Esim ve cinsellk

Iyi geceler eşim bana hiç özel hissettirmiyor kendimi. Tutku cinsel arzu bana karşı yok gibi. Haftaiçi calistgmz için cinsellik olmaz haftasonu ben yaklaşırsam olur. Ben bir şey demeden de bana karşı arzulu olsun istiyorum bu aksam film izliyordugittim yanına uzandım afedersiniz vücudumu ona dyadm robot gibi durdu ya bi öp bir şey yap. Sonra yatağa geçti ben de yattım yanına yine bak5im Uyuyo. Ben demesem veya sirnasmasam cinsellik vs yaşamıyoruz aklına gelmiyor..Ben yanına uzandığımda sarılmasını öpmesini seni özledim demesini bekliorum ama yok. Sonra bana çok abur cubur yiyirsun ondan istegm çokmus öyle diyor. Zaten psikolojik olarak beni etkiliyor isteksiz olması orgazm da olmiurum.
Yaşımiz ben 31 o 33. Yanı ben 50 yaşına geldiğimde illa ki böyle olmaycm yanı ne diye u saçma sapan durumu yaşıyorum.
Ve bana ettiği kırıcı sözleri çocuk bakımında ev işinde vs beni yetersiz hissettiriyor. Ben niye bU evliliği sürdürüyorum ki
Özel hissettirmiyor o tutku arzu yok. Iltifat etmiyor bazen dışarı çıkmak için giyinirim güzel bulurum kendimi isterim ki o an beni fark etsin güzel bir seyker söylesin yok demez. Ben sorarım kiyafetm nasıl diye..
Kendimi zavallı gibi hissediyorum ondan cinsellik talep edince veya beni fark etsin diye çabalarken..
Birebir aynı dertten müzdaribiz ama çocuk daha doğmadı birkaç ayı var. Yarabbim sen bu durumdaki kadınlara yardım et

Gereken herseyi yaptıysanız o zaman bugünden itibaren geri çekilin. Bende üstelik yeni evli oldugum halde bazen erkekler kadin ilgisiz olunca ilgilenmeye başlıyor. Sürekli çocuk gibi yanina sokulup abur cuburdan böylesin laflarıni yemeyin. Ev işiyle vs esiniz elestiriyorsa eleştirsin ben mükemmelim izlenimi verin. Sabah kalkınca zaten calisiyorsunuz,giyinip makyajlı oturun evde bile olsanız. Sürekli hazirlandiginizda bana güzel desin diye beklemeyin. Erkekler birazda evlendim nasıl olsa cepte gibi düşünüyor. Nişanliyken avcı ruhlu oluyor. Avına ulaşınca ilgisizlik başlıyor. Ben şimdiden çoğu şeyi yaşadım yeni evli olmama ragmen tabikide rüya gibi geçmiyor. Bakin sabredip enaz bir ay kendinize odaklanın. Evde boşken bile müzik açıp dans edin. Zorunlu olmadıkça eşinizle konuşmayın. Ama aşkım hayatım demeyide bırakmayın. Trip atıp soylenmeyin. Kısacası bekarken nasılsanız öyle sıradan davranın. Emin olun sizle ilgilenmeye kendisini düzeltmeye baslar

Iyi geceler eşim bana hiç özel hissettirmiyor kendimi. Tutku cinsel arzu bana karşı yok gibi. Haftaiçi calistgmz için cinsellik olmaz haftasonu ben yaklaşırsam olur. Ben bir şey demeden de bana karşı arzulu olsun istiyorum bu aksam film izliyordugittim yanına uzandım afedersiniz vücudumu ona dyadm robot gibi durdu ya bi öp bir şey yap. Sonra yatağa geçti ben de yattım yanına yine bak5im Uyuyo. Ben demesem veya sirnasmasam cinsellik vs yaşamıyoruz aklına gelmiyor..Ben yanına uzandığımda sarılmasını öpmesini seni özledim demesini bekliorum ama yok. Sonra bana çok abur cubur yiyirsun ondan istegm çokmus öyle diyor. Zaten psikolojik olarak beni etkiliyor isteksiz olması orgazm da olmiurum.
Yaşımiz ben 31 o 33. Yanı ben 50 yaşına geldiğimde illa ki böyle olmaycm yanı ne diye u saçma sapan durumu yaşıyorum.
Ve bana ettiği kırıcı sözleri çocuk bakımında ev işinde vs beni yetersiz hissettiriyor. Ben niye bU evliliği sürdürüyorum ki
Özel hissettirmiyor o tutku arzu yok. Iltifat etmiyor bazen dışarı çıkmak için giyinirim güzel bulurum kendimi isterim ki o an beni fark etsin güzel bir seyker söylesin yok demez. Ben sorarım kiyafetm nasıl diye..
Kendimi zavallı gibi hissediyorum ondan cinsellik talep edince veya beni fark etsin diye çabalarken..
Benim eşimde öyle işten dolayı erkeklerde ilişki biraz zor oluyor kadında elbet yoruluyor fakat yani erkeklerde bedensel olarak kötü etkiliyor destek almak zorunda kalıyor cinsel.guc artırıcı olarak bizde de ilişki durumu 3 4 günde bir olur genel olarak ama bazen kendini zinde hissetigi zaman hergun istediğinde olur tamamen aslında cinsellikte güçlü hissedip hissetmelerine bağlı eğer olmazsa direkmen gurur yapıyorlar çünkü bu konuyu konustunuzmu belki yoruluyordur ve vücuduna yansiyordur ondan hafta sonu zinde hissediyordum kendini eğer ouleyse cinsel güç artırıcı şeyler kullanabilir macun vs.yani ben çok temas seven bi insanim eşim daha rahat olmayı tercih eder fakat çocuk olduktan sonra tamamoule onla ilgileniyorum yoruliyorum ilişkiyi ilgiyi çoğu kez unutuyorum oğlum biraz zor bi çocuk ben yapmadığım icjn o yapıyor. Biraz kesin ilgiyide cinselligide o istediğinde bile tavrinizj koyun benimde ihtiyaçlarim var deyin ne kadar etkili olur bilmiyorum ama birde çok afedersiniz pozisyonlarınızi her ilişkide farklı olsun çünkü bi süreden sonra erkekler bikmaya meyilli oluyor aynı pozisyonlardan onceden hep aynı pozisyon olsun aklindaydim ben sonradan pozisyonlar degisincd daha çok istekli oldu birde işin sağlık tarafida var ister kadın ister erkek çok isteksiz olduğu zamanlarda hormonlara baktirmasi şart belki bi sorun vardır ondan kaynaklida olabilir

X