Eski sevgilime yazdım ama ikilemde kaldım

Dalga geçmiş sizinle. Neyini anlamıyorsunuz. Kendinizi rezil ediyorsunuz biraz aklınızı başınıza alın
Dalga geçilecek ne var istemiyosan eklemezdin hadi ekledin attığım fotoğrafı beğenmezdin geçerdin ya da buluşma için bahane bi şey üretirdin. Bu arada evet ben de kenarda tutuyo gibi düşünüyorum

geçenlerde eski sevgiliniz beni rahat bırak deyince sevgilim var dememişmiydiniz siz çocuğa. hatta ekran kaydı atmıştınız ispat için.
bu çocuğu niye bızıkladınız şimdi?
Ayrıldım o çocuktan. Çok abarttı çünkü para muhabbetini

anlamayacak bişey yok,kapıyı aralık bırakıyor,şimdi bir insanı istemiyorsanız kesin bir dille bunu belirtirsiniz ve o da hayatınızdan çıkar,ama aralık bırakırsanız aranızdakiler muallakta kalır ilişki ne vardır ne yoktur,siz bunu düşünürken şuanda olduğu gibi,o da hayatına devam eder,ne zaman bir boşluğa düşse sizin inişli çıkışlı bir ilişki olarak gördüğünüz bu durumu kullanır,aradığı ilişkiyi bulduğundada kesin olarak bitirir,sizde niolduuu şimdi derken bulursunuz kendiniz,hemen hemen herkesin karşısına bu tip bir insan çıkmıştır,önemli olan bunu anlayabilmek,benimde karşıma çıktı kendini fazla abartmış nimetten sayan bir şey(insan demeye dilim varmadı),ben arkadaş olarak görüyordm o beni kafaladığını sanıyomuş g.zklı😂sorsan evrim şemasında yeri belli değil artık kim gazladıysa şımarmış yavrum,yani uzun lafın kısası diyeceğim bu tiplerden uzak durun😂sizi gerçekten isteyen net insanlarla birlikte olun kendi değerinizi bilin,siz bilmezseniz kimse bilmez çünki.
Ben dw sizinle aynı fikirdeyim. Beni kenarda tutmak için yaptı ki bence ilgilendiği başka biri var. Olmazsa buna dönerim kafasında

bana birisi mesajıma aynn diye cevap verdiğinde numarasını falan silesim geliyor
sen bi de tutup görüşecek misin ?

Oturup okula ödediğim paraları sorması, telefonumun markasına bakıp sorması, su alacakken bile benden para istemesi normal mi peki, Balık olayında da yemin etti
Yavrucum seni okulda mimlemişler, pis dedikodun dönüyor neyini anlamıyorsun ya. Bu eleman da eline fırsat geçmiş çatır çutur dalgasını geçiyor. Şimdi o da anlatacak sağda solda. Para olmadığını anladı topuk yaptı diyecek millete. Millet de Merve bu olm ne bekliyordun diyecek. O okuldaki kısmetin kapanmış senin.

Son düzenleme:
Dalga geçilecek ne var istemiyosan eklemezdin hadi ekledin attığım fotoğrafı beğenmezdin geçerdin ya da buluşma için bahane bi şey üretirdin. Bu arada evet ben de kenarda tutuyo gibi düşünüyorum
Adamın umrunda değilsin ne kenarı? Arada sevişmek için yoklar ama.

5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz
Bence o sizin pesinizden gelsin terk eden o adam. Gelmis yazmamis bile utanmaz sevseydi zaten terketmezdi de

Valla gayet net dalga geçiyor. Böyle erkeklerin peşinde gurursuz gurursuz koşarsan yakında herkesin diline malzeme olacaksın haberin olsun.

5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz
Arabası olandı bu değil mi?

Size bir tavsiye eskiyi yeniden hortlatmayın olmuyor olmuyor olmuyor. İleride iyi ki bitseymiş keşke yazmasaydım diyeceğinize hiç yazmayın önünüze bakmak gibi bir seçeneğinizin olduğunu lütfen unutmayın.

Yavrucum seni okulda mimlemişler, pis dedikodun dönüyor neyini anlamıyorsun ya. Bu eleman da eline fırsat geçmiş çatır çutur dalgasını geçiyor. Şimdi o da anlatacak sağda solda. Para olmadığını anladı topuk yaptı diyecek millete. Millet de Merve bu olm ne bekliyordun diyecek. O okuldaki kısmetin kapanmış senin.
Bu çocuk okulda değilki ne alaka dedikodu

X