Eşim ve yaptıkları..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Merve Aycan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
702
171
Merhaba 2.5 yıldır evliyim. Evlendiğimiz ilk ay eşimin telefonunda yıllarca arkadaş olduğu açık bir kız vardı ses etmedim ta ki kıza durum açmış bana kapatmış ama ben paylaşım görmedim inkar etti arkdşım dedi kızın da sevgilisi vardı neyse öyle böyle kızı sildirdim. Daha sonra eşimin telefonunda fake hesap gördüm ama yaklaşık 10 yıl önceye ait yeni biri eklenmemiş benim değil arkadaşımın şu bu. Tabi ben ayrılma kararı aldım eşim kapımda yattı ağladı zırladı neyse inanmayı seçtim. Ondan sonra 1 ay iş dolayısıyla ayrı kaldık ve olay store den tinder uygulamasna bakmış bana dediği oyun indirirken bastım çıktım indirip indirmediğni bilmiyorum. Zaten bu süreçte eşimin ailesi bana iftira haksızlık her türlü zulmü yaptılar bende 1 yıldır görüşmüyorum eşim saygı duyuyor ve kendisi de gidip gelmiyor asla zorlamıyor ben konuyu açmasam açmaz umursamıyorum onlar kendine yaptı diyor. Bana olan tavırlarına gelirsek ben çalışıyorum çok ilgili evde yemek temizlik hasta olsam başımdan ayrılmaz bir şey rica etsem kesinlikle yapar. Arkadaş ortamı yok belki evlendik evleneli 10 saat çıkmıştır o da 1 2 defa piknik 1 2 defa halı saha. Neyse gel gelelim 10 gün önce düşük yaptım. Şuan hayatı çok sorguluyorum eşim düşük sırasında 1 sn başımdan ayrılmadı bana adeta çocuklar gibi baktı ben ağlayınca hep destek çıktı. Bende duygusal çöküş olacak ayrılalım yaptıklarını unutamıyorum dedim ama asla yanaşmıyor seni seviyorum senden başka kimsem cart curt. Velhasıl çocuk kokusu ile yanıp tutuşuyorum sizce ne yapmalıyım çok kararsızım yardımm

İnanın ben sorun ne anlamadım. Yaptıkları dediğiniz şeyleri aylar önce hatta yıllar önce gayet affetmiş kabul hayatınıza devam etmişsiniz. Bunların üstüne hamile bile kalmışsınız. Şimdi mi farkettiniz unutamadığınızı? Geçmiş olsun daha yeni düşük yapmışsınız. Hemen çocuk düşünmeyin şu an o noktada sağlıklı bir psikolojide değilsinizdir

sürekli bir şeyleri didikleyerek yaşamak sizce de zor değil mi?
Ayrılmayacaksanız bu kadar üzerinde durup bak affetmedim haa unutmadım tarzında takılmak bana çok saçma geliyor.
Net olun bir kere. ben bu adama güveniyor muyum güvenmiyor muyum? güven yokken bitirmeli miyim yoksa güvenmeyi tercih edip yoluma mı bakmalıyım diye düşünmeniz lazım.
sürekli geçmişe takılı yaşamak ve yaşatmak insani bi yaşam değil.. ne eziyet et ne eziyet çek..

sürekli bir şeyleri didikleyerek yaşamak sizce de zor değil mi?
Ayrılmayacaksanız bu kadar üzerinde durup bak affetmedim haa unutmadım tarzında takılmak bana çok saçma geliyor.
Net olun bir kere. ben bu adama güveniyor muyum güvenmiyor muyum? güven yokken bitirmeli miyim yoksa güvenmeyi tercih edip yoluma mı bakmalıyım diye düşünmeniz lazım.
sürekli geçmişe takılı yaşamak ve yaşatmak insani bi yaşam değil.. ne eziyet et ne eziyet çek..
Ben ayrılmak istedim ama o istemedi annem de eşin çok iyi bir daha böyle bulmazsın şu bu beni çok etkiledi ve gerçekten eşim bana annemin babamın vermediği bütün ilgiyi veriyor ama bilmiyorum sizce ben mal mıyım affetmişim hazır düşük yaptım bitirsem mi

Ne kadar yorucu bi tipsiniz. Psikolojik destek mi alıyorsunuz napıyosanız yapın ben yoruldum okurken. Bende bazen uygulamalar arasında gezerim bunlar tinder tarzı da olur ne yani kocamı mı aldatıyorum?
Bu kafayla giderseniz adam birgün bıkar. Ya terkeder ya gerçekten ayrılır. Yormayın bu kadar ya yaşayın gitsin.

Ne kadar yorucu bi tipsiniz. Psikolojik destek mi alıyorsunuz napıyosanız yapın ben yoruldum okurken. Bende bazen uygulamalar arasında gezerim bunlar tinder tarzı da olur ne yani kocamı mı aldatıyorum?
Bu kafayla giderseniz adam birgün bıkar. Ya terkeder ya gerçekten ayrılır. Yormayın bu kadar ya yaşayın gitsin.
Öyle mi dersin düşükten sonra çok kötü oldum her dakika ağlıyorum eşim gerçekten yanımdan 1 sn ayrılmadı yemekleri yaptı her işi yaptı küçük çocuk gibi baktı galiba haksızlık ediyorum ona

Ben ayrılmak istedim ama o istemedi annem de eşin çok iyi bir daha böyle bulmazsın şu bu beni çok etkiledi ve gerçekten eşim bana annemin babamın vermediği bütün ilgiyi veriyor ama bilmiyorum sizce ben mal mıyım affetmişim hazır düşük yaptım bitirsem mi
biraz pozitif mi olsanız. her şeye bir sünger çekin ve aile yaşamınızda sadeleşmeye, olgunlaşmaya geçin derim.
sürekli araştırma halinde olmaktan vazgeçin.
bir kere yapacak insan her türlü yapar, yaparsa da kendine yapar çeker gidersiniz. o yaptıkları da siz araştırmasanız bile hep önünüze dökülür bu kadar güven duygusuyla yanıp tutuşmayın sizin için zor olur bu.
Biraz zamanın akışına bırakın darlamayın kimseyi bu kadar..
he bazen merak ederim bende bakarım bişeylere geçenlerde laz kızı için tiktoka bakmıştım mesela :KK70: yani çok kasmayın.

Haklısınız pskojim iyi değil bebeğimi kaybettim ayrıca kaynanam olacak kişi iftira hakszlk boşanmaya kalkıştırma neler çektim neler ama eşim beni tutuyor onlara resti çekti Allah razı olsun zaten eşime de çektirmişler

İşte sorunda bu ya
Anne baba çocuğuna ilgi sevgi verse aldatan adam ama ilgili ama sevgili diye kuşunup durmayiz

Merhaba 2.5 yıldır evliyim. Evlendiğimiz ilk ay eşimin telefonunda yıllarca arkadaş olduğu açık bir kız vardı ses etmedim ta ki kıza durum açmış bana kapatmış ama ben paylaşım görmedim inkar etti arkdşım dedi kızın da sevgilisi vardı neyse öyle böyle kızı sildirdim. Daha sonra eşimin telefonunda fake hesap gördüm ama yaklaşık 10 yıl önceye ait yeni biri eklenmemiş benim değil arkadaşımın şu bu. Tabi ben ayrılma kararı aldım eşim kapımda yattı ağladı zırladı neyse inanmayı seçtim. Ondan sonra 1 ay iş dolayısıyla ayrı kaldık ve olay store den tinder uygulamasna bakmış bana dediği oyun indirirken bastım çıktım indirip indirmediğni bilmiyorum. Zaten bu süreçte eşimin ailesi bana iftira haksızlık her türlü zulmü yaptılar bende 1 yıldır görüşmüyorum eşim saygı duyuyor ve kendisi de gidip gelmiyor asla zorlamıyor ben konuyu açmasam açmaz umursamıyorum onlar kendine yaptı diyor. Bana olan tavırlarına gelirsek ben çalışıyorum çok ilgili evde yemek temizlik hasta olsam başımdan ayrılmaz bir şey rica etsem kesinlikle yapar. Arkadaş ortamı yok belki evlendik evleneli 10 saat çıkmıştır o da 1 2 defa piknik 1 2 defa halı saha. Neyse gel gelelim 10 gün önce düşük yaptım. Şuan hayatı çok sorguluyorum eşim düşük sırasında 1 sn başımdan ayrılmadı bana adeta çocuklar gibi baktı ben ağlayınca hep destek çıktı. Bende duygusal çöküş olacak ayrılalım yaptıklarını unutamıyorum dedim ama asla yanaşmıyor seni seviyorum senden başka kimsem cart curt. Velhasıl çocuk kokusu ile yanıp tutuşuyorum sizce ne yapmalıyım çok kararsızım yardımm
Zamanında affetmeyi tercih ettiğiniz şeyler için şimdi gül gibi huzurunuzu bozmayın. Ailesine ezdirse, destek olmasa, kaba saba bi herif olsa eski yediği naneleri hatırlamayacaktınız bile belki yenilerinden sıra gelmeyecekti.

Zamanında affetmeyi tercih ettiğiniz şeyler için şimdi gül gibi huzurunuzu bozmayın. Ailesine ezdirse, destek olmasa, kaba saba bi herif olsa eski yediği naneleri hatırlamayacaktınız bile belki yenilerinden sıra gelmeyecekti.
Asla öyle değil Allah razı olsun ailsne neler saydı ama gerçekten onlar çok kötü şeyler yaptı bize ayrıca çok iyi biri bana karşı gerçekten özellikle ailesi ile mesafe koyduktan sonra

O kadar değil tabiki annem dünyanın en iyi insanı beni sevgi dolu büyüttü ama 5 çocukla bu kadar oldu eşim aşırı iyi o konularda dedim ayrıca aldatma mı olmuş oluyor bu bilmiyorum
Malesef çok çocuk olunca yeterince ilgi sevgiye fırsat kalmıyor çok iyi bilirim bizde 7 kardeşiz
Siz yokken sapıkça uygulamalara girmişse bu tabiki aldatmadir arayışa girmiş adam belki biri orda yuz verseydi daha fazlasını yapacakti
Buluşup cinsellik yasayacakti

Malesef çok çocuk olunca yeterince ilgi sevgiye fırsat kalmıyor çok iyi bilirim bizde 7 kardeşiz
Siz yokken sapıkça uygulamalara girmişse bu tabiki aldatmadir arayışa girmiş adam belki biri orda yuz verseydi daha fazlasını yapacakti
Buluşup cinsellik yasayacakti
Öyle mi dersin Allah a havale ediyorum o zaman ne diyeyim ayrılmalı mıyım

Açık kız oldugunu neden özellikle yazmışsınız onu anlamadım.Geçmiş olsun bu arada.
Durumu o kıza açıp size kapatması sıkıntı.
Şu an yine birşeyler yapıyorsa açık vericektir illa biryerlerde.Erkeklerin yalandan aglayıp zırlamasına inanmayın hepsi aldatinca genelde yalvarmaya başlıyor duzeni bozulmasin diye.

Öyle mi dersin Allah a havale ediyorum o zaman ne diyeyim ayrılmalı mıyım
Allah bildiği gibi yapsın onu
Kıza durumunu açıp size gizlemiş kim bilir ne paylaştı imali ne sözler paylaşti belkide eskiden biseyler yaşadılar
Korun sakın çocuk yapma
Bir süre ayriliktan bahsetme derim gozlemle bakalım ama bana kalırsa bir kere yapan bidaha yapar güven tek kullanımlık kuşku girmiş içine kopar ipi gitsin
Bizim iş yerinde bı adam vardı 2 aylık evliydi görsen karısına kul köle olurdu ama iş yerindede genç kizlarin peşinden ayrılmazdi
Yani öyle erkeğin ilgisine guvenmiycen hele çocuk hiç yapmiycan boylesinden
Bence boşan bak onun yüzünden psikolojin bozulacak yakında Allah korusun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X