Anket Eşiniz evlendikten bir yıl sonra boyundan aşağı felç oldu. Ona bir ömür bakar mısınız?

Eşiniz evlendikten bir yıl sonra boyundan aşağı felç oldu. Ona bir ömür bakar mısınız

• Bakarım

OY: 79 85,9%
  • Hayır, boşanırım

OY: 3 3,3%
  • Diğer

OY: 10 10,9%

• Ankete Katılan
    92
Bakarım.. Ogullarımın babası benımde gecmişim alışkanlığım..
Rabbim guc versin, saglık versın omur versin bakarım İnşaALLAH

Bu mesajın ustune eşim yanına geldı.. Soruyu okuttum sadece..
Bana şüpheli bir durum 1 yıl dıyor.. 10 yıl vs neyse de dedi.
Bende cogınluk olan oy durumunu gosterdım .
Eşim.. Yalan soyuyorlar dedı
Onlar evde kedi beslemek mı sanıyorlar dedı..
Boyundan felci sırt yarası oluşuyor . Altını alınıyor vs.. Dedi..
Haklı bı yerde aslında..
Bakacak olan kişinin Parası olur bır şekılde baktırır. Gunluk 150 TL diyor..

Bu mesajın ustune eşim yanına geldı.. Soruyu okuttum sadece..
Bana şüpheli bir durum 1 yıl dıyor.. 10 yıl vs neyse de dedi.
Bende cogınluk olan oy durumunu gosterdım .
Eşim.. Yalan soyuyorlar dedı
Onlar evde kedi beslemek mı sanıyorlar dedı..
Boyundan felci sırt yarası oluşuyor . Altını alınıyor vs.. Dedi..
Haklı bı yerde aslında..
Bakacak olan kişinin Parası olur bır şekılde baktırır. Gunluk 150 TL diyor..

SAĞLIKLI VE EKONOMİK YÖNDEN idare edecek konumdaysam tabiki bakarım..Rabbim kimsenin umuduna bırakmasın..

bakarım derim ama yasamadan bilemem tabiki Allah düşürmesin ama cok zor birşey
benzerini aile büyüklerimizde yaşadık ve ne kadar yıpratıcı oldugunu cok cok iyi biliyorum

Iyi gübde KÖTÜ günde
HASTALIKTA ve sağlıkta diye imza atmıyor muyuz?..

Çocuğum yoksa bakmam, emin olun çocuğu yoksa hiçbir erkek de kadına bakmaz.

Çocuk varsa da sigortadan falan alacağı para bakıcı parasını karşılıyorsa bakıcı tutar bakılmasını sağlayabilirim, yoksa kendi gelirimi onun için harcayamam. Şimdi bunu okuyanlar ne hain bir kadınmışsın diyecekler ama bana aldığı sigaranın lafını eden koca görünümlü bir erkekten bahsediyorum.

onu kilisede söylemiyorlar mıydı sadece? bizde hiç denk gelmedim.
Söz konusu klisede söylenip söylenilmemesi değil. Gerçek hayatta hastalıkta ve kötü gününde yanında olmak. Kara günde belli olmayan "dostun" ak günümde işi yok.

eşim evlendikten 1 hafta sonra sadece ağrılar yaşamaya başladı sebebi bulunamadı 2 kere ameliyat oldu aylarca hastanede yattı tedavi gördü ameliyatlar arasında. Dolayıısyla çalışamadı ben de işi bırakmıştım. 6 ay kadar hastanelerde süründük iş yok ev kira özel hastaneler muayeneler sebebi olmayan bi hastalık . Ameliyata girerken doktorun bana ne olacağı belli olmaz demesi. 1 buçuk saat diye girip saatlere ameliyathane kapısında beklemem. Artık ayaklarım beni taşıyamıyordu ama acile inip bi ağrı kesici vurdurmaya dahi vaktim yoktu. Uyku birbirine girmiş gece yürüyüşü yapmak zorundasın ameliyatlı adam. Her yerinde kablolar. Ah Ah neler çektik. bebekler gibi baktım ona sadece 1 haftalık evliydim. Gene olsa gene yaparım Allahım benim ömrümden alsın onun ömrüne katsın.

Söz konusu klisede söylenip söylenilmemesi değil. Gerçek hayatta hastalıkta ve kötü gününde yanında olmak. Kara günde belli olmayan "dostun" ak günümde işi yok.
sadece soru sormuştum. neden savunmaya geçtiniz anlamadım. neyse...

X