Eşimde ayrilmak istiyorum

Suluka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2022
871
351
27
Merhabalar 7 senelik evliyim 3 yaşında kızım var. Eşimle çok büyük sorunlarımız var artık katlanamıyorum eşimin de duzelme gibi bir niyeti yok. Sinirlenince gözü birsey görmüyor ve dönüp özür de dilemiyor. İkimiz da öğretmeniz. Daha önce şiddet de gördüm ama kimseye bsey söylemedim aramız düzeldi. Ama hala aynı sürekli küfür hakaret her kavgada kırılır miyim diye düşünmüyor ağzına geleni söylüyor. Kızımıza da aynı şekilde öz babası değil de sanki. Sinirlenince ona da kızıp bağırır vurur. Dün en son bana sen kaç paralık adamsın dedi ve bardağı taşıran son damla oldu artık bu. Şimdi ben ne yapmalıyım. Kendi evimiz var geçen sene aldık kredisini ben ödüyorum. Eşimin arabası var bir de ben kendime yeni araba aldım o da kredi ile. Aileme uzak oturuyorum onların yanına gidemem okulum var çünkü. Esim asla evden gitmez boşanmak istemiyor. Bosancaksan kendin git çocuğuma dokunma diyor. Ailem ayrilmami istemiyor zaten idare et diyor. Şuan maddi olarak da iyi değilim krediler hep benim üstüme eşim ayrilirsam diye bana çektirmisti hepsini maaşım kredilere gidiyor yani. İlk adımım ne olmalı ani bir karar verip yanlış adım atmak istemiyorum. Geçen sene de kavga edince evden gittim eşim evde yaşamaya devam etti ben ortada kaldım böyle birsey olsun istemiyorum yine. Sonra barıştık geçen sene. Lütfen bana bilen kişiler yardım etsin akil versin

Arabayi satip en azindan onun borcundan kurtulabilirsiniz. Esinize de uzaklastirma karari aldirmaya calisin o arada bosanma davasini acarsiniz. Hukuki yonlerini cok bilmiyorum ama bunlar geldi aklima

Arabayi satip en azindan onun borcundan kurtulabilirsiniz. Esinize de uzaklastirma karari aldirmaya calisin o arada bosanma davasini acarsiniz. Hukuki yonlerini cok bilmiyorum ama bunlar geldi aklima
Uzaklaştırma kararı için illa şiddet mi olmalı acaba şimdi gitsem hemen verilir mi

Evden uzaklaştırmaniz gerek. Uzaklaştırma kararı alabilseniz keşke. Evden 3 ay uzak kalsa gerisi çorap söküğü gibi gelir

Evden uzaklaştırmaniz gerek. Uzaklaştırma kararı alabilseniz keşke. Evden 3 ay uzak kalsa gerisi çorap söküğü gibi gelir
Evet ama nasıl iste zaten ayrılmayı düşündüğümü bildiği için kendini zor duruma düşürecek bsey yapmaz ama hakaret küfür hepsi var

X