Eşimin aklındaki tek şey seks

Konuyu ilk okuduğumda bizde dalga mı geçiyorsunuz ne güzel işte bunu isteyip de bulamayan ne çok kadın var diye düşündüm
Ama sonrasında biraz daha düşününce,
Hakikaten zor bişey yani yoruculuğunu geçtim, bi yandan da yapmazsam eşime yetemem gibi bir duygu da oluşabilirdi bende.
Denge sen ne muhim şeysin :olamaz:
evet o hissiyat bende de oluyor. ben yapamayınca başka kadınları düşündüğünü düşününce kötü hissediyorum

Açıkçası üzüldüm bir sebebi olmalı
Var kişiliği çünkü eşim pasif boyun eğici biri her konuda böyle her şeyi sen ne dersen o diyor bu konuda da ben tmm mum hadi demezsem sadece 1 veya 2 kere teklif etti o zaman da ben keyifli değildim.... Ben keyifli değilim diye vazgeçmiş hiç bir konuda içinden gelerek davranmıyor ama libidosu da bayağı düşük feminen tarzı bir erkek....
Fazla kibar fazla pasif erkek..

Var kişiliği çünkü eşim pasif boyun eğici biri her konuda böyle her şeyi sen ne dersen o diyor bu konuda da ben tmm mum hadi demezsem sadece 1 veya 2 kere teklif etti o zaman da ben keyifli değildim.... Ben keyifli değilim diye vazgeçmiş hiç bir konuda içinden gelerek davranmıyor ama libidosu da bayağı düşük feminen tarzı bir erkek....
Fazla kibar fazla pasif erkek..
Buna yapacak bir şey yok sanki hareketleri davranışları öyleyse sağlık açısından sıkıntısı yoksa

Buna yapacak bir şey yok sanki hareketleri davranışları öyleyse sağlık açısından sıkıntısı yoksa
Yani aslında ben bira daha seks konusunda istekliyim. Ama başka problemler benim de hevesimi kırdı ailesinin yakına taşınıp bizi mutsuz etmesi ve hayatımıza odaklanmam gibi durumlar hevesimi kırdı....
Ne zaman ben terapi aldım biraz rahatladım öyle düzene girdi ilişki....

Yani aslında ben bira daha seks konusunda istekliyim. Ama başka problemler benim de hevesimi kırdı ailesinin yakına taşınıp bizi mutsuz etmesi ve hayatımıza odaklanmam gibi durumlar hevesimi kırdı....
Ne zaman ben terapi aldım biraz rahatladım öyle düzene girdi ilişki....
Çevresel etmenler psikolojik gelgitler sorunlar insanı çok etkiliyor maalesef

X