş ağrıtıyor🤦🏻‍♀️ ben de ikizler burcuyum sebat gösteremiyorum başladığım işi kısa sürede bitecek yoksa devam ettirirken dayanamıyorum , ya sabur ve ya azim tecrübe ettin mi
Ya Azim hiç denemedim,ama Ya Sabur sürekli dilimdedir çünkü her sinirlendiğimde Ya Sabur Ya Sabur demeye başlarım herşey durulur ve sakinleşirim,ama Ya Gafur esması sakinleştirmede ve kırgınlıklarda muhteşemdir,herkesi rahatlatır,sakinleştirir ve kırgınlıkları bitirir.

Benim okul arkadaşım vardı güzel bir kızdı ben evlendim o bekar kaldı evlenmedi,ona "ve huvel aliyyül azim 100 kere günde okumayı"tavsiye ettim 1 ay sonra acaip derece kısmeti açıldı,herkesaramaya başlamış,evlilik teklifleri almaya başlamış,şimdi biriyle bir süredir görüşüyor "ciddiyiz"diyor İnşallah bu sefer evlenir.Ya Nur esmasını da önerdim annesiyle çok kavga ediyorlardı bu esmayı okuduğundan beri araları düzeldi iş hayatı iyi oldu,hatta kendine çok güzel bir işyeri açtı.
Çocuk için??

Ya Azim hiç denemedim,ama Ya Sabur sürekli dilimdedir çünkü her sinirlendiğimde Ya Sabur Ya Sabur demeye başlarım herşey durulur ve sakinleşirim,ama Ya Gafur esması sakinleştirmede ve kırgınlıklarda muhteşemdir,herkesi rahatlatır,sakinleştirir ve kırgınlıkları bitirir.
Evet Gafur da sakinleştiriyor aynen

X