Saç Kesim Şekilleri Eskişehir de kaş aldırma ve kesim için kuaför önerileri...

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

endozlem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
297
5
kızlar kuaför arıyorum kısa saç modeli kullanıyorum ve düzenli olarak saçlarımı kestirebileceğim ve kaşlarımı aldırabileceğim bir yer arıyorum. kaşlarım da biraz problemli en ufak bir hatada şekli bozulup çok kötü oluyor ve ben bu konuda biraz hassasım. önerilerinizi bekliyorum.

üniversite caddesinde majör kuaför var
doktorlarda da ismet kuaför. ismetteki bayan kaşı mükemmel alıyor tam istediğim gibi inceltmeden şekil veriyor. aynı şekilde kesimde de orda memnun kaldım. biraz tuzlu yalnız. kaşı 10a alıyor saçı 20ye kesiyor.

savaş caddesindeki mimoza bayan kuaföründeki nuran emo kesim kısa kesimde eskişehirde bir numara ustası deryayıda kaşta kaçırma:))

mimozanın fiyatların dada kampanya var bir de şehit ve gazi ailelerine ücretsiz hizmet veriyor çok duyarlı insanlar

şu ismeti çok duydum hani ara sokakta olan demi . geçen ilaydaya gittim ama ağda kullanıyor kaş alırken güzel alıyor ama kaşta ağda olayı pek hoşuma gitmedi

şu ismeti çok duydum hani ara sokakta olan demi . geçen ilaydaya gittim ama ağda kullanıyor kaş alırken güzel alıyor ama kaşta ağda olayı pek hoşuma gitmedi
evet ara sokakta
ismini hatırlayamyorum. kısa boylu siyah saçlı beyaz tenli bir bayan hafif toplu.

kesinlikle zen diyorum,
kaşımı bozmuştu sağolsun bi kuaför , kaşımı zen adam etti
artık ordan başka yere gitmiyorum

o tam olarak neredeydi orda kime aldırıcaz

canım posta pidenin karşısında varya ben oraya gidiyorum
benm kaşımı görsen adile naşit kaşı yaptılar birini diğeride bi değişik cinnet geçiriyodum valla :KK43:
sonra zene gittim uzatıp kaşımı. ya bide sarışınım kaşda yok bende öle fırça gibi :KK70:
kız ikisinide bir yaptı o gün bugündür bi kere bile bozmadılar kaşımı
valla ben gittiğimde hep aynı kızlar alıyo hepside aynı kıvama getiriyo kızın birnin ismi kübraydı ama diğerlerininkini dikkat etmedim hiç

ben de ilaydaya gittim ve ağda ile aldı. sonra sivilcelenme oldu. bir daha asla gitmem oraya...

saç kesiminde çarşıdaki zen kuaförden çok memnunum. kaş için doğru düzgün bir yer bulamadım.

selam arkadaslar bende eskişehir yalaman cami yanında kuaförüm istiklal mahallesi yalaman sk:no:13:B:buyrun gelin ben size yardımcı olucam kuaförunle yuz yuze konusmak en dogru secim :isterseniz numaramı vereyim:HİLAL:bayan kuaförü:0543.639.26.84..tanışıp dost olmak ne guzel bişi buyrun çayımı için lütfen:

kesim de zen kuaför den yasin bey i deneyin derim ben vallahi adamın yaptığı o modelli kesimler moda oluyor

kanatlının karşısında ilayda güzellik salonu var üç yıldır oraya gidiyorum kaş konusunda çok başarılı tavsiye ederim kesinlikle suna savumlu hanım

saç kesiminde çarşıdaki zen kuaförden çok memnunum. kaş için doğru düzgün bir yer bulamadım.
Canım bende kısa asimetrik bi model istiyorum ama kısa saçı herkes beceremez korkuyorum eskişehirdede henuz kesim için bi yere gitmedim ama burayı denemeyi düşünüyorum gidersem kime kestireyim kesimi yapanın adı ne? Ve kaş konusunda bende çok hashasım mustafa ceylan kuaförde sedef var bi dene derim fiyatlar biraz yüksek ama kız iyi alıyo

Bu bahsettiğiniz suna hanım şu an nerede bilen var mı ? İzmir’den geldim ve güzel bir yer arıyorum Kaş için kaşlarım ince değil ama dökülüyor çok boşluk var Eskişehir de iyi Kaş alan yerler nereler ve suna hanıma nasıl ulaşabilirim bilen yazabilir mi

Bu bahsettiğiniz suna hanım şu an nerede bilen var mı ? İzmir’den geldim ve güzel bir yer arıyorum Kaş için kaşlarım ince değil ama dökülüyor çok boşluk var Eskişehir de iyi Kaş alan yerler nereler ve suna hanıma nasıl ulaşabilirim bilen yazabilir mi
Vişnelik Mh. Öğretmenler Cd. No:84

X