Lekeler, Çiller Eşimin Güneş Lekesi Serüveni.Mutlu Son...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar 25 gün oldu kullanalı yüzüm hep sivilce ve lekelerde bir değişiklik yok. Sizde etkisi olumlu anlamda oldu mu
Bende yaklasya 25 gündür kullanikulla ama daha bir sonuç alamadım biraz açılma var gibi hissediyorum bakalım 2 aya tamamlayacağım olumlu bir sonuç alirsaa yine paylasirim

Benim 1 ayi gecti ve acilmalar var ayni zamanda sivilce de yapti.bazen eriniyorum yikamadan uyuyorum

Henüz 20 gün olmadi ama lekelerimde açılma var kesinlikle tavsiye ederim keşke daha önce haberim olsaydı lekelerimi hafifletmek için okadar çok ürün aldımki çoook teşekkür ediyorum Bü kremi tavsiye edip haberdar eden arkadaşlara memnun kalmayanlar ısrarla kullanın diyorum ben yüzümü lavanta sabunu ile yıkayıp kremi öyle sürdüm ayrıca sabaha kadar beklettim iki günde bir dermoroolerim vardı onu uyguladım sonra sürdüm kremi yikamaadim hiç bir yan etkisini görmedim ilk başta birkaç sivilce çıktı oda geçti inşallah tamamen silinir lekeleri şuan çok memnunum sonuctan

merhaba kızlar 20 günün sonunda kremi surdüğüm yerlerde kuruluk oldu ve lekeler dökülmeye başladı alttan kendi ten rengim çıkıyor çook şükür expigmetteki gibi bir soyulma yok öyle elinize gelen tutup soyacağınız türden değil yani ilginç ama sabah kalktiğimda farkediyorum bir kaç gündür leke dökülmüş az az ve alttan kendi ten rengim ben expigment kullandığımda alttan kızarık ten çıkıyordu oda çok sürmeden tekrar kararıyordu o kremi asla tavsiye etmmem ama bu irfan beyin hazırladığı krem kesinlikle işe yarıyor ben leke konusunda çok para harcadım o yüzden buraya tekrar yazmak istedim dilerim herkeste işe yarasın çünkü çok zor lekelerle mucadele etmek

IMG_20181113_163703.jpg
merhaba kızlar 20 günün sonunda kremi surdüğüm yerlerde kuruluk oldu ve lekeler dökülmeye başladı alttan kendi ten rengim çıkıyor çook şükür expigmetteki gibi bir soyulma yok öyle elinize gelen tutup soyacağınız türden değil yani ilginç ama sabah kalktiğimda farkediyorum bir kaç gündür leke dökülmüş az az ve alttan kendi ten rengim ben expigment kullandığımda alttan kızarık ten çıkıyordu oda çok sürmeden tekrar kararıyordu o kremi asla tavsiye etmmem ama bu irfan beyin hazırladığı krem kesinlikle işe yarıyor ben leke konusunda çok para harcadım o yüzden buraya tekrar yazmak istedim dilerim herkeste işe yarasın çünkü çok zor lekelerle mucadele etmek
Havva hanım merhaba bende 1 ayı geçti kullanmaya başlayalı her aksaa düzenli kullandım ara arada burada paylaştım bayaa açılma oldu bende ilk zamanlar kurur gibi oldu soyulacak zannettim ama soyulmadi şu anki gidişatan memnunum 2 aya tamamlayacağım çünku açılma var kendimi daha iyi hissediyorum inşallah tamamen yok olur

Eklentiler

• 2018-09-29-11-50-02-291~2.jpg
    2018-09-29-11-50-02-291~2.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 200
Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2205530
Havva hanım merhaba bende 1 ayı geçti kullanmaya başlayalı her aksaa düzenli kullandım ara arada burada paylaştım bayaa açılma oldu bende ilk zamanlar kurur gibi oldu soyulacak zannettim ama soyulmadi şu anki gidişatan memnunum 2 aya tamamlayacağım çünku açılma var kendimi daha iyi hissediyorum inşallah tamamen yok olur
but fotoğrafta kreme başlamadan önceki hali

senin adınada sevindim benimki kurudu pul pul dökülüyor vallaa olsun gitsinde nasıl giderse gitsin çok şükürrr gerçekten 2 yıldır çok üzülüyorum aynaya bakarken ben yüzümü yıkadıktan sonra ozon yağı sürüyorum lekeli bölgeye akşam krem yatmadan sabah ozon yağı yumuşatıyor kuruyan kısmı

senin adınada sevindim benimki kurudu pul pul dökülüyor vallaa olsun gitsinde nasıl giderse gitsin çok şükürrr gerçekten 2 yıldır çok üzülüyorum aynaya bakarken ben yüzümü yıkadıktan sonra ozon yağı sürüyorum lekeli bölgeye akşam krem yatmadan sabah ozon yağı yumuşatıyor kuruyan kısmı
Ben ozon yağı hiç kullanmadım ama expigment gibi bir sürü krem kullandım ama cozçö olmadı inşallah bu krem hepimizin ki geçirir bende araştırırken tesadüfen bu kremi yazan arkadaşı gordgö yazdıkları çok mantıklı geldi üye oldum bende bı umut başladım inşallah lekelerle uğraşan herkesin geçer

Merhabalar hanımlar
bu bahsedilen kremden aldım kullandım yaklaşık 2 ay olacak
hamilelikten kalma güneş lekelerim vardı yüzümde
kremin o kadar güzel etkisi oldu ki bende hafif şuan hatta uzaktan belli bile değil.
Konu sahibi arkadaşın üzerine gidilmiş yazma ihtiyacı hissettim.
Allah razı olsun iyi ki paylaşmış bana iyi geldi.
İyi gelmeyenler de olabilir her leke aynı olmayabilir yada her cilt aynı değil biliyorsunuz ...
Sonuç ben çok memnun kaldım.

Merhabalar hanımlar
kremin o kadar güzel etkisi oldu ki bende hafif şuan hatta uzaktan belli bile değil.
İyi gelmeyenler de olabilir her leke aynı olmayabilir yada her cilt aynı değil biliyorsunuz ...
Merhabalar kremi siz nasıl kullandiniz sabaha kadar beklettinizmi yoksa 45 dk bekletip yikadinizmi sızın lekeniz soyularakmi geçti yoksa sadece rengini açıldı birde 2 ay kullandıktan sonra kremi bırakacak miyiz acaba mlkbyrm hanım yorum yapmıyor artık acaba kendisi devam ediyormu

Benim doğumdan kalma güneş lekelerim vardı evet 45 dk akşam beklettim sonra temizledim. Hayır soyulma falan bişey olmadı zamanla silindi. Sürdüğümde mentöl gibi yanma hissi veriyor o kadar. Ben devam ediyorum.

Bu kremi sipariş verebiliyor muyuz arkadaşlar çünkü farklı bir ilde yasıyorum.

Benim doğumdan kalma güneş lekelerim vardı evet 45 dk akşam beklettim sonra temizledim. Hayır soyulma falan bişey olmadı zamanla silindi. Sürdüğümde mentöl gibi yanma hissi veriyor o kadar. Ben devam ediyorum.
Şuan durumunuz nasıl? Bende lazer tedavisine başlamayı düşünuyordum ama korkuyorum hem pahalı hemde cildimin daha kötü olmasından korkuyorum.yalnız benim güneş lekesi doğum lekesi degil.

Benimkide gunes lekesiydi vaya azaldi yakin arkadaslarimasa tavsiye ettim iki kisi suan kullaniyor ve cok memnun fiyati gayet iyi ven bi cok urune daha fazla paralar odedim ve aonuc alamadim kargoyla yolluyor vende sivas disinda oturuyorum
Insallah sizdede ise yarar ven krem icin uye olmustum pek girmiyorum vu firma

Merhabalar. Benimde yanlış krem kullanıp güneşe maruz kalmaktan dolayı alnımın ortasında harita gibi leke var. Ama ben anlayamadım. Lütfen Yardım!!!! Nerden hangi ürünü temin ediyorsunuz?

Merhaba , biz bu kreme nasıl ulaşabiliriz? Yardımcı olur musunuz?

Ben ozon yağı hiç kullanmadım ama expigment gibi bir sürü krem kullandım ama cozçö olmadı inşallah bu krem hepimizin ki geçirir bende araştırırken tesadüfen bu kremi yazan arkadaşı gordgö yazdıkları çok mantıklı geldi üye oldum bende bı umut başladım inşallah lekelerle uğraşan herkesin geçer
Merhaba,
Lekelerinizde iyileşme oldu mu acaba? Birde kullanımı bıraktıktan sonra lekeler tekrardan geliyor mu? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Merhabalar hanımlar
Merhaba, kremin adı nedir???

Güncelleme yapıyorum lekelerim tamamen silinmişti fakat tekrar hafif hafif ortaya çıkıyor gibi.
Kremi kullanmayı bırakmıştım tekrar başladım üzgünüm.

X