Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde buluşuyor. Son olarak geçen sene Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytingler nedeniyle kısa sürede yayından kaldırılan İnadına Yaşamak dizisinde rol alan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca yeni bir diziye başlıyor. Kaynarca atv ekranlarında yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı bir mayfa dizisinde rol alacak. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise Deniz Çakır oldu.

2011 yılında yayına başlayan İffet dizisinin ardından Muhteşem Yüzyıl’da Şah Sultan rolünü canlandıran Deniz Çakır, son olarak ise 2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede yayından kalkan Yasak dizisinde başrol oynamıştı. Deniz Çakır yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan, Mahsun Kırmızıgül’ün Aşkın Dili Yok dizisinde Kürt bir avukatı canlandırmış ancak dizi pilot bölümler çekildikten sonra yayınlayacak kanal bulamamış ve iptal olmuştu. Deniz Çakır yeni dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşacak.

ben diziyi genel olarak sevdim ama iki esliligi bu kadar normallestirmelwrine inanilmaz tepkiliyim bir de adami hakli cikarmak istercesine metresinin onu sinartmasini gosterdigi ilgiyu sevkati goze sokmalari hoc hos gelmedi bence diziler bunlar dikkate alinarak cekilmeli

Bende ilk bolumunu cigkofte yogururken nasil olsa uzun surecek en azindana ayni zamanda dizinin ilk bolumunun bir kismini izlemistim.
Gozlerime inanamadim. Ne demek es olarak kocanin hamile metresiyle pazarlik yapmak. Bence bu diziyi aile yapisini bozdugu icin yasaklamalilar.

Bende ilk bolumunu cigkofte yogururken nasil olsa uzun surecek en azindana ayni zamanda dizinin ilk bolumunun bir kismini izlemistim.
Gozlerime inanamadim. Ne demek es olarak kocanin hamile metresiyle pazarlik yapmak. Bence bu diziyi aile yapisini bozdugu icin yasaklamalilar.
evet evet kesinlikle bana cok cirkin geldi o konu ustine cok yogunlasilmasi cok yanlis olmis.Bu arada o hirsla cig kofte iyi yogrulmustur:)

Tutar bu dizi bizim insanımız seviyo böyle meymenetsizlikleri neymiş kadın yatakta ısıtmasa yanında tutmazmış baştaki herif hem evli hem metresli bu gayet meşru..çuş çuş çuş sonra erkekler uçkur peşinde kopek gibi koşsun:KK43:

Güzel bir dizi olmuş fakat dizideki aile yapısı biraz karışık diyelim birde filmde en zoruma giden kısım şuydu meryem mutfağa gidiyor hemen arkasından kocasının metresini konuşup gülüyorlar o kadın o evde nasıl kalıyor anlamadım yazık yani.

ben diziyi genel olarak sevdim ama iki esliligi bu kadar normallestirmelwrine inanilmaz tepkiliyim bir de adami hakli cikarmak istercesine metresinin onu sinartmasini gosterdigi ilgiyu sevkati goze sokmalari hoc hos gelmedi bence diziler bunlar dikkate alinarak cekilmeli
malesef dizilerin çoğu aynı hep erkelerin metresi var :KK43::KK43::KK43: ve eşlerde kötü gösteriliyo metreste hep masum :KK12:

malesef dizilerin çoğu aynı hep erkelerin metresi var :KK43::KK43::KK43: ve eşlerde kötü gösteriliyo metreste hep masum :KK12:
kesinlikle ve dizinun tarzi dolayisla esim de izliyor o sahneler ciktiginda.oldukca sinir oluyorum hep soyleniyorum:rolleyes: metres ask dolu es dir dir:KK43:

kesinlikle ve dizinun tarzi dolayisla esim de izliyor o sahneler ciktiginda.oldukca sinir oluyorum hep soyleniyorum:rolleyes: metres ask dolu es dir dir:KK43:
böyle böyle işte normel gösterip beyinleri yıkıyorlar aileni kutsallığı kalmıyor :KK43::KK43: aldatmalar çoğaldı gitti malesef :KK12::KK12:

Bide çocuklardan saklamak için elinden geleni yapıyo meryem. Bence biri bi halt yiyosa sonuçlarına katlanmalı. Çocuklarda bilsinki ona göre davransınlar. Anne işte. Hem aldatılmayı sineye çekmeye çalışıyo hemde çocuklar üzülmesin diye durumu saklıyo. O değilde bu dizi tutar ve bence gayet güzel. Silah var metres var para var espri var e bide karadeniz ağzı var daha ne olsun yaw:KK71:

diziyi genel anlamda beğenip izledim ama dediğiniz gibi o sevgili olayına çok kızıyorum hatta şikayet yazdım
evli iki çocuklu kocaman bir aile. adamın sevgilisi olması hadi neyse dedim. Ama onun masum gösterilmesi aile bireylerinin onu kabul etmesi .helede son bölümde adamın oğlu da iyimser konuştu ya sevgilisini görünce. sinir oldum kapattım izlemedim devamını
Çok çirkin buldum.karısının arka plana atılıp sevgilinin ön planla tutulması iğrençti bence

reytingleri hep 1.de,okadar güzelmiki dizi :KK64:
evet eevet sali aksami esim evde olmamasina ragmen izliyorum gecen arkadasim sorud ne izliyordun boyle boyle dedim ama o adam dizisi dedi:)
aile iliskilerine canim cok sıkiliyor onun disinda guzek dizi cok daha heyecanlandi

evet eevet sali aksami esim evde olmamasina ragmen izliyorum gecen arkadasim sorud ne izliyordun boyle boyle dedim ama o adam dizisi dedi:)
aile iliskilerine canim cok sıkiliyor onun disinda guzek dizi cok daha heyecanlandi
diger dizileri bitirince basliyim
mafyalik cokmu dizide peki

X