Eşimi sanal sex yaparken yakaladım:(

6 aylık evliyken eşimin sanal sexte kadınlarla konuşup kendini tatmin ettiğini gördüm bunu unutamıyorum aşamıyorum ne yapmam gerekiyor siz olsanız ne yapardınız
Unutamıyor aşamıyorsanız ayrılacaksınız başka yolu yok ki bunun. İki tutam karabaş otuyla bir tutam sinamekiyi kaynatıp içeyim unutayım diye bir formül yok.

Konunun sahte olduğunu düşünüyorum..
Sahte olduğunu düşünüyorsanız şikayet edersiniz. Sahte dahi olsa aldatılma konusunda suçlunun kadın olduğunu ifade eden bir mesajı şuraya yazmak çok çirkin. Üstelik kadınların olduğu, kadınlar için kurulmuş bir sitede. Ayıp, yazık...

6 aylık evliyken eşimin sanal sexte kadınlarla konuşup kendini tatmin ettiğini gördüm bunu unutamıyorum aşamıyorum ne yapmam gerekiyor siz olsanız ne yapardınız
Ya kabul edecek veyahut siz de yapacaksınız ya da ayrılacaksınız. Bu kadar basit. Düz bir şekilde kabul etme yoluna gidersiniz gibime geliyor. Aldatılmayı erkeğin elinin kiri olarak gören pek çok Türk kadını gibi. Ayrılacak olsanız ayrılmayı düşünüyorum derdiniz.

Sahte olduğunu düşünüyorsanız şikayet edersiniz. Sahte dahi olsa aldatılma konusunda suçlunun kadın olduğunu ifade eden bir mesajı şuraya yazmak çok çirkin. Üstelik kadınların olduğu, kadınlar için kurulmuş bir sitede. Ayıp, yazık...
Senin insanlara ne kadar alaycı bir tavırla yaklaştığını birçok kişi biliyor.. Yazdığım şeyi de almak istediğin gibi aldın hepsi bu..
Allaha şükür kimseyle alay edecek kadar aklım tutulmadı.. Ayıplanacak bişey göremiyorum ben. Kadınlar için kurulmuş bir sitede en büyük kadın düşmanı senin gibi dalga geçerek eğlenen insanlar..

X