Eski sevgili profiline bakan yeni sevgili

ahaha ben tee 2019da platonik aşık olduğum kişiyi stalklamıştım bi süre önce
aynı yerde çalışıyorduk hatta ben işten ayrıldıktan bi süre sonra evlendi falan
o dönem facebookta düğün resimlerini görmüştüm
2 sene kadar önceydi galiba postegro vardı gizli profilleri açan bi uygulama. uzun zamandır çalışmıyor şu an istesek de bakamayız
neyse o dönem o uygulamadan girip hesabına bakmıştım kaç sene geçti napıyor acaba diye
aynı tas aynı hamam doğru düzgün iş güç kariyer falan kuramamış
çocuk falan da yapmamış. eş akrabalarıyla paylaşımlar falan yapmış çok gülmüştüm
aşık olduğum dönem gözüme çok özel çok farklı ve güzel geliyordu
stalklarken dedim ki ya hiçbir numarası yok o kadar sıradan bi tipmiş ki aslında
geçenlerde de fake hesabımdan bunun eski sevgilisiyle takipleştim
tamamen stalk amaçlı. o kız da aynı tas aynı hamam, bekar, iş güç durumları karışık
yani kız o dönem neyse hala oydu değişen bişi yoktu
sıkıldım stalklamaktan, ilginç bi malzeme vermemişti takibi bıraktım :KK70:

bu aralar da şeyi stalklıyorum, en sonuncu sevgilimin (birkaç ay önce hayatımdan tamamen çıkardım) 2 yakın arkadaşını
beraber çalışıyorlardı hala devam ediyorlar çalışmaya ama çok az paylaşım yapıyorlar
işin ilginç kısmı bu hikayedeki eski sevgilimi stalklamıyorum, hesabı kapalı
çok da aktif kullanır aslında ama artık postegro yok, fake hesap açıp sızmakla da ben uğraşmam artık enerjim yok o kadar merakım da yok

bu arada 2 sene önceki eski sevgilimin en yakın arkadaşını ve eski sevgilisini ben de stalklıyordum bi ara
barıştılar ahahah
bunlar barışınca ben de kızın eski kocasını stalkladım o da askerdi mesleği bırakmış esnaf olmuş falan
boşanmışlar, kız benim eski sevgilimle barışmış
en yakın arkadaşı da zengin olmuş vs bak bunların hayatında bişiler değişmişti keyif aldım stalklarken

valla ben de stalk kadınıymışım anlatırken farkettim , stalk hakikaten kültürdür :KK70:
En esas duruşa geçeyim büyüğüm gelmiş 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ben de bakıyorum. Çok eski sevgilim evlendi adamın profili gizli ama ppsinde vardı bir kızla resmi. Kızla sevgili oldular evlendiler nisan düğün falan. Kız kapattı profili bu sefer anasını etiketlemisti düğünde gelinliği merak edip anasına baktım. Sonra bunlar çok güzel balayı yaptılar. Ondan sonra ppler kalktı birden. Ardından birbirlerini takipten çıktılar. Sonra kız profili açtı. Kız adama storylerde laf soktu. Sonra anası resimleri sildi. Sonra adam profili açıp başka kızlar ekledi. Sonra kız bikinili fotolar koyup profil resmini seksi göğüs dekolteli foto yaptı. Resimleri de sildiler birbirlerinin. Sonra kız bir erkek ekledi onla story atıyor. Ama hala bosanmadilar. Çocuk da arada kizlari değişiyor. 40a yakın kız ekledi çocuk. Sonra kızın abisi hesabından adama giderli laflar paylaştı profilinde falan. Sonra adam da mermi fotosu paylasti. Çocuğa gram ilgim yok zaten ben ayrilmistim. Bulasik yalanci biriydi.. Sadece tesadüfen görünce kizi çok tatli bulup gelinlikle nasıl durduğunu merak etmiştim. Konu buralara geldi.
Aslında ne kötü değil mi 7 kat el senin hayatında ne döndüğünü anlıyor. Benim de eski se filimin eski sevgilisinin nişanından evliliğine stalkladım. Defalarca küsüp barıştılar. Sizin anlattığınız hesap değişikliklerinden çözdüm. En son boşanmışlar diye duydum ama bilmiyorum 🤣

Sevgilinizin arama geçmişinde eski sevgilisi çıksa ne yapardınız?
2.sırada o kişi çıkıyor. Ne düşünmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum. Bana davranışlarını seviyorum , saygısı ve sevgisini hissediyorum ama bu duruma anlam veremedim kafam karıştı çok
Karakterim gereği böyle şeyler midemi bulandırıyor. Kabul edemem. Yapmam da yapılmasını da istemem.

Aslında ne kötü değil mi 7 kat el senin hayatında ne döndüğünü anlıyor. Benim de eski se filimin eski sevgilisinin nişanından evliliğine stalkladım. Defalarca küsüp barıştılar. Sizin anlattığınız hesap değişikliklerinden çözdüm. En son boşanmışlar diye duydum ama bilmiyorum 🤣

Benim profil gizli ama yine de her detayi koymuyorum. Biri izlemeye alsa tek goreceği şey yurtici, yurtdisi gezmelerim, tatil, manzara. 😀 Baskada bir sey cikmaz.

Bunlar boşanmaz inşallah ya. Birbirlerini kıskandırmak için fazla ileri gidiyorlar ama. Yazık bi güzel de düğün yapmislardi. İnşallah altınlar kızda kalır çünkü baya altin takıldı. Çok kötü çok baya atarli giderli postlar paylaşmak falan çok belli ediyor.

Ya şimdi yalan yok arada benimde aklıma geliyor eskiler merak etmiyor değilim. Ama bu demek değil ki sevgilimi sevmiyorum ya da aklım hala eskilerde. İnsan merak edebilir,stalklayadabilir. Çoğumuz yapıyoruz bunu. İlla o kişiyi unutamadığımız anlamına gelmez bu.

Umarım senin sevgilin de sırf meraktan bakıyordur. 9 ay çokta uzun bir süre sayılmaz aslında. Unutamamışta olabilir. Gözlemle bakalım. Bir şey deme ama. Baktın sürekli stalklıyor o zaman sıkıntı işte.

İnstagram aramalarda maalesef bu durum var misal ben eski sevgilimi uzun zamandır merak edip aratmadığım halde onun baş harfini yazınca aniden çıkıyor bir türlü bu sorunu halledemedim çok rahatsız edici yani böyle bir durumdan eski sevgilisini unutamamış o yüzden çıkıyor diyemicem.

:oha:Sence ne düsünelim? bariz net aradigini seviyor yoksa önemsemezdi neden merak etsin düsünmediniz mi? öyleyse düsünün artik…

Ben de bakıyorum. Çok eski sevgilim evlendi adamın profili gizli ama ppsinde vardı bir kızla resmi. Kızla sevgili oldular evlendiler nisan düğün falan. Kız kapattı profili bu sefer anasını etiketlemisti düğünde gelinliği merak edip anasına baktım. Sonra bunlar çok güzel balayı yaptılar. Ondan sonra ppler kalktı birden. Ardından birbirlerini takipten çıktılar. Sonra kız profili açtı. Kız adama storylerde laf soktu. Sonra anası resimleri sildi. Sonra adam profili açıp başka kızlar ekledi. Sonra kız bikinili fotolar koyup profil resmini seksi göğüs dekolteli foto yaptı. Resimleri de sildiler birbirlerinin. Sonra kız bir erkek ekledi onla story atıyor. Ama hala bosanmadilar. Çocuk da arada kizlari değişiyor. 40a yakın kız ekledi çocuk. Sonra kızın abisi hesabından adama giderli laflar paylaştı profilinde falan. Sonra adam da mermi fotosu paylasti. Çocuğa gram ilgim yok zaten ben ayrilmistim. Bulasik yalanci biriydi.. Sadece tesadüfen görünce kizi çok tatli bulup gelinlikle nasıl durduğunu merak etmiştim. Konu buralara geldi.
bende bu kadar detaylı malzeme verebilecek kimse yok ya :KK53:
ama bazı insanlar inanılmaz malzeme veriyor anlıyorsun yani hayatından
benim stalkladıklarım da bi acayip
mesela en sonuncu toksik eski sevgilim 2 yakın arkadaşıyla beraber çalışıyor
ama o 2 erkek birbirini takip etmiyor hani hesaplara bakan o ikisi arasındaki bağlantıyı asla anlayamaz

benim toksik whatsapp durum paylaşır arada :KK70:
dünyada wp durum paylaşan 8 kişiden biri falan olur kendisi
işle alakalı paylaşır onlar da özel hayatına dair bilgi vermez . geçen vinç tepesinde selfi paylaşmış eblek gibi suratını çekmiş
üşümüş ve mutsuz görünüyordu. ekrana tüküresim geldi püü diye
görünce karşılık olarak ekrana tüküren dilan polat paylaşasım geldi wp durumda ahaha

2.sırada o kişi çıkıyor. Ne düşünmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum. Bana davranışlarını seviyorum , saygısı ve sevgisini hissediyorum ama bu duruma anlam veremedim kafam karıştı çok
Ya ayrıldığında beri kimseyi aratmamis ya da yarabandisin. Geçen gün de söyledim bu erkeklerde akıl tutulmasi mi var abi bakiyorsan silsene ? Geçmişi temizle desene 2 tuş ya.

Önünde saygiyla egiliyorum. Takip etmene ayrı bu kadar detaya hakim olmana ayrı.

Yara bandı yapmayın kendinizi 🩹 ne zaman ayrılmışlar

Aynı şekilde 9 Ay önce birinden ayrıldım ve arada bir onun hayatının gidişatını merak ediyorum. Ama sadece merak. 6 aydır hayatımda başkası var hatta evlenme yolundayız nişan tarihimiz falan her şey belli. Ama o merakı bir türlü yenemiyorum. Her zaman aldatma değil yani exin profiline bakma.

Hatta bundan 11 sene önce bir sevgilim vardı taaa ergenlikte. 1 sene önce arkadaşça konuşmuştuk hayatı çok iğrenç bir durumdaydı. Dün kendisini bir stalklayayım dedim meraktan, atanmış yeni bir şehirde yeni bir hayat kurmuş. Sevindim adına ve mesaj atıp tebrik ettim. Bunu yaparken içimde tek bir toplu iğne başı kadar kötü niyet, aşk yoktu. İnsaniyet namına onun adına çok sevindiğim için yaptım bunu.

Değişiğim ben biraz 🤣

Kusura bakmayın da sevgilisine saygısı ve sevgisi olan bir insan instagramdan eski sevgilisini stalklamaz bu şekilde kendinizi avutmaya gerek yok. Sadece size değil, ilişkinize de saygı yok.

Sevgilinizin telefonunu mu karıştırdınız,arama geçmişini nereden biliyorsunuz?Madem öğrendiniz bunu,adam unutamsmış demek ki.Yol verin.

Ya meraktan bakabiliyoruz. Ama sürekli en başta ise aramalar da meraktan fazlası olabilir.

Önceden bakıyorsa çıkıyor olabilir. Özel olarak arattığını görmediyseniz sorun yapmayın. Ya da yüzüne söyleyin.

Uzun iliskisi miydi? Yada onemli biri miydi sevgiliniz icin? Her iliski ayni olmuyor. Uzun donem sevgili ve hayati cok paylasltigi biriyse 9 ayda unutamamistir demek zorundayim maalesef. Ayrildilar ve kac ay sonra sizle basladi? Siz kac aydir berabersiniz?

Eski sevgilim yok ama olsaydı ben de arada bakardım. Aşktan filan değil. İnsan bazen sadece merak ediyor. Onu geçtim, aramın bozulduğu ve listeden sildiğim kız arkadaşlarımın bile arada profillerine bakarım

Ben stalk kadınıyım, sen seversin sevmezsin, stalk bir kültürdür😂

Bi sorun ne dicek? Ama kavga üslupla sormayın. Sadece merak da olabilir.

Bana masum gelmedi kadınlarla erkekler aynı şekilde stalklamazlar.
Yanlış anlaşılmasın arama geçmişinde görmedim.
Kızın baş harfini yazınca 2.sırada çıkıyor. Benden önce uzun bi ilişkileri olmuştu.
Kız profilini açıp açıp kapatıyor sürekli. Erkek arkadaşımda herhangi bir şey hissetmedim, hissetmiyorum. Sadece bu normal mi onu anlamadım. Ben meraktan bakmıştım daha önce ama erkekler ne mantıkla yapar ki

İlk defamı baktınız? Nekadardır sevgilisiniz?
Siz sevgili olmadan öncede bakmış olabilir.

İnstagram aramalarda maalesef bu durum var misal ben eski sevgilimi uzun zamandır merak edip aratmadığım halde onun baş harfini yazınca aniden çıkıyor bir türlü bu sorunu halledemedim çok rahatsız edici yani böyle bir durumdan eski sevgilisini unutamamış o yüzden çıkıyor diyemicem.
Evet aynı durum yaşanıyor da olabilir. Bir de ortak çevreleri olduğu için ortak arkadaşları da çok

Yanlış anlaşılmasın arama geçmişinde görmedim.
Kızın baş harfini yazınca 2.sırada çıkıyor. Benden önce uzun bi ilişkileri olmuştu.
Kız profilini açıp açıp kapatıyor sürekli. Erkek arkadaşımda herhangi bir şey hissetmedim, hissetmiyorum. Sadece bu normal mi onu anlamadım. Ben meraktan bakmıştım daha önce ama erkekler ne mantıkla yapar ki
Hem arama gecmisinde gormedim diyorsunuz hem erkekler neden yapar diyorsunuz? Bise yapmamis o zaman? Ikinci sirada cikiyor bende de bazen alakasiz yada cok eskiden baktigim kisiler. Neyi neden yapar? Ne normal mi?

Hem arama gecmisinde gormedim diyorsunuz hem erkekler neden yapar diyorsunuz? Bise yapmamis o zaman? Ikinci sirada cikiyor bende de bazen alakasiz yada cok eskiden baktigim kisiler. Neyi neden yapar? Ne normal mi?
Yani kız 2.sırada çıktığı için profiline baktığını düşündüm. Bunu neden yaparlar dedim

X