Lekeler, Çiller Eşimin Güneş Lekesi Serüveni.Mutlu Son...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba değerli arkadaşlar.Ben ve ailem Sivas ilinde ikamet ediyoruz. Eşimin meslektaşı ay_sel hanımın forumda daha önce belirttiği gibi, eşimin yüzünde çeşitlli nedenler ile ortaya çıkan lekeler üzerinde 2018 Şubat Ayından bugüne değin uyguladığı yöntemleri,yaptığı araştırmaları,başına gelen üzücü olayları ve iyileşme sürecini ,bu problemi yaşayan arkadaşlarımız ile,faydalı olmasını dileyerek paylaşmak istiyorum. Aslnda eşim paylaşacaktı ancak forum kuralları gereği erkek üyenin paylaşım yapması yasak olduğu için ben bu süreci sizlerle paylaşmak istiyorum. Belirtmeliyim ki oldukça uzun bir paylaşım olacak.YİNE BELİRTMELİİM Kİ (BUNU SAĞLIK MEMURU OLAN EŞİM ÖZELLİKLE BELİRTMEMİ SÖYLEDİ) EŞİMİN YÜZÜNDEKİ KORKUNÇ HALE GELEN LEKE İYİLEŞTİ İSE İYİLEŞMEYECEK GÜNEŞ LEKESİ YOKTUR diye düşünüyorum ve düşünüyoruz.
Merhabalar sonuç aldığınız krem ve nerden aldınız. Şuan eşinizin durumu nasıl bilgi verirseniz çokkk sevinirim teşekkürler

Merhaba benim yüzümde dermapen sonrası ciddi derecede kahverengi lekeler oluştu ne yaptıysam kurtulamadım ne kullandınız lütfen banada söylermisiniz ne kullandı eşiniz

Merhaba değerli arkadaşlar.Ben ve ailem Sivas ilinde ikamet ediyoruz. Eşimin meslektaşı ay_sel hanımın forumda daha önce belirttiği gibi, eşimin yüzünde çeşitlli nedenler ile ortaya çıkan lekeler üzerinde 2018 Şubat Ayından bugüne değin uyguladığı yöntemleri,yaptığı araştırmaları,başına gelen üzücü olayları ve iyileşme sürecini ,bu problemi yaşayan arkadaşlarımız ile,faydalı olmasını dileyerek paylaşmak istiyorum. Aslnda eşim paylaşacaktı ancak forum kuralları gereği erkek üyenin paylaşım yapması yasak olduğu için ben bu süreci sizlerle paylaşmak istiyorum. Belirtmeliyim ki oldukça uzun bir paylaşım olacak.YİNE BELİRTMELİİM Kİ (BUNU SAĞLIK MEMURU OLAN EŞİM ÖZELLİKLE BELİRTMEMİ SÖYLEDİ) EŞİMİN YÜZÜNDEKİ KORKUNÇ HALE GELEN LEKE İYİLEŞTİ İSE İYİLEŞMEYECEK GÜNEŞ LEKESİ YOKTUR diye düşünüyorum ve düşünüyoruz.
Lütfen ne kullandı ve işe yaradı mı benim lekelerim dermapen sonrası çıktı maske gibi yüzümde kahverengi lekeler kaldı çok şey denedim kurtulamadım yardım edin lütfen

Kremi ben kullamdim kullanırken gayet güzel ama bitince yüzünüz kapkara oluyor ve lekeler daha da köyü geri geliyor

Arkadaşlar kusura bakmayın internet arızası yüzünden forumu takip edemedim. Dün aysel hanım telefondan mesaj atınca durumu benim yerime izah etmesini rica ettim. Eşimin durumuna gelince 1,5 ayı geçtik sayılır. Lekeler %95 oranında geçti.
eşinizin kullandığı ilaçlar hangileri acaba

Arkadaşlar kusura bakmayın internet arızası yüzünden forumu takip edemedim. Dün aysel hanım telefondan mesaj atınca durumu benim yerime izah etmesini rica ettim. Eşimin durumuna gelince 1,5 ayı geçtik sayılır. Lekeler %95 oranında geçti.

Karışım nedir acaba? Ben bulamadım yeni üye sayılırım

Ben bütün sayfayı baştan sona okudum. Kremi tavsiye eden kişi en son 2 yıl önce görülmüş burda. Yani sonuçlarından kimseyi haberdar etmeden reklamını yapıp gitmiş.

Diğer kullananlar ise ilk başta memnun olduğunu ancak kremi bıraktıktan sonra aynen veya artarak lekelerin geri geldiğini yazmış.

Özetle; Diğer uygulamalar gibi bu kremin de hiçbir faydası yok. Cilt üst dokusuna hasar verip güneşin zararlı ışınlarına daha fazla maruz bırakıyor.
Size tavsiyem cildi soyan ve cilde hasar veren tüm uygulamalardan kaçının.

X